• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Aj vás pohltila hra Farmville na Facebooku?

24. augusta 2014 
mile farmarky, neporadi mi niekto, preco si nemozem zväcsit farmu,kedze mam uz peniazky a aj je mozne uz si zväcsit farmu,len ked kliknem,nic sa nezjavi,ak kliknem na ine,zjavi sa......:wink: je treba bat urcity level? alebo nieco ine? vdaka
2. nov 2009 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No na 20x20 čo je teraz max. treba mať akurát peniaze, koľko treba. Ale väčšie zväčšenie nejde. A tak by sa zišlo :unamused:
2. nov 2009 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja chcem aspon 20+20 a peniaze mam,ale nejde mi to :cry:
2. nov 2009 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Možem Vás poprosiť , ak budete mať čas, dajte mi hlas na janbari.webnode.sk dole mám dve diela a na pravo sa dá hlasovať..prosím...z jedného Pc sa dá len raz.

číslo 22

Dakujem
2. nov 2009 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, aj vaši chlapi už hromžia, ked vás vidia sedieť za pc a na obrazovke farma? môjho už ide vychytiť :sweat_smile:
2. nov 2009 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
smaily--a aku mas velku farmu? musis mat 18x18 aby si s mohla kupit 20x20 to sa kupuje postupne nemozes skocit z malej hned na velku :unamused: dufam ze som to dobre napisala :wink:
2. nov 2009 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
smaily - presne tak, ako píše dadka. musíš si kupovať postupne. pozerala som, že máš farmu 14x14, takže si musíš teraz kúpiť 16x16 atd...
2. nov 2009 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julian nie si jediná,aj ten môj má nervy ked ma vidí sedieť pri farme,už aj povedal že rozbije PC
2. nov 2009 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, takze tiez nie som sama :grinning: ten moj sa zas vyhraza uctom za elektrinu :grinning:
mna uz ani deti nechcu pustit k pc :frowning2:
2. nov 2009 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juliam,mojho to začiatku zaujímalo :confused: dokonca sa zaregistroval a poctivo farmárčil :grinning: teraz už len sem tam,viac menej mi povie,že ked už sedím pri pc nech na jeho farmičku kuknem,tak mám viac roboty :angry: :angry:
2. nov 2009 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte farmarky, dakujem za rady a to som vazne nevedela,ze musim postupovat ako v normalnom obycajnom zivote :wink: :wink: :wink: kym sa postavi dom ubehne teda casu.....kedze najskor pozemok :wink: a nan peniazky :wink:
tak idem 16tku najskor :wink:

a moj muzik si tiez vsimol,ze je to nezvycajne,ze ja sa hram a sedim pri pc castejsie :wink: ale ja som mu pekne vysvetlila,ze ked ja som mu stiahla humusnu bojovu hru,tu sa musel stale hrat,len co mal chvilku :wink: a uz chape,ze treba zobrat urodu a znova nasadit :wink::wink: a navrhol mi,ze jeho mozem tiez zaregistrovat a mat 2 farmy :wink: a posielat si darceky :wink: :wink: :wink:
2. nov 2009 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Joj baby je mi do plaču.Poptrebujem zozbierať úrodu a Fb my štrajkuje jak hovado. :frowning2: :angry: :angry: Asi je tam vela farmárov tak mne vyschnú paradajky. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
2. nov 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No už som to vzdala.Ale podarilo sa mi aspoň úrodu pozbierať. :unamused: Ale či my ryžu zasadilo tak to netuším. :frowning2: Takto my ešte FB neštrajkoval ako dnes. :angry:
2. nov 2009 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vinka to sa stáva často že FB blbne, hlavne ked je vela ludí prihlásených :wink:
3. nov 2009 o 06:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby moj muz si uz normalne zvykol najpr frflal ako stary dedo :stuck_out_tongue_closed_eyes: a teraz sam povie "posad si a pusti na tam" :confused: neviem co sa mu porobilo asi rezignoval ked videl ze nic nepomaha :grinning: :sunglasses:

vinka--ako sofik pisala kazdu chvilu to nejde ja preto zbieram urodu len rano je tam par ludi ,ale mam vyhodu ze som na MD a moje dieta vstava o pol 7 :unamused:
3. nov 2009 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zatiahnite do toho aj muža a budete závisláčiť obaja...presne ako my s mužom :grinning: :grinning:
3. nov 2009 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, ja mám doma to isté :slight_smile: tiež mi už manžel frfle...a keby vedel, že som si urobila ešte jednu farmu na jeho FB :slight_smile: ale tiež ma to velmi baví. Skušam aj LiLfarm...to je niečo podobné, ale zatial farmville vyhráva. Neviete či sa vôbec dá expandovať farmu o 22x22?
3. nov 2009 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani vam nejde farmville? :frowning2:
3. nov 2009 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes ma stále vyhadzuje z FB :angry: :angry: nemám šancu kuknúť ani na farmu :angry:
3. nov 2009 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pomoooc stratili sa mi všetci susedia jednoducho som zbierala úrodu - trochu to sekalo a zrazu boli vsetci preč :astonished: čo mám robiť nepomohlo ani vypnúť a znovu načítať to som ich mala vyše 60 :frowning2:
3. nov 2009 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no FB je dnes vazne asi na dovolenke.......ale farma este horsie :wink:
3. nov 2009 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takže dnes ani ja nemôžem po dlhej dobe posielať darčeky a dokonca mi iba pridalo modrú stužku za adoptovanie zvierat, ale žiadny bonus :angry: a to som sa tešila, že konečne niečo dostanem po dlhej dobe.
3. nov 2009 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a mne farma ide asi je to obdobie mne nesla minuly tyzden nedalo sa nic :frowning2:
4. nov 2009 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte kocky

komu sa v novinkach este nezobrazuju zvieratka na adopciu?Ja uz som prisla na to preco nie tak piste ak mam niekto podobny problem
4. nov 2009 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte nstále neviem k tomu prísť na chuť ale darčeky si zbieram :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. nov 2009 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maca :grinning:
4. nov 2009 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky jedna cica u mna na adopciu
4. nov 2009 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak tentokrát pre nás pripravili UFO veci :slight_smile:
4. nov 2009 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne to pre istotu blbne už od rána :frowning2: strašne seká a darčeky som ledva posla asi na 5-ty krát :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. nov 2009 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no UFO dobre len mne to moc nezapada do koncepsie.Radsej mohli zasa neaky domcek pre zverstvo,napr,stajnu pre kone
4. nov 2009 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok