Ako naučiť psíka časom samote?

jankaryan
13. jún 2023

Trošku netradičná téma ale predsa skúsim je tu mnoho milých žien ktoré vedia poradiť. Ahojte dámy, baby.. Pekný deň prajem.. Mám otázočku kúpila som šteniatko na ktoré sa veľmi teším je to aj prekvapenie pre rodinu.. Šteniatko idem vziať koncom mesiaca jún samozrejme beriem si dovolenku v práci aby som s nim bola... Chcela by som sa Vás opýtať ako naučiť časom psíka samote pokiaľ budem v práci? Samozrejme pokiaľ bude malinké bude s mojimi rodičmi sú na dôchodku bývajú odo mňa 3 minútky cca... Ako ste učili svoje 4 nohé lásky na samotu doma pokiaľ ste boli v práci tak aby neštekal sám doma? Po všetkých stránkach bude a malinké postarané... Toto jediná otázka ako ju to učiť.. Za všetky cenné rady budem rada.. 🌞😊 Milujem zvieratká mala som už psíka ale to xxx rokov dozadu.. Ako ju to učiť od šteniatka a ďakujem za každý milý komentár ❤️🙏

anonymanonym
13. jún 2023

@summer23456 jasne 🙂 preto som aj napisala, ze nehovorim, ze je to vyslovene zle. A chapem, ja mam niekedy pocit, ze rozumie vsetkemu, este aj tomu co si rozpravame doma medzi sebou 😂

summer23456
13. jún 2023

@anonymanonym no presne, tiež mám ten pocit. Ktovie,čo sa im v mysli odohráva.