• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Aj vás pohltila hra Farmville na Facebooku?

24. augusta 2014 
Hej a Stanka keby si videla ako moja mama hučí.Už aj minule sme niečo robili a ked sme dokončili,tak som utekala po schodoch a mama :no už utekaj,utekaj.Povedala že jaká som závislá :grinning: :grinning:
22. okt 2009 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj moj frfle, pride z prace a hned medzi dvermi "a kde je mama, zase zbiera papriku?" a este ze hram detcku hru, ze tie ovecky su ako Shaun the Sheep :grinning: :grinning:
22. okt 2009 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no všetci chlapi sú rovnaký.
ale teší ma aspon to,že to nevadí svokre ked sedím pri Pc,dokonca to spomenula v práci a chce to hrať aj jej vedúca,tak to ma prekvapilo.
22. okt 2009 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky kde mam hladat to hnojivo? :frowning2:

bo ja chodim pomahat na farmy cez dolnu listu tam kde su aj fotky mojich susedov nechodim cez hornu tan vedla play bo to strasne dlho nacitava a dole je to rychlejsie :wink:
22. okt 2009 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no stým hnojivom by som aj ja rada vedela kedy začnem používať,lebo zatial som nič nenašla
22. okt 2009 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne to dneska riadne celé blbne,nedá sa mi vobec prihlásiť :angry: a to mi treba zbierať :stuck_out_tongue_closed_eyes: manželovi ide prihlásiť :fearful:
22. okt 2009 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem že mi hnojíte sáhradu,susedia moji.Nerastie rýchlejšie ale kde je to pohnojené tak tak je tam úroda vedšia.
22. okt 2009 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne tam stále pri prihlasovaní píše
Váš účet je dočasne nedostupný z dôvodu údržby webovej stránky. Malo by byť opäť k dispozícii v priebehu niekoľkých hodín. Ospravedlňujeme sa za spôsobené nepríjemnosti. :angry: :angry: :angry: čo sa zamerali len na mna? :confused:
22. okt 2009 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už sa mi podarilo prihlásiť,len sa mi nedá pohnúť na žiadnu hru a ani prijať darček :confounded:
22. okt 2009 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ten fuckbook ma uz vazne stve :angry: tri dni som nedojila a nestrihala zverstvo a neprijatych darcekov mam cez 100 :unamused: co mi nejde nacitat farmuuu
baby vam take daco nepisalo ze fbpr1.farmville.zynga.com.????? firefox nedokaze najst, ze mam chybu a adresa sa nenasla :frowning2:
22. okt 2009 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja to tiez neviem najst s tym hnojivom, ani neviem ako pohnojit, ani mne nikto nehnojil :grinning:

rano som nemohla urodu pozberat, som myslela, ze to vsetko zhnije a cuduj sa svete, ono to vydrzalo az do vecera :slight_smile:

a inak aj moj frfle, ale co uz, aspon si popozera tie filmy co ma ponahravane :grinning:
22. okt 2009 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mám jedného priatela na farme ktorý je už v 50 leveli :confused: kde sa ja na neho hrabem,ale nemá kúpený žiadny dom ani nič podobné,len pár stromov,zvierat a pole
22. okt 2009 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja to hram tak ze nakupim tolko aby som dostala stuzky vsetky a potom predam aj tak mi to je nanic :wink: nemam miesto na somariny :stuck_out_tongue_closed_eyes: akurat za domy este nemam tu poslednu lebo to nemam kam dat mam malu farmu :rolling_eyes:
22. okt 2009 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi urcite mas teraz pohnojene som ti to pohnojila,.kuk :wink:
Baby ja som dnes opat cely den iba hnojila, do druhej stuhy mi zostava este pohnojit 135 susedov, co mam za jeden den, tak uvidime kedy dostanem opat hnojivko :wink: :wink:
22. okt 2009 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no už viem čo je to tá magická krabica,nemám na ne papierovky lebo kupujem za to benzín,Nevie niekto kod na jeho zvýšenie?
Honey o hnojení bolo spomenuté vyššie.
22. okt 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ta krabica, nič moc. Kúpila som ju a bolo v nej ležadlo a dostala som za to 50 XP, takže sa to neoplatilo :cry:
22. okt 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nadi diky :dizzy_face: ja som dnes presla aj pomohla vsetkym susedom a hnojivo som nenasla, ja nevim, pozeram vpravo, vlavo, hore dolu jak blb.. a nic som nenasla, kde to je???

inak ak mam niekoho pridaneho v priateloch a nie je mojim susedom, kludne si ma pridajte, lebo mne uz asi tyzden nejde pridavat susedov na farme :confused: :wink: stale mi to dava, ze lutujeme, mam skusit zajtra :grinning: srandisti
23. okt 2009 o 00:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte a to hnojivo ani ja nemám,neviem,ako a kde ho mám nájsť :frowning2:

a teraz som si kúpila nejaký dom na kravy, som tam popchala 20kráv my to ponúklo :grinning:

a tiež mi nejde pridávať susedov :frowning2:
23. okt 2009 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby...aj vám zmizli všetky banánovníky???????? nemám ani jeden :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: len prázdne miesta po nich :rolling_eyes:
23. okt 2009 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inneska, ja ich tam mám,teraz som kuk
23. okt 2009 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uf, sú tam :grinning: :grinning: dala som refresh....asi 10 min. som mala farmu otvorenú a stále neboli načítané :sweat_smile:

a videli ste aké krásne kvietky môžeme od dnes sadiť ??? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: narcisky, tupilány, levandulu, ruže a ľalie :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. okt 2009 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ako to ze nehnojite, co som vyvolena, uz treti den mam hnojivo aj teraz hnojim o sto sest..............
23. okt 2009 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, kúpil si niekto z vás Diary farm (to pre kravy), dobré to je? Oplatí sa to? :slight_smile: a pridali novinky kvety a dekorácie, tak opäť niečo nové :wink:
23. okt 2009 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte to hnoji je asi stale a postupne pribuda kazdemu farmarovi ja som to dnes ojavila a hnojila som vsetkym susedom rad radom este pred 9 tak skusim aj teraz a strasne pribudaju XP vsimli ste si? :grinning:
23. okt 2009 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čafte..to diary farm je dobra vec,lebo tam natrepete 20krav a mate miesto :wink: že vraj budu aj pre ostatne zvierata take nejake "kurniky" :grinning:

inak s tym hnojenim,mne stale ništ,som zufala :cry:
23. okt 2009 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby a kde sa objaví to hnojivo????????
23. okt 2009 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ako to vyzera ja som ani nevedela ze nejake hnojivo je. a ta krabicka tu mam ale ked na nu kliknem tak ma to da do marketu ze si mam cosi kupit
23. okt 2009 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tiež hnojivo nula bodov :rolling_eyes:
23. okt 2009 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby kolko mate susedov
23. okt 2009 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby a mne tam nad zemiakmi behajú nejaké hviezdičky,to je čo??? :confused: :confused: :confused:
23. okt 2009 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok