• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Aj vás pohltila hra Farmville na Facebooku?

24. augusta 2014 
bianca, mám tvoju cicu :slight_smile:. insk mne dnes zmizli všetky darčeky, ani jeden sa mi nedal prijať (bolo ich asi 9) a včera to isté. miesto ufo by som brala 22x22 alebo stajne, už to nemám kam dávať...
4. nov 2009 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blovitc som rada ze mas.Ja som happy ze som konecne ponastavovala tak ze vidim zvieratka a dooberu 2 cicinky,2 korytnacky a kravicky
4. nov 2009 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bianca súhlasím... síce UFO potešilo :slight_smile: , ale "domčeky" pre ostatné zvieratká by potešili oveľa viac a hlavne by to uľahčilo prácu farmárov :slight_smile:
4. nov 2009 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aspon kurin by mohli dat :frowning2:
4. nov 2009 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj kurin by pomohol.Vsetky sliepky som predala koli tomu za sa mi nechceli odklikavat
4. nov 2009 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, ak by ste niektorá chceli môjho muža za suseda vo farmville, bude vám povďačný :grinning:
4. nov 2009 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a budeme len farmarcit??? :grinning: bude pomahat opravat traktory??? :wink:
4. nov 2009 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tess tak posli do IP
4. nov 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru radšej by mohli dať domovy pre zvery :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja som si kúpila len zelenú kravu, nech mám všetky farby čo ponúkajú :grinning:

mne by na tej farme pomohol taký odkladací priestor niečo ako v café world, že keĎ niečo kúpim a zmením koncepciu farmy, tak nech to nemusím predať, len si to odložím a poprípade to môžem niekedy znova použiť...
4. nov 2009 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joji, len farmárčiť :grinning: :grinning: no a opravovať...heh, to určite :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: vám ho šupnem do IP :wink:
4. nov 2009 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne by sa zišli stajne pre kone, tie mi zaberajú vela miesta :wink:
5. nov 2009 o 06:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Presne, kone a slony sú obrovské, tie by mali poriešiť najskôr. Je mi ľúto ich predať. Namiesto toho tie kraviny dávajú, načo mi je 8 vtáčích bird bath-ov a 4 gazing ball-y, čo som dostala ako darčeky? Len to popredať asi, čo s tým baby robíte?
5. nov 2009 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tess IP

inak ja som slony popredavala a aj palm lebo mi prislo uchyne mat slona pod marhulou a palmu pri krave
5. nov 2009 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
všimli ste si, že blokli kúpu kravína? :angry:
5. nov 2009 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda dá sa kúpiť, ale len za FV :unamused:
5. nov 2009 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To bude asi len nejaká chyba, ja som pred chvílou kupovala....
5. nov 2009 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to nie je kravina, mne povolilo len 5 kravínov kúpiť, asi je to nejaký limiť :confounded:
5. nov 2009 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tessa..asi to bude tak, aj ja mám 5 kravínov a mám to locked...len sa 22FV môžem kúpiť :angry:

kika a ty máš kolko kúskov?? :slight_smile:
5. nov 2009 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, tak to ja som kupovala prvý krát :slight_smile:
5. nov 2009 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja papierové šupy ani nemám...som kúpila dávnejšie za papierové niečo (už ani neviem čo) a ťažko sa zbierajú naspäť :confounded:
5. nov 2009 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som za papierove kupila benzin, lebo som nevedela, ze sa "dobija" kazdy den...takze som ich tiez vyhodila do luftu a strasne pomaly sa zbieraju
5. nov 2009 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
za 1 level 1 FV :unamused:
5. nov 2009 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, mám otázku, máte niektorá expandovanú farmu na 22x22 ??
5. nov 2009 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tess...tú nemá asi nikto...možno len tí, čo založili FV :sweat_smile:
5. nov 2009 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ma to už s... :angry: lebo stále mi tam len svieti LOCKED...ale kedy??? :confused: :angry: Už som sa pýtala aj tých, čo sú v leveli okolo 37, že či majú už otvorenú možnosť expandovať...ale nikto nič... :confounded:
bože, bodlo by mi expandovať farmu... :pensive:
5. nov 2009 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby nedá sa na 22x22. Neviem načo čakajú, dokonca aj nejaká anketa v zmysle toho "Som za sprístupnenie zväčšenia farmy" na FB ale neviem, či to malo význam - že čím viac ľudí sa pridá, tak potom to sprístupnia. :unamused:
5. nov 2009 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, mate uzasne farmy... :grinning:
chcem sa opytat: moja dcera tiez farmarci a chcela by si tiez niekedy adoptovat zvieratko, ale jej susedky to vobec neponukaju... :frowning2: keby chcela to zvieratko napr. od vas, musi byt vasa suseda?
5. nov 2009 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte farmarky. neviete mi poradit, ako dam krvicku do toho kravina?
5. nov 2009 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
JOjka - áno musí byť :slight_smile:
lilix - keď si ju vyzdvihneš z darčekov, tak ju jednoducho nedáš niekde na miesto na farme, ale ťaháš ju ku kravínu, ten sa označí žltým a pustíš. Potom si iba skontroluj, či ti tam pribudlo číslo :slight_smile:
5. nov 2009 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze ak vam to nebude vadit, moze vas poprosit o susedstvo? :sweat_smile:
5. nov 2009 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok