Aká je cena za 6 diioptrie?

peterek414
10. jan 2014

ahojte poradte aka je asi cena na skla 6 diioptrie lebo ideme v stredu pre novy recept na okuliare a neviem aku cenu mozem cakat ....Pred tim mala len 3,5 diioptrii a platilo sa cca 10 eur za jedno sklo......dakujem

bubo1104
10. jan 2014

ja som dala robiť v auguste malému - 5,5 , - 5 + 2 cilindre a za 1 sklíčko to bolo okolo 48 eur + druhé 45 + rámik okolo 35 eur , takže to bolo 128 eur aj dáke centy . Za jedny okuliare fakt dosť . Môj syn má toto už 4 okuliare a vždy ma prekvapí akú pálku za ne zaplatíme . A to mu dávame robiť aj slnečné a tam je pálka ešte vyššia

peterek414
autor
10. jan 2014

@bubo1104 moje dcera ma mat teraz 6+1 cilinder tak sa tesim na tu cenu ako katastrofa ako tahaju peniaze od cloveka ked ide o dieta strasne zarabaju na detoch....mi ram uz mame dnes sme kupili za 55 eur lebo co mala pretim okuliarky tak sa zlomili v stredu ideme na kontrolu a musi mat okuliarky ked ze bude pozerat na obrazovku a nic ine neostavalo len kupit ram lebo a nedali ani zaletovat....

bubo1104
10. jan 2014

veru - aj sklíčka , aj rámik stoja veľa . My sme kupovali rámiky už 3 na bežné nosenie a 2 na slnečné . Môj syn nosí okuliare už od 9 mesiacov , takže my s tým už dopredu počítame , že treba odložiť na tie škuľky . Ale súhlasím , deťom ich robia drahé , keď sa berie do úvahy , že rastie a aj okuliare sa musia kupovať väčšie . Len , čo narobíme , keď ich potrebujú , musíme zacvakať . Človek sa už len modlí , len , aby sa im nepohoršil ten zrak a , aby boli v pohode . Držte sa

andrejka1974
10. jan 2014

mojej starsej dcerke vydrzia okuliare rok , posledne stali dost ma dioptrie prave ocko -8 a lave -6 ma odlahcene skla ramk stal 60 eur a skla jedno 57 eur cize 174 eur co je fakt palka, nosi okuliare od 21 mesiacov , teraz ma 5 rokov

dada1212
11. jan 2014

pri takých vysokých dioptriách bude treba stenčené sklá a za to sa platí teda riadna "páka". ja som platila dávnejšie za rám, jedno stenčené sklo a jedno klasické sklo-nakoľko mám na jednom oku len polky dioptrie a na druhom oku 4,5 okolo 150eur.