• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Aj vás pohltila hra Farmville na Facebooku?

24. augusta 2014 
annalena :grinning: :grinning: :grinning: v skutocnosti by som to nerobila :confused: :sweat_smile: toto ani nesmrdi ani nic.....len zere cas :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. nov 2009 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a farma zase blbneeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :angry: :angry: :angry: :angry:

gabi to vazne?? mne akoze tak isto vypadavlo ale prachy som mala, teda myslim :confused: :rolling_eyes:
14. nov 2009 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hlavne sa nerozculovat....zase mi to blbne :angry:
14. nov 2009 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:rolling_eyes: Nech s tou farmou už dačo spravia, vôbec mi nejde načítať. Veď mi to tam všetko zvädne :angry:
14. nov 2009 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja mam vyse 160 susedov a dve male deti, tak sa nehnevajte ak vam nepohnojim. Som rada, ked si obriadim farmu, ak ovsem ide a pohnojim tak maximalne 5-10 fariem. Ved to by som musela byt na FB cely den, ak by som chcela pohnojit vsetkym :astonished: Niekedy nestiham ani pozbierat urodu, ako vcera :grinning:
A tiez mi to blbne, pridavam sa do klubu rozculenych :angry:
14. nov 2009 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby aj ja sa snažím hnojiť ale pri nejakom piatom susedovi mi to vždy zamrzne :angry: môžno kvôli tým otravným otázkam, či chcem publikovať, že som niekomu hnojila, no to keby som publikovala tak mám ja aj ostatní celý FB zaprataný oznamami, že kto komu hnojil :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a teraz mi farma nejde :confounded: ráno mi išla ale teraz nie....pomaly presedlávam na Fish Isle :grinning: je to prakticky to isté :sunglasses:
14. nov 2009 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mauzos, no ale sikula si, ked pri takych malych este aj farmu zvladas :wink: :grinning: :grinning:
no a pri tych susedoch.....akoze nechapem naco tolko susedov :confused: , ked hnoja, alebo ako pises stihnu len niektorym a ti niektori su stale ti isty lebo su napr tvoji kamosi.....to som pisala vseobecne :wink: :sunglasses:

veru uz viac dni je to otrasne na farme, maju poruchu , citala som o tom :rolling_eyes:
14. nov 2009 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dididi mozno si si nevšimla - ja som si to všimla az na treti krat že peniaze mi to žerie lebo som si zvačšila farmu tak som mala o dosť menej keby som ich mala viac tak ako pred zvačšením tak si to nevšimnem ani ja .... :confounded:
14. nov 2009 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gabi a vies co, prave som o tom rozmyslala, pozbierala som urodu poorala a posadila a ostalo mi skoro rovnako ako pred tym :confused: tak mozno mi to zozralo :angry: no a uz kaslat na to...

inak chcela som sa opytat, ked zhnije uroda, to su aj za to body ci nie?? mne sa este nestalo , ake keby? :grinning:
14. nov 2009 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co ja viem, tak nieco dostanes, ale len zato, ze to znovu pokopes :slight_smile: mne to zhnilo tusim len raz, 1 XP som dostala urcite za kazde policko.
:slight_smile:
14. nov 2009 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
annalena teba nmám za susedu ale ak by som mala tak by som ti pohnojila velmi rada len mám už ale 100susedov a nemám čas hnojit všetkým tak sorry a vdaka za hnojenie

viac susedov viac pohnojeného :wink: díky
14. nov 2009 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marianka :slight_smile: verim ze pri 100 susedoch je tazko hnojit vsetkym....to by som ani ja nestihala robit. Ja mam mojich 17, takze to sa este da :grinning:
ja si len neviem predstavit, ako ste prisli k tolkym susedom.....ja som musela nahovarat ludi, v mojom okoli to skoro nikto nehra....uz som si myslela aj ze som divna :grinning: a potom som objavila tento pokec na MK. Som rada, ze v tom niesom sama :wink:
14. nov 2009 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
annalenka, jednoducho, napises tu a mas ich kolko chces :sweat_smile: :wink: ja som tiez nahovarala, ale netrvalo to dlho, no a teraz aj oni hraju :grinning:
ja to uz neriesim, teda to hnojenie....je to jednoduche, aj ked ma niekto vela susedov, hnoji zvacsa tym istym...
ja som za menej priatelov :slight_smile:
14. nov 2009 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didi ak ma niekto poziada o susedstvo, tak ho mam odmietnut len preto, lebo mu nestihnem pohnojit? :grinning:
tolko susedov som mala davno predtym ako vobec vymysleli hnojenie.

