Ako fungujú internetové obchody, ktoré predávajú kondómy?

27. nov 2020

Ahojte, potrebovala by som poradiť...ako fungujú internetové obchody s kondómami? Kontroluje sa pri dodaní vek? Objednávate niekto tak? S akej stránky? Mám chvíľku pred 18. Výber v drogerii mi nestačí, ďakujem za odpovede

janci05
27. nov 2020

kupsikondom.sk. vek nekontrolovali

deedol
27. nov 2020

kondomshop.sk. este to aj balia tak, ze nikto nevie, co je vnutri :D

janci05
27. nov 2020

Tak veru. Nemusíš sa báť, že na balíku je vycapené odkiaľ to je. Je to diskrétne. Nikto nevie, čo tam je.

danusa64
27. nov 2020

Kondomshop.sk a ja som to davala este poslat na postu nie na adresu takze ani nikto nevedel a nevidel, ze mi nieco prislo

adusa1987
27. nov 2020

Kondomshop.sk ja som s tamade a uplne pohode dodanie nic sa nepreveruje

alexandra2468
27. nov 2020

Kym som nebrala antikoncepciu, tak sme s manzelom objednavali na internete (kvoli mnozstvu), nech nechodime furt kupovat kondomy do drogerie 😃
A je to velmi diskretne, odosielatel neni “kondomshop”😃 a je to aj zabalene tak, ze to nikoho nenapadne. A samozrejme nikto nekontroluje vek.

sissy27
27. nov 2020

Vo všeobecnosti nie je nákup kondómov limitovaný vekom, ani v obchode, ani cez eshop.

grandzero9
27. nov 2020

nemaju preco toto kontrolovat si myslim, este som sa s tym nestretla po pravde 🙂

evkamotka
28. nov 2020

Iba alkohol a cigarety su nad 18.kondomy nemaju limit ani v kamennom obchode ;)

A teda nic nepreveruju a balia nenapadnou paskou

emmanovot
28. nov 2020

prečo nestačí výber v drogérií? 🙈

basska_b
28. nov 2020

Ale kde, nekontroluje sa nič

radkaradix
28. nov 2020

preco by to bolo limitovane vekom? mozno tak vekom 15 rokov, kedze pod 15 je to nelegalne.. ale aj tak si myslim, ze aj ked chcu sexovat mladsie deti ako 15 rocne, je fajn, ak si kupia kondomy ;)