• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako by malo vyzerať oznámenie na stretávku?

1. novembra 2008 
Ahojte!
Moze mi niekto poradit ako by malo vyzerat oznamenie na stretavku?Organizujem stretavku po 10 rokoch a nikde na iternete nemozem najst vzor oznamenia.dakujem
30. okt 2008 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja si myslím, že nejaké špeciálne pravidlá to nemá...Treba tam hlavne napísať kedy a kde a nejakú peknú omáčku okolo toho.... Napr.: milí spolužiaci, prešlo už 10 rokov, odkedy sme poslednýkrát zasadli do školských lavíc, tak už je najvyšší čas zaspomínať si na študentské časy.....atď.... :slight_smile:
30. okt 2008 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...my sme mali stretnutie po 10 rokoch pred tyzdnom a ziadnu specialnu pozvanku som nedostala :unamused: len organizacno -pozivaci mail :wink:
peknu stretavku prajem
31. okt 2008 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pošleš šek a v sprave pre prijmatela na nom napíšeš, že stretnutie po 10r., v....... . nestačí? :wink: :grinning: alebo obyčajny papierik k tomu, s dátumom a miestom a hotovo. aspon ja by som to nijak zvlastne neoznamovala. :wink:
31. okt 2008 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
10 rokov je dlha doba a dufam,ze sa mi podari sa spojit s kazdym.dakujem za rady :grinning:
31. okt 2008 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No blue ja ti tiez drzim palce, dufam, ze to bude pozvanie na urovni a nie ako to mame teraz vsak? :rolling_eyes:
31. okt 2008 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no blau dakujem,to si mi mohla ja povedat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. okt 2008 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ved som ti povedala :wink:
1. nov 2008 o 07:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok