Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Ako mi vrátia peniaze zo sportsdirect?

klanadia
12. mar 2013

chcem sa spytat ako mi vratia peniaze za tovar ktory mi nedodali. na fakture mam inu sumu ako mi stiahli z uctu... dakujem

zazvorka87
12. mar 2013

daj vediet ako si to poriesila,ja vsade platim kartou..dufam,ze sa mi to nestane aby si stiahli z uctu viac..lebo som pocula aj take pripady ze im nauctovali tovar 2x..tak vela zdaru snad ti peniaze vratia,a davaj si pozor. 🙂

tilenka
13. mar 2013

...ahoj,my objednávame zo sportdirectu dosť časo-ešte sa nám nikdy nestalo aby nevychádzali peniaze podla faktury čo ti pošlu. Ak ti stiahnu peniaze za veci v košíku a niečo tam chýba automaticky ti to pripíšu na tvoj účet späť, musíš si to skontrolovať na stave účtu cez internetbanking-lebo informačné sms ti o tom nepríde. Dokonca sme reklamovali tenisky-ktoré prišli akoby nosené -tak sme poslali foto a poslali peniaze za tenisky a späť ich už nepýtali.

lila0212
13. mar 2013

Objednavala som 1.x zo sportdirectu a strhlo mi o 30€ viac posty ako bolo pisane. Neviete poradit preco? Vratia mi nieco nazad?

macamac
13. mar 2013

tak na toto by bola lepšia diskusia, nie otázka
@klanadia daj si to zmeniť na diskusiu 😉

jessica2225
13. mar 2013

ono je tá cena písaná v librách, potom prirátaj poštu, oni nezviknú strhnút viac a už máš balík doma?, na faktúre je čo napísané

gubcikova
13. mar 2013

baby.my sme teraz tiež zaplatili a nejaký tovar nemali.tak čakám kedy vrátia a chcem sa spýtať:teda balík sme prešvihli,bol 5120g.kedže tovar nemali robí balík pod 5kg vrátia aj to poštovné?