• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Aj vás pohltila hra Farmville na Facebooku?

24. augusta 2014 
pozeram ,ze ste ine priekopnicky 40 level a uz aj 70??? fuuha. A ten kvetinovy stanok je kde? mozem si ho kupit?? :slight_smile:
8. nov 2009 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Potrebovala by som susedky. Je mi na farme smutno. :dizzy_face: Ak máte záujem píšte do ip.
8. nov 2009 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja tiež sadím väčšinou len kvety,ale kyticu mi neponúka.iba som si zobrala ako darček,keď niekto publikoval.
8. nov 2009 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmmm zatial ste sa prihlasili len jedna za susedku co sa ma bojite??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. nov 2009 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ideem i ked sa do tvojho levelu dostanem tak o par rokov :grinning:
8. nov 2009 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Molnarnovak: a ten kventikový stánok si našla v decorations?
8. nov 2009 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hedunecka IP :slight_smile:
marcelka teba už mám :grinning:
8. nov 2009 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chcem sa spýtať, to sa dá rozšíriť farma na 22x22? to musím mať koľko susedov?
8. nov 2009 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zanetak farmu musíš rozšírovať postupne ja som v 29 levely a mám cca 150 susedov a ešte si ju rozšíriť na 22x22 nemôžem a že vraj 24x24 sa dá zväčšiť až v 99 levely. :astonished:
8. nov 2009 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sylvi kolkoooooooooooooooo??150?ja umrem noo ja som 40lev.a na 22x22 sa mi stale neda pise ze pride coskoro :grinning: :grinning:
8. nov 2009 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som o susedstvo žiadala hlavne ľudí ktorí sú na facebooku v skupine farmwille z modrého koníka,kto sa pridá do tejto skupiny súhlasi s tým aby si ho ostatný pridali na farmu za susedov...
8. nov 2009 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby a kde ste zobrali tie male kvetinky slnecnic a ostatnyx?mne sa daju sadit iba ako velke :confused:

a kde je ta skupina?
8. nov 2009 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ten kvetinkový stánok je medzi buildings a dá sa kúpiť iba jeden.
Ak niekto publikuje, že urobil kyticu, tak si ju môžeš od neho vziať a ozdobiť si ňou farmu.
8. nov 2009 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na facebooku si daj vyhľadať farmwille z modreho konika...
8. nov 2009 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mám tiež ten stánok a absolútne nič sa mi nedá s ním robiť :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to som aj zbierala už kvety a aj sadila a nič...možno sa to nedá pokaždé, ale na tom stánku sa mi ukazuje 0/30 tak neviem ako tam tie kvety narvať...
8. nov 2009 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sylvi ako to presne na FB nájdem tú skupinu z MK??
dala som to už všeliako možne vyhľadať ale farmville z modreho konika mi to nenašlo... :confused:
8. nov 2009 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Farmville z Modreho konika :slight_smile:

presne takto to zadaj do vyhľadávača, aj s tým smajlíkom
8. nov 2009 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na toho smajlíka som zabudla ale aj keď začneš písať do vyhľadávača modrý koník tak ti tú skupinu vyhľadá...
8. nov 2009 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
molna-myslis ten fruit stand??lebo iny tam nemam :confused:
8. nov 2009 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mam dojem ze myslia iny stanok ale ani ja tam ziadny kvetinovy v ponuke nemam. :cry: co nan treba mat vysku levelu ci pozberanu daku kvetinovu urodu?neviete?
8. nov 2009 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ja tam nemam ziadny stanok na kvietky :frowning2: zeby uz zmizli? alebo len budu? :wink:
8. nov 2009 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ten kvetinový stánok si môže kúpiť len niekto...je to vygenerované hrou.nemá ho každý v markete.
8. nov 2009 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hojte

tak aj ja som sa prodala na Farmville z Modreho konika :slight_smile:
8. nov 2009 o 23:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vetinový stánok budete mať v ponuke až ked nasadíte vela vela kvetov
9. nov 2009 o 00:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby poradte odkedy som kúpila ufo kravu všetky zvery sa mi hýbu po celej farme,aj ked mali kliknuté aby stáli a stále som ich musela ukladať, tak som včera 3/4 predala ale aj tak ten zvyšok behá dalej a to už ani tú ufo kravu nemám :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
9. nov 2009 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
feria to asi nebude tou ufo kravou, pretože aj mne dnes všetky zvieratá behajú a tiež ked dám stať, tak sa hýbu
9. nov 2009 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa zvieratá netúlajú ,ale ked kliknem na to aby stáli,tak podskočia :grinning: :grinning:
9. nov 2009 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a preco vam vadi ked vam behaju po farme? ja mam urobene ohrady,a behaju mi len v tej ohrade. a co sa týka krav mam ich vsetky v kravine zmesti sa tam 20krav tak mi nebehaju :grinning:
9. nov 2009 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, dajte kravy do kravína a ostatné zvierence vám prestanú behať :wink:
9. nov 2009 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam kravy v kravine a aj tak vsetko naokolo behalo :grinning: :grinning: , tak som vsetko ohradila s kazdej strany ...a oni neutecu....behaju len v ohrade :grinning: :grinning: :grinning: , no a stanok tiez mam, vcera ukazovalo este 0/30 a dnes 2/30...co to sposobilo neviem.....
9. nov 2009 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok