Aké krémy zaberú na strie po tehotenstve?

simatko1
11. jan 2011

strie zmiznu,alebo aspon troska zblednu,ja som zo seba zufala..malinky je sice to najkrajsie co som v zivote mohla dostat,ale teda,pribrala som 20 kil a v poslednom mesiaci sa mi porobili strie a je to hroznee,mate nejake skusenosti s nejakymi ucinnymi kremikmi?dakujem

edita0527
19. máj 2016

Ahojte, odporúčam krém od firmy forever - aloe body toner, je krém špeciálne pripravený na spevňovanie tela. .V prípade otázky napís :D

lilu74
12. sep 2016

Na trhu je ich vela od olejov po kremy-kazdemu vyhovuje nieco ine, ja som sa natierala cele tehotenstvo kremom bepanthen ktory mi vyhovoval a strie sa mi nespravili😉

squishy
12. sep 2016

ak sa chcete vyhnut striam, okrem toho, ze sa treba "mazat" zvonku, treba sa aj znutra 🙂 ja som od druheho trimestra pouzivala na natieranie sa len olej z makadamovych orechov ale uzivala som kvalitne omega3 (kvalitne, t.j. z hlbinnych ryb, nie z tych, ktore sa chovaju a kvalitou masa su na urovni bravcoveho). omega 3 uzivam pravidelne uz niekolko rokov. nie len ze nemam ziadne strie, ale omega3 su velmi dolezite pocas tehotenstva na vyvoj mozgu dietata! 🙂

autumn11
20. okt 2016

ja som sa počas tehotenstva natierala bepanthen krémom proti striám a našťastie sa mi žiadne nové nespravili. Aj tie staršie vybledli a zmenšili sa.

lilu74
24. okt 2016

@autumn11 tiez mam skusenost ze po natierani bepanthenom mi z prs strie casom vymizli a na brusku sa mi nevytvorili vobec lebo to som sa cele tehotenstvo kremovala a na prsia som akosi pozabudla🙈

maykaaa1122
9. jan 2017

treba si hlavne natierat pokozku aby bola elasticka a pripravena . Ja som pouzivala krem proti striam od bepanthenu, pomahal mi aj ked ma svrbela pokozka ako mi rastlo brusko.

lilu7
18. jan 2017

na strie po tehotenstve uz asi nic, vela mojich kamaratok to riesilo, ktorym sa strie spravili po porode - niektorym aj napriek tomu, ze sa natierali. urcite je to dane aj genmi, zivotnym stylom a stravou, ja som sa snazila cvicit aj pocast tehotenstva - pokial sa dalo, kazde rano a vecer som sa kremovala bepanthenom, ktory mi pekne premastil brucho a v poslednom mesiaci mi sestricka u lekarky radila si ho natierat aj 3x pre istotu - tak som krem minala jedna radost, ale nelutujem, nakolko mam brucho, zadok, stehna a aj prsia bez strii.