Ako často telefonujete?

11. mar 2023

Ahojte, ako často telefonujete s blízkymi, napr. s rodičmi súrodencami, inými príbuznými, kamarátmi alebo bývalými spolužiakmi, ak bývate ďaleko? Nemyslím krátke odkazy,ale dlhšie hovory. Dík.

stellarstar
11. mar 2023

S rodičmi raz do týždňa väčšinou každý piatok, s kamoškami si píšem na messengeri

simsalabim
11. mar 2023

S otcom denne, so sestrou cca raz tyzdenne, s bratom skoro vobec. So vsetkymi si piseme na whatsapp.

bessie12
11. mar 2023

S maminou každý deň a niekolko hodín. S kamarátmi si píšem pár krát v týždni, ale nie je to už každý deň ako kedysi.

matullienka
11. mar 2023

S rodičmi denne máme krátke telefonáty a so sestrou cca ob deň, kamarátky podľa nálady a potreby cca 2x do mesiaca

zuzuliatko18
11. mar 2023

Máme rodinný chat na messengri, tak tam si zdieľame niečo zaujímavé. U nás sa moc nezvykne volať, my sme skor introverti. Občas si voláme so svokrovcami, ti si veľmi neoblubili modernú techniku.

divokykonik
11. mar 2023

Ja mám skoro každý deň pol hodinový až hodinový rozhovor s mamou, otec sa niekedy pridá, ale ten nie je na rozprávanie moc. No a so súrodencami si priebežne píšeme celý rok, niekedy si píšeme tak dlhšie so sestrou raz do týždňa a s bratom si stále posielame nejaké srandičky. 🙂

reanda
11. mar 2023

vobec

apolka77
11. mar 2023

S rodičmi v nedeľu to vždy už navečer máme rituál a sú to dlhšie hovory hlavne s otcom vyše hodiny 😄 a niekedy aj v strede týždňa...so súrodencami komunikujeme pravidelne cez mesanger máme tam spoločnú skupinu. Inak si veľmi s nikým nevolam ja to až tam rada nemam že vykecavat hodiny ma to unavuje

ninusa221
11. mar 2023

S maminou obed alebo keď niečo treba spýtam sa čo je doma nové a kedy prídem a tak so starkou ocino brat teta to všetko na fb si píšeme hocičo si pošleme večer zahráme clovece a tak😂 a s kamoškami si volám každý obed den ale tiež sme 24/7 v kontakte…

tosomja
11. mar 2023

Vôbec, len s priateľom cez videohovor aj to deti hučia, ja len držím mobil 😀

januska12323
11. mar 2023

Vôbec, nie som na hodinové vykecávačky o ničom. Keď niečo treba tak max. 5 minút a vybavené. Alebo osobne na návšteve.

petamich
11. mar 2023

odkedy mame male dieta tak s rodicmi kazdy druhy den, okrem toho si s mamou kazdy den napisem aspon pekny den a ako sa mame, s priatelmi si nezvykneme volat, radsej sa snazime stretnut (cez covid sme zvykli podstatne castejsie volat)

luccija
11. mar 2023

S mamou každý deň aj hodinu, otec skôr príde, s kamarátkami si píšeme, alebo osobne.Ale nebyvame ďaleko ...

abbey1
11. mar 2023

S dcérou si denne niekoľkokrát napíšeme. Voláme ak nie každý deň, tak každý druhý deň.
S kamarátkou, ktorá býva v inom meste si zvyčajne tiež denne vymeníme niekoľko správ a potom minimálne hodinový telefonát niekoľkokrát mesačne. Keď sme dlhšiu dobu v zahraničí, s manželom volám každý druhý deň.

bloger
11. mar 2023

So sestrou v podstate každý deň.

buberova
11. mar 2023

Raz do týždňa na hodinku a pol

x_mery_x
11. mar 2023

Vobec

mimi3008
11. mar 2023

@bessie12 mozem sa opytat (vazne to nemyslim ako rypanie, skor ma to zaujima), ze o com sa da s mamou denne niekolko hodin kecat?

bessie12
11. mar 2023

@mimi3008 o vsetkom. Recepty, pocasie, o dianiu na Slovensku i vo svete, o rodine, o svadbach, pesnickach, spomienky na minulost, teraz dost aktualna tema - sadenie kvetin, ovocia a zeleniny atd ... My mame skor kamaratsky vztah ako vztah matka - dcera. Cize ja jej poviem uplne vsetko 🙂 deli nas dialka nieco cez 1500 km a vidime sa 2 - 3x do roka co je maximalne dokopy 6-8 tyzdnov v roku.

mimi3008
11. mar 2023

@bessie12 tak to klobuk dole☺️

bessie12
11. mar 2023

@mimi3008 viem, ze nie kazdy ma dobry vztah so svojimi rodicmi a preto som vdacna za moju maminu a vazim si, ze jej mozem o vsetkom povedat. Snad raz sa mi podari ju dostat k nam do NL. Bude to lepsie pre nas obe 🙂

h2
11. mar 2023

S mamou volám každý deň, alebo minimálne každý druhý. So sestrou málo, možno tak raz za mesiac. S kamoškami si nevoláme, ale píšeme si na WhatsApp, tiež takmer denne.

zuzi0911
12. mar 2023

S mamou kazdy deň,so sestrou a bratom ako kedy. Niekedy denne niekedy každý druhý deň. Stretsvame sa 2-3x do mesiaca ...S kamoškou raz do týždňa,ale píšeme si denne...