Ako často sa zamyslíte?

21. jan 2023

Ako casto, napriklad cez den? Zavisi aj to, ake je vonku pocasie? Ja si vsimam, ze ked vonku "smutne" tak polovicu dna sa pozeram do nicoty. Fungujem, ale pozeram sa stale so 1 bodu. Manzel aj syn takisto...

Zo zaujimavosti som citala o tom, a ze podla 1 studie sa clovek zamysli 47% zo svojho bdeleho.

Mate aj vy tak? 🙈

andrejka1974
21. jan 2023

Nemám kedy sa zamýšľať

bajka16
21. jan 2023

Keď mám problém tak vtedy sa zamýšľam. Keď ma nič netrápi tak neriešim užívam.

spadnutaslivka
21. jan 2023
viestta
21. jan 2023

Často sa zamýšľam. Najčastejšie pred otvorenou chladničkou, ked rozmýšľam co som z nej chcela... A častokrát zistím, že som otvorila nesprávne dvierka

autor
21. jan 2023

@viestta Anooo, to aj ja 😆 alebo zabudnem, co som chcela

modrykonik33
21. jan 2023

Asi na Tom niečo bude, napr. Teraz sa zamýšľam nad tvojou témou 😀

autor
21. jan 2023

@modrykonik33 😅😅😅

luccija
21. jan 2023

Ja sa najviac zamýšľam a premýšľam nad životom, keď niečo robím🙂ani si nepamätám, že by som len tak pozerala do nicoty a veru dnes, keď pozriem z okna je deň na to ako stvorený🙂)

miadi
21. jan 2023

@luccija presne ked nakladam mycku zamyslam sa ked ju vykladam. Ked skladam pradlo .. multitasking.. nepozeram do vzduchu

jana_eyre_2
21. jan 2023

Neviem si predstaviť nad ničím sa nezamýšľat.. zamýšľam sa stále.. niekedy nad blbostami, niekedy nad dôležitými vecami..

eliskadad1
23. jan 2023

záleží čo prežívam, čím si prechádzam, väčšinou sa zamýšľam, keď mám priestor, napríklad keď sa idem niekam prejsť, keď idem behať, proste keď mám na to taký čas 🙂

maminkadeticiek
23. jan 2023

Preboha to co su za zbytocne temy toto.