Akej farby lodičky?

love232
7. apr 2023

Prosím poradte 🙈 syn bude mat príjímanie..
Mam nachystaný nohavicovy kostym (zvonovejsie nohavice) a biely top.
Neviem sa rozhodnút akej farby lodicky? 🙈
Rozhodujem sa medzi kralovskou modrou a takou jemnejsou žltou... Nechcem byt cierno biela neak to rozbit s lodickami aaale zas nechcem "kricat" ak rozumiete
dakujem kraasne za radu 😊

hradnapani
7. apr 2023

nepises farbu kostymu 😉 cierny?

lilope
7. apr 2023

@love232 bledožlté lodičky k čiernym nohaviciam asi nie, to sa mi nehodí. Kráľovská modrá je oveľa lepšia voľba. 👌

deti95060810
7. apr 2023

buď tie modré, alebo aj červené...

luccija
7. apr 2023

@love232 červené, ale to asi budeš "kričať" čo nechceš🙂alebo modré

love232
autor
7. apr 2023

@deti95060810 no aj kamaratka mi radí cervene a cerveny ruz ale ja bledula mne cervena nejde 😅 a sestra zas ze cervene nie .. tak asi ozaj ta modra bude naj

29simona29
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
gir
7. apr 2023

Smaragdovozelené

domiklik
7. apr 2023

@love232 tak v prvom rade si treba uvedomiť, že ideš do kostola, a nie na ples, takže červené lodičky s červeným ruzom by som úplne vylúčila, je to prvoplanove a do kostola vulgárne... Čiernobiely outfit by som roz ila telový mi koženými, pripadne pudrovymi (môžu byť aj semišove) lodickami... Keď ho chceš silou mocou rozbiť alebo sa ti zdá nudný, použi šatku okolo krku, krátku saténovu, farebnú....

zltamyska
7. apr 2023

Červené nie, čo takto fuchsiové?

hradnapani
7. apr 2023

cervene lodicky do kostola urcite nie, akekolvek ine, ale toto nie. A to mam inak tuto kombinaciu rada, len proste sem inde. Orientuj sa na nejake menej vyrazne farby alebo pudrove odtiene.

nyusika
8. apr 2023

@love232 červené lodičky, žiaľ, častokrát vyzerajú lacno.
Vlastne velakrtaj farebné...pokiaľ nie sú kvalitné, kožené.
A nepíšem o cene, aj dráha vec môže pôsobiť lacno.

Ja odporúčam telové, alebo čierne - ideš do kostola, nie na maškarný ples.

pragmaticka
8. apr 2023

Modrá k čiernej určite nie. Béžové alebo staroruzove, k tomu doplň šatku ci náušnice tej farby a môžeš ísť.

mirkava
8. apr 2023

@love232 jeminenku primanie. Aj nas to caka. Celkom som zabudla ze aj ja sa potrebujem obliecť 😊 ešteže táto téma

love232
autor
20. apr 2023

@mirkava heh ja som sa fuurt nerozhodla este dnes po obchodoch behala ze co lebo saty nechcem... a v bledych nohaviciach som siria ako normalne 🙈 takze ostavam pri ciernom kostyme .... biely top zlaty opasok a mesto modrych lodiciek dam dake pletove ,jemne zlte ,alebo pletove sandale to zas rozmyslam ci sandale alebo lodicky aaaale kedze mam zvonovesie nohavice aaasi skor lodicky. Tato dilema 🙈🙈 ked som sa odfoila co si obliekam moj muz "vyzeras ako tvoja mama" tym ma nechcel urazit ale ked som sa kukla na tu foto tak ozaj uplne som sa obliekla do jej šťylu 😅🙈

ankare
20. apr 2023

@love232 nepíšeš,akej farby máš kostym

oblecenie99
20. apr 2023

AK je kostým čierny, tak ja by som paradoxne šla do čiernych lodičiek a celý outfit by som rozbila nejakou výraznejšou farebnou šatkou

love232
autor
20. apr 2023

@oblecenie99 kostym mam cierny a tak som nechcela cela v ciernoma top co man nachystany je po krk taky golierik má prave to sa mi na nom paci akurat ze je biely 🤔

mk1111111111
20. apr 2023

@love232 ak zlaty opasok, tak lodicky telove, cierne, zlate, biele a doladit satku, moze byt aj v jemnych pastelovych odtienoch s bielym podkladom, to by mohlo ozivit