Aj vás pohltila hra Farmville na Facebooku?

marianka79
30. aug 2009

Aj vás pohltila hra Farmville? Poznáte ju?

bianca
9. nov 2009

ja stanok nemam a kvetov uz som mala i mam nasadene haba kuk.POdla toho som si si ja anglictinar analfabet prelozila tak si asi budem musiet pockat

inak zverinec mi nebeha.Neviem.Asi mam neaku divnu farmu alebo co aleod kedy som si prenastavila nastavenia tak sa menim na macaciu farmu bo adoptujem co sa kde mihne 😀 este dajakeho hafana by to chcela a tybycky do akvarka 😅

carisma25
9. nov 2009

ahojte susedky, tak som tak premyslala o tom susedovi z Finska, asi ho aj vy mate, vola sa Risto ci tak dajak a nechapem ako sa dostal do 51 levelu, ked nema ani jednu budovu, zviera,ziadne dekoracie, len par ceresnovych stromov..som blba, ze mi to nejde do hlavy? 😀 😖 ja uz neviem co by som kupila len aby som sa horko-tazko presunula z jedneho do druheho levelu a uz to ani nemam kam davat 😠 ako to robi?? 😅

bianca
9. nov 2009

carisma ja som tiez pozerala na jedneho mojho suseda ktr. zacal hrat hru par mesiacov po mne a z nicoho nic bol predomnou.A ako pozorujem tak denne mu nabehne aj 10 000 bodov a to tam tam tiez nic nema.Nechapem

lilu18
9. nov 2009

babenky pomoooc..help me...nechce mi publikovat zvieratko na adopciu uz ani neviem kolky krat.Teraz tam mam kravicku a nie a nie dostat ju ku vam na hl.stranku ☹ ☹ ☹

bianca
9. nov 2009

lilu skus nastavit ako som ti pisala do IP:MNe to presne robilo

lilu18
9. nov 2009

bianca som nastavila ,nejde ☹ musela som ju zrusit

tessa
9. nov 2009

baby, dostala som tu kvetinovú bukrétu, dala som ju na FB zverejniť, potom mi napísalo, že či chcem ten kvetinový stánok a zároveň mi ho nezobrazilo, zamrzlo to a už ho nemám v ponuke v markete ☹

bianca
9. nov 2009

lilu to je skoda.U mna to fungovalo

tessa ☹

lilu18
9. nov 2009

mozno akurat vtedy zamrzne ☹ ako u tessy//inak tessa ☹

sofik
9. nov 2009

carisma ten fín asi podla mna začínal ako my a teraz čo je v tom leveli 70 tak všetko popredával lebo staále sa aj tak robí všetko dookola - sadí, zberá atd.

baby aj mne už asi 4 dni behajú zvieratká po farme ale sú v ohrade tak je to fajn ale mne vadí že nie sú tak pekne v radoch ako som si ich dala ☹

smaily
9. nov 2009

baby ja mam uz par dni problem s marketom, ked kliknem nan nic sa mi nezobrazi,vynimocne a kvoli tomu si nemozem posadit.....ani darceky ani stuzky nic nezobrazi......

natsa
9. nov 2009

možno že si kupuje level vraj sa to dá.

tessa
9. nov 2009

nejak sa celý ten Farmville a FB kazí...každému niečo nefunguje, príp.sa nezobrazuje... 😖

bianca
9. nov 2009

kurnik ja by som si tize chcela kupit level

siminks
9. nov 2009

Ahojte ja by som sa chcela poradiť ako získať tie papierové bankovky najviac som mala 2 alebo 3 vždy len tie coinsy 🙂 som mala

bianca
9. nov 2009

simi za kazdy skonceny level dostanes jednu.Inak iba kupit za chechtaky

darca001
10. nov 2009

😲 😲 ahojte, som tu nova v tejto hre. uvidim ako 😲 mi to pojde. Zatial ma to chytlo.
Nechcel by sa niekto pripojit k mojim susedom na farmville?

siminks
10. nov 2009

Bianca ja som už 21 level a mala som len dve bankovky niečo zle robím?

klavdia
10. nov 2009

ahoj dievcata hladam kamosky do farmville,mam tam malo priatelov.dakujem 😀

smailinka
10. nov 2009

a nie su bankovky za stuzky????

sofik
10. nov 2009

smailinka bankovky sú len za každý prejdený level - 1 bankovka, 1 level

emily333
10. nov 2009

ahojte ja mam asi 50 susedou a mam pohnojene asi tak tromi susedmi 😠 😠 a ja hnojim a hnojim ☹ ☹

molnarovak
10. nov 2009

emily, som na tom podobne. Ja sa snažím hnojiť každý deň každému a mne pohnoja tak 2-3 ľudia.
Tiež to nechápem. Sú aj také farmy, kde je všetko pohnojené, takým tíško závidím. 😔

dididi30
10. nov 2009

ahojte, aj ja to hram 😉 som level 28, no asi nie moc, ale aspon nieco 😎
a zaujalo ma....emiy 😀 😠 teda ja mam tiez kopec susedov a tiez musim prosit o hnojenie..ostatni maju odomna krasne pohnojene 🙄 tiez som ich musela naucit posielat giftiky 😒 ..hram aj rybicky a tam gifty ziadne 😝 , no nehrate niekto aj rybicky 😉 😀
monarvak, veru aj ja tisko zavidim 😔 😀

emily333
10. nov 2009

didi ja som uz cisto maniacky hram kazdu hru ktora mi pride uz to pomaly nestiham 😉

emily333
10. nov 2009

ups maniacka 😀 😀

dididi30
10. nov 2009

emily,ja mam na to dceru, venujem sa farme a ona ostatnym 😀

emily333
10. nov 2009

super no ja uz sa venujem aj synovej farme 😠

lilu18
10. nov 2009

ja tiez furt hnojim ale moja nie je ani zdaleka cela pohnojena ☹ ☹ ☹

emily333
10. nov 2009

babenky co je to za aplikaciu Causes ja tam klikam ale nicomu nerozumiem lebo neovladam angl.