Aj vás pohltila hra Farmville na Facebooku?

marianka79
30. aug 2009

Aj vás pohltila hra Farmville? Poznáte ju?

bianca
21. nov 2009

decka hraje niekto aj Fish Isle???Ja som sa k tomu dnes dostala a hrozne ma to bavi

sylvia75
21. nov 2009

cafe world:potrebujem radu.už asi týždeň keď niečo navarím,tak mi to tam zostáva aj dva dni.čašníci sa neunúvaju ísť obsluhovať a reiting mám stále 5,0.už som aj všetko povyhadzovala navarila nové a stále nič...čo mám robiť?asi seknúť s hrou už ma to nebaví... 😠

bianca
21. nov 2009

sylva ja som prave koli tomu s cafe world sekla

babatko88
21. nov 2009

holky a nepotrebujete suseda v hrách farmville, cafe world alebo fishville a iné...??? bratranček si vytvoril účet, len sa hrá tieto hry, nič nepíše, ani nedáva zverejňovať, len by potreboval nejakých priateľov... ak by ste mali záujem, prosím pošlite mu žiadosť o priateľstvo... meno Nikolas Lelovič (meno môjho syna, aby mu na to mama neprišla 😅 )... ďakujem vopred za pomoc

babatko88
21. nov 2009

sylvia75 aj mne sa to stalo, stačí vymeniť obsluhujúcich... mne to pomohlo...

natsa
21. nov 2009

Farmville-začal mi vädnúť tulipán z darčekov z hlavnej stránky.čo sním?vraj vydržia len 2 zýždne?

bianca
21. nov 2009

natsa hej len dva tyzdne

inneska
21. nov 2009

farmville...aj mne začínajú vädnúť, len neviem, ako ich odstrániť...ponúka mi možnosť len MOVE...ale ja to chcem DELETE...mi to zbytočne špatí záhon 😀 😠

sylvia75
21. nov 2009

babatko88 aj to som spravila ale stále nič...

sylvia75
21. nov 2009

inneska použi tu lopatku s červenou rúčkou tak ako keby si chcela odstrániť políčko..

zanetak
21. nov 2009

cafe w: sylvia aj ja som si to všimla, že tam mám stále veľa navarené a nič sa nemíňa. tiež je to tento týždeň, asi zase niečo prerábajú, rozmýšlam, že to vymažem a začnem hrať o pár dní neskôr, možno sa to popraví. 😒

eva7780
21. nov 2009

zanetak nevymazávaj to,len obmen čašníkou,asi sú už unavený 😉 ja som tak urobila a mala som hned ratinng vyše 100 😵

zanetak
21. nov 2009

už som ich vymenila, uvidím, či niečo pojedia do rána 😀

lilu18
21. nov 2009

ahojky
farm.....prosim ako dam darovat z kvetinoveho stanku ? dakujem

inneska
21. nov 2009

sylvi..díky, ma nenapadlo tak spraviť 😉

lilu...klikni si na prvú kolonku LOOK INSIDE a tam ti ukáže čo máš v stánku a dáš bud USE(vtedy dáš sebe na farmu) alebo SHARE(naťukáš, kolko kytičiek chceš darovať) a hodí ti to na nástenku 🙂

mauzos
22. nov 2009

farmville: neviete, uz sa da zbierat uroda susedom? Niekde som citala, ze na tom pracuju a dnes po hnojeni mi ponuklo zber, ale pozbierala som len jedno policko a seklo to 😠

lilu18
22. nov 2009

inesska //DAKUJEEEM 😵

juliam
22. nov 2009

úspešne pohnojené všetkým 130 susedom aj nesusedom, ufff 🙄

babatko88
22. nov 2009

PROSBA ešte raz:
holky a nepotrebujete suseda v hrách farmville, cafe world alebo fishville a iné...??? bratranček si vytvoril účet, len sa hrá tieto hry, nič nepíše, ani nedáva zverejňovať, len by potreboval nejakých priateľov... ak by ste mali záujem, prosím pošlite mu žiadosť o priateľstvo... meno Nikolas Lelovič (meno môjho syna, aby mu na to mama neprišla )... ďakujem vopred za pomoc

honey023
22. nov 2009

Farmville:

Mauzos a ako ti ponúklo? Ak je to pravda, tak snáď potom tie prachy pribudnú tomu, čo to vypestoval a aj tomu, čo to políčko pozbieral. Lebo inak sa mi to nepáči, že by sa navzájom kradla úroda, však by sme prichádzali o tržby 😀

dididi30
22. nov 2009

ahojte
este nejake farmarocky ci farmary, sup do ip 😉 😀 😀 😀

helika81
22. nov 2009

Ahojte aj ja mám prosbu,potrebujem vééééééééééééľa susediek 😀 😀 😀 Helika Gejdošová mám FB a Nicolasa idem pridať 😀 😀 😀

emily333
22. nov 2009

uz som si ho aj ja pridala aj odporucila 😉

inneska
23. nov 2009

heli...žiadosť poslaná 😉

helika81
23. nov 2009

aj ja,inneska ďakujem 😀 😀 😀

krinolina
23. nov 2009

o tom zbere susedom som este nepocula ale nepaci sa mi to

krinolina
23. nov 2009

hravate niekto aj pet society???

mauzos
24. nov 2009

farmville: ponuklo mi to tak, ze ked som dohnojila, na tom policku na ktorom som stala sa mi objavila klasicka ta kosa ako ked ides sebe zbierat a ked som klikla, tak aj pozbieralo. Nebojte baby, aj ked to bude, tak to nebude tak ze vam niekto ukradne urodu 😀 Urcite budete mat za to body aj vy a mozno viac a aj ten kto to pozbieral 😉 Niekde som o tom citala, tak na tom este asi len pracuju.

eva7780
24. nov 2009

krinolina ja hrám aj pet society,ale nebaví ma to 😒

helika81
24. nov 2009

Krinolína ja to nehrám,hrám iba farmu,aj na tú mám ledva čas ale hrám to podstivo 😀 a takto keby hrám aj café,atď.no neviem či by ma aj PC rovno nekrmil 😀
Mauzos aj mne sa to stalo čo tebe ale to som si načítala moju farmu a zostala mi tam stále susedkina,tak som raz klikla a zľakla som sa,že čo to robí a zrazu sa mi ukázala kravička so smutnou tváričkou,a potom som si dala svoju farmu a pozrela tú susedkinu a mala tam všetko ale body sa mi prirátali 😀 😀 😀 a viac sa mi to nestalo 😖 😀 😀 😀