Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

jul
13. júl 2009

kade si chodila? mna by asi porazilo z tolkeho chodenia,mala som dost co som sa nachodila ked som si robila vodicak 😒

pipka
13. júl 2009

aj hanka najprv cuca a ked netecie, tak si odkusla 😅 😀 ...ale stihla som jej to vybrat 😝 nastastie otvorila pusu, lebo niekedy zatne pery a jak partizan 🙄 😀

isli sme pesi z domu, najprv okolo strkovca, potom do mesta na nam SNP dat urobit fotky, potom po starom meste sme chodili, cez most SNP do sadu J. Krala a cez stary most pesi okolo Mlynskych Niv az k nam, samozrejme vsetko pesi 😝 😅

ako sak mne nezaskodi trosku pohybu, len som mala take slapky, ze teraz mam na kazdej nohe tri pluzgiere 🙄

pipka
13. júl 2009

idem cistit tie marhule, lebo ked to neurobim teraz, tak mi zhniju jak sa poznam 😀 uz to nemozem odkladat 🙄

pipka
13. júl 2009

hotovo 😎

ale idem na kute, mrtva som 😝 bru nocku 😉

zabka132
13. júl 2009

a ja zasa ako vzdy dojdem, ked ste vsetky fuc 😠 ...a hlavne pipi...s tou sa pravidelne obchadzame.

pipka
13. júl 2009

zabiii, ece som tuuu, ale uz fakt meliem z posledneho 😅

pipka
13. júl 2009

ako bolo na dovolenke?

zabka132
13. júl 2009

superrrr......ako na dovolenke....aj svokru som prezila 😀 😝

pipka
13. júl 2009

neotravila si ju? 😕 😀

zabka132
13. júl 2009

ona tam totizto bola tiez. My sme boli cez jednu znamu...oni robia taketo "zajazdy" aj 3x do roka a svokra tam chodi varit. Teda ma dovcu zadara...este si aj zarobi.

pipka
13. júl 2009

ja sa teraz svokre takticky vyhybam...stale som u nasich na dedine a kupeme sa v bazeniku 😎 domov chodim len oprat a ozehlit a to na svokru nemam cas 😅 😀

zabka132
13. júl 2009

ale nie...my sme chodili na plaz okolo desiatej...ona chodila skor a odchadzala okolo 13-14 tej, lebo varila veceru.

pipka
13. júl 2009

jaaaj, tak to mohla otravit ona teba 😝 😀

pipka
13. júl 2009

to ste boli v hoteli, ci v penzione nejakom 😕

zabka132
13. júl 2009

ale ta moja byva par metrov odo mna...tak sa mozem tak takticky vies co 😀 😀 . Inak maly mal na dovolenke jeden vecer cez 39 horucku.

zabka132
13. júl 2009

.....a ja ze co tam tak dobre spim 🙂 ...to asi netrafila davku 😀 .
Boli sme v apartmanovom dome....mali sme ranajky a veceru....ale kedze tam svekrusa varila, tak sme mali aj obed, ak sme chceli.....vacsinou vzdy nieco zostalo z predchadzajuceho dna. Ale my sme aj tak chodili na pizzu alebo niekam sa najest.

pipka
13. júl 2009

boooze chudatko ☹ co mal upal? 😕 prehrialo ho slniecko? Aj vrackal? 😒

zabka132
13. júl 2009

akurat sa chystam pridat nejake foto....tak zajtra kukni 🙂 ..dnes uz asi nebudes vladat, ked si unavena 😔

pipka
13. júl 2009

no tak to ste sa mali super 😵

ja sa tesim uz teraz, ked pojdeme buduci rok aj s hanulkou k moru 😎 tento rok sme to este odlozili, ale buduci rok mi Vilko slubil, ze uz urcite pojdeme 😵

zabka132
13. júl 2009

upal nemal...davala som pozor.....ale my sme sa chodili kupat aj vecer...a raz som ho zobrala zo sebou. A zrejme mu to neurobilo dobre....bol vyhriaty a vecer (aj ked mne sa to nezdalo) bola asi chladnejsia voda...tak mu to neurobilo dobre. Este rano mal teplotu....ale na obed si pospinkal 3 hodky, tak mu to preslo.

pipka
13. júl 2009

no veru zabicka, nevladzem uz ani tukat...idem asi haji a zajtra kuknem fotecky 😉

tak zatial papapapapapa...chyba mi tu ten kyvajuci smajlik zo skypeu 😀

zabka132
13. júl 2009

inak, my sme sli busom....Filipko nemal problem ziadny...pekne spinkal celu noc....horsie to bolo so mnou. Cestovali sme 15 hodin, ale z toho sme cakali 2 hodky na trajekt.

zabka132
13. júl 2009

tak sa dobre vyspi....dobru nocku. 🙂

lia
autor
14. júl 2009

dobre ranko 😀

lia
autor
14. júl 2009

no zlate deticky 😀 ,radost citat kym sa ma to netyka 😀

lia
autor
14. júl 2009

zabi,kde ste boli v hrvatsku??jujjjj,hned by som sla,vyzera to tam uzasne 😉

lia
autor
14. júl 2009

mixi,ako sa volaju tie obchody v petrzke s detskymi vecami ??

zabka132
14. júl 2009

Lia..boli sme na ostrove Brač- mesto Supetar

jul
14. júl 2009

Zabi krasne tam muselo byt 🙂

Filipko je krasnucky 😵

lia
autor
14. júl 2009

jeeeejjjj,tam som bola pred dvoma alebo uz troma rokmi?? 😨