Aké máte poplatky v bankách?

xenicka13
2. apr 2014

Ľudia moji, v tatra banke sa asi zbláznili, že mesačný poplatok za balík 7 EUR, napíšte mi, akú máte banku a kolko v nej mesačne platíte, doteraz sme platili 2,5 EUR, diiiik

bosoriak
2. apr 2014

mBank. platim 0 eur za vedenie uctu, 0 eur za internet banking, 0 eur za vyber z ktorehokolvek bankomatu (max. 4x mesacne), 0 eur v podstate za vsetko. Je to trochu specificka banka, vsetko maju cez internet, ale kym sa orientujes na platby kartou a prevody cez internet, tak nie je o com.

miku1
2. apr 2014

Ja mám Tatra banku, a platila som 3,50 €. Stačí 1x do mesiaca pozrieť cez IB reporty a ak si aktivuješ hlasovú biometriu (urobia ti to na pobočke) a 1x do mesiaca zavoláš na dialóg, tak budeš platiť polovičnú sumu, čiže tých 3,50 €. Tieto 2 podmienky ti stačia na uplatnenie zľavy.

berus222
2. apr 2014

mam TB a platila som 2,50€ teraz mam 3,50€

stefka33
2. apr 2014

ČSOB - 0 eur, ale splňame nejaké podmienky, je ich tam niekoľko, všetky si nepamätám. Musí ti ostávať istá suma na účte, musíš tam mať inkaso, trvalý príkaz, a neviem čo ešte. Ak vyberiem viac a zostatok na účte je menší ku koncu mesiaca, tak platím 20 centov za účet. Z bankomatu vyberám koľkokrát chcem bezplatne.

jamelia
2. apr 2014

ja mam SLSP - platim 5,90 - osobny ucet, ale ked platim kartou, tak sa mi poplatok znizuje, v priemere tak o 2 €. Vsetky transakcie a vybery z bankomatu mam v cene, cize uz nic viac neplatim.

bets
2. apr 2014

Ja platím v TB 3 eur, z toho je 1 eur medzinarodna platobna karta (embosovana, obcas mi ju treba, kedze nechcem kreditku), tato karta nie je súčasťou balika sluzieb, takže inak by som platila 2 eur.

stanislavao
2. apr 2014

dajte si mbank a mate to bez poplatkov. taktiez v OTP banke je to zdarma, ked mate prijemn na ucet mesacne aspon 350e, 1 trvaly prikaz, 3 platby kartou - tak je to zdarma.

25daniela
2. apr 2014

Ja mam postovu, platim 4 ecka za vedenie a vsetko mam v cene a za platby kartou sa mi znizuje poplatok, oni nieco vratia, mne vychadza tak od 2 do 3 e, takze ma ucet s internet bankingom, platby kartou, mam tam aj neake trvale prikavy, inkasa, vybery z bankomatu, plus da sa vyberat na kazdej poste stoji tak od 1 do 2 ecka mesacne.

maruska24
2. apr 2014

ja VUB a včera mi odrátali 7 EUR. doteraz to bolo 5, a predtým 3,50. Majú zjavne nejaké nové módy, budem sa musieť informovať čo je v tom navyše.

majka777
2. apr 2014

ja mam VUB aj Mbank, ale Mbank je fakt jednotka 😉

googwife
2. apr 2014

Mbank poplatky 0eur

d_anica
2. apr 2014

Ja mám Fio banku, vedenie účtu je bez poplatkov, akurát za výber z bankomatu sa niečo platí, a druhý účet v Zuno, tam je to tak isto.

vajanka
2. apr 2014

tiez som zrusila tatrabanku, presne kvoli tomu, raz za mesiac musiet volat na dialog linku, len tak a minut dalsie eura.. a musiet pozriet reporty... co ak budem na dovolenke, alebo nebudem mat pristup k netu? trapne.bola som roky spokojna, ale uz od aprila som si presla banky a najviac sa oplati postova banka, ako pisala 25daniela, je to super preto, ze z kazdej platby ide 0,5% naspat, takze internet banking, vsetky platby, trvale prikazy stoja asi 1-2 eura,mesacne pretoze nam doteraz vzdy zo 4 euro 2-3eura vratili, podla toho kolko sme mesacne platili.

margaretka99
2. apr 2014

ja mam Tatrabanku a platim 0 eur. Mame s manzelom sparovane ucty (- 50% zlava z poplatku) a raz za mesiac si cez mobilnu aplikaciu navzajom prevedieme peniazky a klikneme do reportu (- 50%). Predtym sme platili 1,25 eur a teraz to mame zadarmo.

dada1212
2. apr 2014

Mám SLSP, predtým som mala Sporožíro 26 za 30 centov a spokojnosť, teraz to zrušili a mám základný účet či niečo také, akurát ma štve, že je tam obmedzené koľkokrát môžem bez poplatku zaplatiť kartou, takže som nútená platiť väčšinu vecí v hotovosti.
Mám aj Zuno a Mbank, ale veľmi účty nevyužívam, Mbank mi stále posiela e-maily že majú plánované odstávky kedy sa nedá používať internet banking a platiť kartou, mám pocit že pri tej banke je treba neustále sledovať tie ich odstávky aby sa človek nedostal do problémov.
O Zuno sa prednedávnom písalo že krachuje, takže neviem či sa dá tej banke plne dôverovať a keby sa aj dalo, nemá žiadne kamenné pobočky a napríklad ak človek zabudne heslo do internet bankingu alebo zadá opakovane zlé, tak sa aj týždeň nedostane k peniazom kým poštou zašlú nové údaje.
Takže si nemyslím, že tie internetové banky sú až tak super.

ivka21
26. mar 2021

No m bánk je bez poplatku keď platíte kartou aspoň za 70 e inak 1,3 e, ale teraz mam 365 banku a tam neplatím vôbec nič.