annalena najdi si na FB skupinu Farmville y modreho konika a tam mas susedov az az :wink:
14. nov 2009 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
samozrejme Farmville z modreho konika :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. nov 2009 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tiež hnojím každý den aspon 10 susedom ale niekedy sa to nedá lebo je farmville pomalý :frowning2: napr: dnes mi znova blbne :angry:
14. nov 2009 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ak by som aj ja mala tolko susedov, tak by som to asi tiez neriesila uz a hnojila bud stale tym istym alebo podla prilezitosti.... :slight_smile: A hnojit sa da vzdy iba tych 5 policok alebo aj viac? Mne vzdy dovoli len 5 a len 1x za den u toho isteho cloveka.
A diky za tip mauzos :slight_smile: Idem to vyskusat, uz chcem aj ja konecne expandovat :grinning:
14. nov 2009 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes som hnojila asi 30 susedom, tak dúfam že sú radi :wink:
15. nov 2009 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja nehnojím stále tých istých, väčšinou sa snažím pohnojiť aspoň tých, čo pohnojili mne, im to opätujem :sunglasses:

mne tá farma zas dosť blbne :confounded: už ma to prestáva baviť nasadím a zachvílku tam idem a nasadené nie je hlavne že prachy odrátalo, tak sadím znova.... momentálne fičím na FishIsle je to vlastne to isté ako FV :slight_smile:
15. nov 2009 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky

odkedy su k adopcii moriaky???
15. nov 2009 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bianca - tuším sú od piatka
annalena - môže sa vždy pohnojiť len tých 5 políčok a len raz za deň u toho istého človeka
ja práve hnojím o dušu, len mi ide straaaašne pomaly net, dosť mi to seká, ma poráža
15. nov 2009 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, pridavam sa k zavislackam :slight_smile: hram tuto hru len tri dni, ale uz sa neviem od nej odtrhnut :grinning: :grinning: :grinning: som v 8leveli. uz som sa pridala aj do skupiny na fcb :slight_smile:
vidim, ze sa tu bavite o nejakom hnojeni??? vysvetlite mi prosim vas, co to je? :sweat_smile: dakujem
15. nov 2009 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte:slight_smile:
Začala som včera s farmou dneska som v 7 leveli ma to velmi chytilo. Kočky ak by ste mali záujem tak potrebujem susedky, ak si ma chcete pridať tak som Dominika Hruškova...Dakujem:slight_smile:
15. nov 2009 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj mna si mozete pridat na fc, potrebujem susuedov :slight_smile: Adriana Fomincevova
15. nov 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
custe decka.Mne sa vobec nedari hnojit.Aj ked na vas kliknem tak mi vobec nenaskoci moznost hnojit.Ani ten barel s poctom nesvieti.Uz ma to stve
15. nov 2009 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj layla :slight_smile: tak to dobre ides, 3 dni a uz 8 level :grinning: :grinning: :grinning: ...to mne to na zaciatku islo dost pomaly....
Hnojenie alebo fertilizacii, to ti naskoci take okienko, ze ci chces pomoct susedovi a ofertilizovat/pohnojit jeho pole...ak das accept, tak mozes kliknut na 5 policok u suseda, kde je nieco nasadene a "pohnojit ich". Ty dostavas zato nejake mince a XP. On ma zato tiez XP ked zbiera urodu. A to iste by mali robit tvoji susedia aj u teba, na oplatku :wink: Ked mas "nahnojene" tak mas aj vacsie jahody, tekvice, papriku... :grinning: :grinning:

juliam vdaka :slight_smile: som sa bala, aby som to nezanedbavala...nechcem si pohnevat susedov, udrziavam zatial dobre vztahy :grinning: ak by sa nahodou dalo viacej, ale ked len 5, tak ok :slight_smile:
15. nov 2009 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aha a este ze ked mas pohnojene, tak ti nad polickami blikaju take hviezdicky ci co to je :grinning: :grinning:
15. nov 2009 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
annalena to ja som spískla tuto temu tak som rada že si sa prestala vdaka nej pripadat divná :wink: ja som si to tiež o sabe myslela tak preto som bola zvedavá či to niekto hrá
15. nov 2009 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a ak chcete viac susedov pridajte sa do skupiny naFB farmville a oni si vás tam pridajú ale sú tam aj čínania arabi a ja neviem ešte kto ale hrá to tušim cely svet :astonished:
15. nov 2009 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a už tu boli témy cafe world ,pet society a iné z FB ale ani jedna sa tušim tak neujala ako táto že? :wink:
15. nov 2009 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok