Aj vás pohltila hra Farmville na Facebooku?

marianka79
30. aug 2009

Aj vás pohltila hra Farmville? Poznáte ju?

layla
15. nov 2009

annalena dakujem, uz som to aj vyskusala 😵

ja okrem tohto dost ficim na pet society (tam som v 32leveli) a este sem tam happy aquarium a rollecoaster kingdom 😎

marianka79
autor
15. nov 2009

sme proste závisláčky 😵

annalena
15. nov 2009

😀 Mna to tak tesi, ze niesom sama zavislacka, uz som zacinala o sebe pochybovat 😖
Ja mam este happy aquarium a zacala som s fishville 😅 A hram do toho vsetkeho BrainBuddies....fakt neviem, kam to spejem. Som zvedava, ako budem vyzerat po materskej 😀

annalena
15. nov 2009

marianka79 dakujeeeem 🙂 lepsie sa zavislaci v skupine 😵 🙂

bianca
15. nov 2009

decka ja frcime alebo frcala som asi na kazdej hre na FB.

tu chyba asi iba tema Mafia a na tom som tiez celkom zavisla 😅

annalena
15. nov 2009

No babenky, ja som pokosila, poorala, posadila 😀 😀 ponavstevovala susedov, pomohla a pohnojila im 😉 a teraz idem konecne do postilky 😔 vsetkym zelam dobru noc... 🙂

marianka79
autor
15. nov 2009

neni zač pa 😉

layla
15. nov 2009

baby este jedna otazka, dufam, ze vas stihnem... ak teraz nasadim tekvice, ktore kvitnu 8h, ale ja ich mozem pozbierat az o tri hodky neskor, vyschnu mi???? 😅

marianka79
autor
15. nov 2009

no skús ja som mala zberat o tridni azberala som o 4dni a nezhnilo 😉

layla
15. nov 2009

marianka idem na to 😀

marianka79
autor
15. nov 2009

čím dlhšie zreje úroda tým viac vydrží 😉

lesnamacicka
15. nov 2009

no ked tekvica dozreje za 8 hod, tak za tých 8 hod dozreje a máš čas dalsích 8 hod na pozbieranie - potom pohnije. tak aj ostatne - ked daco rastie 4 dni, dalsie 4 to este prezije 😉

layla
15. nov 2009

dakujem kocky, uz mam posadene 😎 mozem ist spat 😀

marianka79
autor
15. nov 2009

aha, tak to máš presnejšie 😉

bianca
16. nov 2009

bre ranko

lesnamacicka dakujem za info.Toto som fakt netusila a stale pocitala hodiny ked som nemala PC ci uz to u mna nehnije
😀

ivana82
16. nov 2009

Ahojte, tiez ma tato hra dostala, uz som stihla nakazit aj manzela, v piatok mu to nejak nechcelo ist, stale vypisovalo chybu, tak isiel nahnevany spat, ze prisiel o vynosy...asi ho to chytilo viac ako mna 🙂

bianca
16. nov 2009

ivi 😀 😀 😀

nanika
16. nov 2009

Babenky, mohli by ste ma prosim potvrdit ako susedu v cafeworlde, tym co som poslala pozvanku je vas viac, nechce sa mi tolko vypisovat, diky moc 🙂 Pod Janka Kinová Kmeťková...

jojka120
16. nov 2009

ahoj, ja by som sa chcela opytat ako mozem ponuknut zvieratko na adopciu? ja od vas adoptujem kazdu chvilu - vdaka 😀 😀 - a chcela by som ponuknut aj ja

ivana82
16. nov 2009

Baby, nemozem Vas poprosit potrebujem dvoch susedov na farmu, aby som mohla expandovat, mozem poprosit tie, ktore mate menej ako sto susedov 😀 😀 😀 pridate si ma? budem vam vdacna ... nick: Ivana Rumanovska.Diky

bianca
16. nov 2009

jojka ta adopcia ti musi naskocit sama ked budes matz spustenu farmu.Neviem ci sa to da este neako ovplôivnit.Mne to uz chvilku blne a par dni neponuka ziadne zvieratko na adopciu ☹ celkovo cele FM mi blbne

ivana ja 100 nemam len asi 50 tak ti posielam ziadost 🙂

ivana82
16. nov 2009

Bianca - dakujem... 🙂 uz som si ta pridala 😀

bianca
16. nov 2009

ivka nemas zaco 😉

ivana82
16. nov 2009

Bianca, nejak mi to blbne a nepridalo mi ta to medzi susedov ... ☹

marianka79
autor
16. nov 2009

caute baby akurát som si rátala susedov mám ich 133 😲

ivana82
16. nov 2009

waw, Marianka...tak ja mam ledva 19, ale aj tak som expandovala 😀

mauzos
16. nov 2009

Marianka nemusis si ich ratat, mas ich v oceneniach hned prvy udaj 😉

sofik
17. nov 2009

ja ich už ani nerátam a stále si ma niekto pridá a ja to potvrdím, susedov treba 😉

bianca
17. nov 2009

cafte

tak mne sa vymstilo to ze ako dlho rastie rastlina tak dlho aj vydrzi.Aloe do rana pohnilo.Co uz.Na mna to asi nefunguje

inak aj ja som kukla kolko mam susedov a mam 67 😨

lesnamacicka
17. nov 2009

bianca, ako to že to pohnilo 😲 To mi nehovor ani zo srandy, tak ako to teda funguje 😕