Aké časopisy a noviny čítate?

zrzulka
7. nov 2008

Takuto temu som tu este nenasla. Ja som prave zistila ze pri malej som si casopis ci noviny uz riadne dlho neprecitala. Donedavna som mala predplatene MAMA A JA to som si zvykla precitat ale teraz ako mi skoncilo predplatne tak si obcas prezriem Zivot u nasich. (mama odobera uz niekolko rokov) ci Slovenku u svokry ( ta mi odklada, kedze tam chodime len par krat do roka)
A este si zvyknem prelistovat akciove letaky. Asi ako vascina matiek na RD🙂)))))))

babulka
8. apr 2010

Duska, presne, ja kupujem Emmu a Evu uz sto rokov a tiez mam pocit, ze je to dookola to iste.... Ked som minule objavila zapadnute cislo Evy z roku 2007 😅 , letne, tak som sa cudovala, ze vsak je to o tom istom...ale zas, o com by pisali. Ale teraz som zacala kupovat namiesto Evy MADAM evu a to sa mi zda ovela, ovela lepsie, normalne to precitam vsetko, aj ked boli zatial len tri ci styri cisla, paci sa mi to. Len ta dorobena Studenkova na jednej obalke ma vyplasila a este na jednej fotke bola odftena sefredaktorka casopisu a vyzerala tam ako smrt 😝 Ale citanie je to dobre.
Casopis o byvani - tiez som ich kupovala, zbierala, ale prestala som, lebo mne sa to zdalo ako nie vhodne pre "bezneho" smrtelnika, skor pre odbornikov a profesionalov. Teraz si obca kupim Novy Cas byvanie a ten je dobry aj pre bezne inspiracie. Inac si kupujem zahranicne casopisy, mam predplatene z Anglicka, tak to mam aj na citanie aj na anglictinu 😀

bellada
8. apr 2010

bets - ja som mala najradsej Pekne byvanie a Vitajte doma, casakov o byvani je vela, ale niektore su aj velmi drahe, tieto sa dali aj cenovo 😉

bets
8. apr 2010

vsak prave, ze casopisov o byvani je tak vela, ze kym zistim, ktory mi bude vyhovovat, tak vyhodim asi dost penazi.

warholette
28. apr 2010

podla mna na byvanie je dobry ten Novy cas byvanie. maju tam celkom pristupne ceny... nie ako marianne bydleni, kde mali vazu za 2500 korun, ma skoro porazilo 😲 😀

dai
29. apr 2010

no, ak to bola pekna vaza tak je to ok cena, nie? 😎
ja momentalne kupujem este stale babetkovske casopisy: mama a ja, maminka, mamina , dieta a tak...
a kedze zariadujeme byt tak aj vela o byvani... ten novy cas byvanie je taky ako sa da od noveho casu ocakavat - zial ☹ riesenia tam nie su bohvieco, niekedy tam su zaujimave rady ale z pohladu naozaj niecoho zaujimaveho neprinasaju obycajne nic nove 😒 ale kupujem aj to, lebo mam casopisy o byvani rada... najlepsie z sk a cz o byvani su cesky moderny byt, moj dom, pekne byvanie, interier - tie ostatne su uz viac o exteriery ako interiery... zahranicne pozeram len nemecke a aj to len ked som na letiskach v rakusku alebo nemecku - tam su omnoho lacnejsie ako u nas...
k tomu este klasicke ekonomicke ; trend, tyzden a pod.

lypka
8. dec 2011

čítanie nie len pre maminky 🙂 http://www.zlavadna.sk/team.php?id=4523

sandrika1986
9. júl 2014

Ja si rada prečítam Plus 7 dní, Šarm, Život, Slovenka, Zdravie ... 🙂

livi
16. júl 2014

ja mám rada Madam Evu a Miau..občas si kúpim Emmu alebo Evu, ale vždy sa sklamem, že sú tam samé somariny pre násťročné alebo už som tam našla aj pár fakt "nechutných" článkov od mladej Heribanovej...nechápem, ako môže niekto písať také bludy...Emmu už by som si nekúpila, jedine ak tam bude nejaký dobrý darček. a čo som objavila najnovšie, tak Moja psychológia je veľmi kvalitný časopis na čítanie.

lericenkam
16. júl 2014

Necenzurovany casopis -zem a vek, velmi tazke citanie a bajecna zena a nase regionalne noviny

lenkove
16. júl 2014

.tyzden , Miau, obcas cesky Reflex..noviny ziadne, radsej si vypocujem Radiozurnal..

evina313
3. máj 2017

Obnovujem tému 🙂
ja čítam Evitu a Moja psychologia 🙂

verkom
Odpoveď bola odstránená
Zobraz