Aké vierovyznanie je podľa vás to pravé?
Ahojte maminky uhorčičky, potrebovala by som vaše rady, aké vierovyznanie je podľa vás to pravé? Syn má úlohu z dejepisu a podla mňa je to somarina, ale poraďte mi prosím. Vaša maminka123abcd.
@maminka123abcd ja ti poradim - nechaj syna, nech sa s tym potrapi sam, ked ma dejepis, je uz asi dost stary aby sa o svoje ulohy staral sam.
Kocky, zbytocne deriete klavesnicu. Uz vcera jej/mu mazali komenty.
Pani/Pan si robi evidentne prdel.
🤣🤣ta jak to je majú odpovedať mamičky,čo sa cítia byť uhorkami??? Šalátová?Zavarská?...alebo sympatizujú so zbojnikom Uhorcikom 🤣🤣
@maminka123abcd Nazdar PARADAJKA😉uloha je nezmyselna, tak ako je nezmyselna az divna cela tato Tvoja diskusia😉
@mariejenka To je asi nieco ako snazilka, tehulka, setrilka, tvorilka... najvyssi level je uhorcicka :D
@fokuska smejem sa na tom pomenovaní 😂... Tehotná som,tam spĺňam asi♥️ ...ale téma viera? Ako načo? A na dejepise to preberajú,no neviem či verím tejto autorke.
Kým sa mi dovari obed, ešte sa niečo isto dozviem👌👌

Zase tu ides trollovat a spamovat cely den??