Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Ako natiahnúť pulóver opäť na jeho veľkosť?

anyaan
23. nov 2011

Zdravím všetkých. Vie mi niekto poradiť ako natiahnúť pulóver opäť na jeho veľkosť??

titkovamiriam
23. nov 2011

nemozne 😉 kupit nový a prať podla navodu 😉

anyaan
autor
23. nov 2011

to ma veľmi nepotešilo. Bol to manželov darček od známych.

titkovamiriam
23. nov 2011

@anyaan tak este skus prezehlit cez vlhku utierku,no uz nikdy nebude ako predtým a čo si s nim vyparatila? 🙂

anyaan
autor
23. nov 2011

hodila som to spolu s ostatným prádlom do pračky na program mix a netušila som že aj otáčky robia svoje. Išlo to na 1200. Ako som sa dozvedela tak asi kvôli tomu. Namočila som ho dala na 400 ot. a skúsim ho naparovať a naťahovať. Manžel príde až ráno zo smeny tak hadam stíham.

bodka13
24. nov 2011

@anyaan mne sa s takto zmenšeným pulovrom nepodarilo urobiť nič ☹ tiež bol manželov ,posunuli sme ho svokrovi 😉 ....myslím,že skôr teplota vody urobila svoje 😒

ichbinich
24. nov 2011

Obavam sa, ze nepomoze nic. Podla vsetkeho bol vlneny alebo s vlnou, a ta je extra hakliva na jednej strane na teplotu a na druhej strane na zmenu teploty. Moja pracka ma pri programe mix 44°C. To je pre vlnu aj tak vela, ale dorazilo ho podla vsetkeho plakanie v studenej vode. Teda ten sok pranie pri 44°C a plakanie pri asi 15°C (tipujem, ze teraz v zime je voda z tocky taka studena). Otacky podla mna s tym nemaju nic do cinenia.
Ja som tiez tak znicila jeden vlneny manzelov pulover. Dala som ho prat sice na jemne pranie s ostatnymi pulovrami, ale az pri 40°C, a nie pri 30°C alebo v studenej vode ☹

Tu začni písať odpoveď...

Odošli