• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Aj vás pohltila hra Farmville na Facebooku?

24. augusta 2014 
lili..helou kočka..dalšia závisláčka farmárka :grinning: :grinning: :grinning: hybaj mi za susedu :wink:

jojka..kludne nech nás požiada, teda mňa môže :wink:

sticky..ja keby som mala aj raz takú farmu, tak by mi bola malá :grinning: :grinning:
5. nov 2009 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diky idem vas hladat :grinning:
5. nov 2009 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky kocky.Tak ako farmarcenie?Ja som nasadila pred odchodom na Slovensko melony a nie a nie konecne dorast.Mam apstak
6. nov 2009 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute pripajam sa aj ja dalsia zavislacka taham na 40level a rano vstavam s tym ze musim obrad urodu drahy mi uz hovori ze mi sibe :grinning: :grinning: :grinning:
6. nov 2009 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, teraz mi na fv pise, ze sa nejake veci stratili cestou do mojho pocitaca :confounded:
myslite, ze sa to dakedy najde???? :frowning2: :confused:
6. nov 2009 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pribudli ďalšie nové veci na farme: brusnice, patizóny, a potom to tretie neviem pomenovať, ale viem čo to je :slight_smile:

A pribudlo aj: Garden Shed - ale zatiaľ to majú iba určití ľudia... súvisí to s kvetmi http://www.lightchan.com/2009/11/06/farmville-garden-sheds-and-giftable-flowers/
6. nov 2009 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hedunecka ty blaho.V mojej partii je maximum 33 - 34level.Si macherka

jojka tak to neviem :frowning2:
6. nov 2009 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bianca..ja mám suseda v 50 leveli :slight_smile:
6. nov 2009 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam suseda v 70 leveli :grinning: ...tak ja tam bude mozno buduci rok...zeby v lete? :grinning: :grinning:
6. nov 2009 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to sa da az tak daleko hrat ? :grinning: Mna to uz asi 4x upln :grinning: prestalo bavit a po par tyzdnoch som sa k tomu vratila
6. nov 2009 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuuuuuha ze 70??? :confused: :confused: :confused: :confused: ja mam dnes 40 a ma tam aj nieco nove alebo to co mame vsetky teraz?
6. nov 2009 o 23:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mna by zaujimalo ale fakt do kedy je pristupne rozsirovanie farmy
7. nov 2009 o 00:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to existuje aj 70 level? :sweat_smile:
7. nov 2009 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, ktorú váš ešte nemám za susedku, tak ak by ste ma chceli, alebo môjho muža za suseda... :wink:
7. nov 2009 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby,ktoré viete po anglicky, prosím vás, v skratke mi preložte, čo sa robí s tým kvetinovým stánkom. ja ho mám,ale nechápem,čo s ním
7. nov 2009 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ma tam v podstate to co vsetky...aspon som si nevsimla ze by mal nieco extra...a nasla som ho tu ...je tu ten zoznam priatelou tak som ho poziadala a je to...ale az mi oci vypadli ked mu tam svietila 70 :grinning: :grinning: :grinning:
7. nov 2009 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tesa neviem ci ta mam za susedu, lebo uz uz ich mam tolko ze ani neviem ale kludne si ma pridaj som ivana porubcanova :slight_smile:
7. nov 2009 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte farmári :slight_smile:

janett - ja ti teda neporadím :unamused:

a ja mám nervy, lebo si chcem zväčšiť farmu a stále nemám možnosť, už pomaly nemám ani kadiať chodiť :angry:
7. nov 2009 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte farmárky neviete mi niektorá poradiť dnes sa mi začali zvieratá pohybovať po farme samé od sebe musela som nakúpiť ploty a pozatvárať oich ,len či to nepeskočia? :slight_smile:
7. nov 2009 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siminks dala si ich codit ked kliknes na zvieratko tak zadaj stay a oni zastanu :slight_smile:
7. nov 2009 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dakujem za radu
7. nov 2009 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siminks, aj ty farmárčiš?? :confused: :grinning: :grinning: tak šup za susedu :wink:
7. nov 2009 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmmmm....tiež som mala všetky zvieratá rozbehané kade take a dala som im stay.....a nepomáha, aj tak sú všelijako pootáčané :unamused:
7. nov 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dakujem za radu a to musím kliknúť na každé zviera zvlášť?
7. nov 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute kocky.To fakt sa pohybuju?Ja som si vsimla len jednu kravu celom vzad
7. nov 2009 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mne sa pohybuju, klikla som aj na kazdezvlast, a nic...
7. nov 2009 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som poklikala na každé zvlášt a zatiaľ čučia za ohradou :slight_smile: ale ked to viacerým to asi od levelu záleží predtým mi to nerobilo a nezdá sa mi žeby som klikla že aby chodili,,
7. nov 2009 o 23:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak už viem, načo je ten kvetinový stánok. Nasadila som si kvety a keď som zbierala úrodu, tak som mohla urobiť kyticu, ktorú som potom mohla publikovať a za to niekto dostal bonus.
8. nov 2009 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky aj ja potrebujem susedky som hedunecka tak sup sup :slight_smile:
8. nov 2009 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
molnarovak aj ja mám ten stánok a už som trikrát zbierala kvety a nič ale kytice som už od niekoho vzala...ako to,že niekomu to funguje a mne nie... :frowning2:
8. nov 2009 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok