Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

lumah
13. dec 2009

dudu kozmetiku pre deti som kupovala v deň príchodu domov-všetko potrebné mi povedali v nemocnici. Jedine kefku na vlasy, nožničky, teplomer a také veci som mala, ale olivový olejček a pdobné veci až potom.

lumah
13. dec 2009

Idem chrneť, papa a dobrúúúúúú.

pipka
13. dec 2009

lumi, ja milujem vianoce od narodenia asi 😀 ja som typicke vianocne dietatko...rozbalovat darceky to bolo vzdy moje 😀 ...a tento rok si to duplom uzijem, ked fifinka bude trhat tie papiere a najviac ju aj tak zaujmu papiere a tasticky...to uz viem teraz 😀 😀 musim jej vsetko dokladne pobalit 😎

dudu
13. dec 2009

lumi sak to , to som myslela, kefku...., a este asi nejake osusky lebo mam len tri a mozno deku tie mam tri....,

jul
13. dec 2009

u nas zase letia krabice,aj dnes sa maly asi hodinu hral s krabicou od vlaciku a potom po nej skakal a pustal si po nej auticko

lumah
13. dec 2009

pipi tak jej to zabal do niekolkých krabíc, nech rozbaluje. 🙂

pipka
13. dec 2009

ja som mala vsetku kozmetiku kupenu dopredu, ja som uz nemusela dokupovat nic 😵 aspon som nemusela s malou behat hned po lekarnach a obchodoch 😅 😉

ved detske mydielko, telove mliecko, olivovy olej, lieh a borovu vodu, gazove stvorceky, vaticky na uska a nosik, a ak budes potrebovat viac, posles T 😉

samozrejme teplomer na vodu, na meranie teploty, noznicky a kefku na vlasy, to je klasika 😵

pipka
13. dec 2009

ved pobalim, na tom si dam zalezat, nech ma fifina robotu 😝 😀

pipka
13. dec 2009

ja som aj cumle, flasky, kefu...vsetko som mala dopredu...ja vzdy vsetko do foroty 😅 😀

dudu
13. dec 2009

lumi dobruuuu

pipi aj ja som dieta vianoc ale iba ked si ich mozem uzit a nie namakat sa

dudu
13. dec 2009

julis dik 😉 , inac tych vybaviciek je na vebe tolko ze az, a v kazdej je nieco ine potrebne

pipka
13. dec 2009

dudus, mne to namakanie sa ani nevadi, ja to robim s radostou....mne to k tomu uz patri...aj to varenie, pecenie, aj upratovanie 😅 ja som taka sisina 🙄 😀 😀 ja by som si to asi neuzila praveze bez toho 😝 😀 😀 😀

o to viac si to potom vychutnavam od stedreho dna 😎

jul
13. dec 2009

ty si taka pipina 😅 😀

jul
13. dec 2009

co ste uz isli spat?

pipka
13. dec 2009

duduska, ja mam pre teba jednu plienkovu osusku s oveckami 😉 to ako darcek pre pipisku Tamarku, ale to dostanes az ked sa narodi 😵

inak mne sa zda, ze tie plienkove osusky su este vdacnejsie ako klasicke frote osusky, su take makkulinke 🙂 ja ich mam aspon 5 plus este 3 frote osusky s kapuckou 😉

pipka
13. dec 2009

som som...ved ja viem 😅 😀 ale pomozem si 😅 🙄 😝 😀

jul
13. dec 2009

nic nedavaju v bedni uz 😠

pipka
13. dec 2009

my sme to vynimocne prepli na DOMA, tam ide nejaky film, co odsudili opatrovatelku, ze upalila dieta v koliske...ale je v tom nevinne, akurat je sud a obhajuju ju 😉

a teraz reklama 😠

jul
13. dec 2009

ja som prepla na joj plus

jul
13. dec 2009

ja nemam doma

ale asi si idem zapalit a osprchovat a drochmat 🙄

pipka
13. dec 2009

na filmboxe mas nejaky akčak 😎

jul
13. dec 2009

zajtra som zvedava kto vypadne zo SS

dudu
13. dec 2009

som odpisovala kamoske na mail...,

my kukame pevnost alamo, T hovori ze je to dobry film,

pipi super tak jedna osuska je na svete, uz si len tie plienkove kupin mam len jeddnu

jul
13. dec 2009

ja nemam moc rada historicke filmy

pipka
13. dec 2009

uz 2x sa mi teraz z nicoho nic vypol pc 😠 😠 🙄

pipka
13. dec 2009

dudus, ja som si ich objednavala z netu 😉
skusim ti to pohladat

pipka
13. dec 2009

je to www.plienky.sk

tu to mas: http://www.plienky.sk/bavl-detske-plienky/90x10...

my mame skoro vsetky, okrem autickovych 😉 su super aj v lete na zakrytie, a na kupanie su naj 😉

pipka
13. dec 2009

booze kolko sa nase mamy nachodili po obchodoch 😅 a my len klikame z gauča 😅 😀 😀

pipka
13. dec 2009

babule, ja sa pre dnesok uz asi lucim, aj zajtra je den 😀

dobruuuuuuuu 😵