Ako pandémia ovplyvnila váš život? Dotazník

zanazuna
26. jan 2022

Život v neistote, finančné problémy, stres, ale aj viac času stráveného s blízkymi - čo priniesol uplynulý rok Vám?

Vaše osobné skúsenosti sú mimoriadne dôležité. Zapojte sa do prieskumu, ktorý realizuje Inštitút pre výskum práce a rodiny a pomôžte nám zistiť, ako koronakríza ovplyvnila životy žien na Slovensku. Vyplnenie dotazníka zaberie približne 5 minút a nájdete ho tu: https://www.surveymonkey.com/r/zenyvcasekrizy

Ďakujeme!

P.S. Dotazník je zverejnený so súhlasom MK 🙂

nelca84
26. jan 2022

@zanazuna hotovo

rachel36a
26. jan 2022

Hotovo

terina25
26. jan 2022

@zanazuna vyplnene

miskaska
26. jan 2022

Vyplnené 🙂

stanulienkat
26. jan 2022

Kedy a kde sa dozvieme výsledky prieskumu?

h2
26. jan 2022

@zanazuna Vyplnila som to, okrem otázky č. 17. Týkala sa zhruba toho, ako som zvládala byť na homeoffice... Nemala som homeoffice (až na pár dní), takže toto by asi bolo dobré zmeniť.

zuzanka.zuzu
26. jan 2022

haha mne za tie dotazníky platia a tu ich ženy vypĺňajú zadarmo - to je aký dobrý biznis 😎 pre vás, nie pre tie ženy... ony investujú svoj čas pre dobrý pocit, to nemá chybu 😀

sense
26. jan 2022

Pri otázke týkajúcej sa homeoffice a zvládanie domácnosti by mala byť možnosť aj nemám homeoffice.

sssss123
26. jan 2022

vyplnené, budú aj niekde zverejnené výsledky tohto prieskumu?

h2
26. jan 2022

@zuzanka.zuzu No, a ešte si sa aj zasmiala, tak to môžeš mať dobrý pocit aj Ty. 😜

beronsche
26. jan 2022

@zanazuna ako suvisi so zivotom pocas krizy to, kto zvycajne doma vari a upratuje a kolko hodin tyzdenne sa upratuje?
tam moj zaujem o vyplnenie opadol..

zuzanka.zuzu
26. jan 2022

@h2 prečo dobrý pocit? vôbec nie. ale je mi zábavné ako sú ľudia stále naučení robiť veci, na ktorých iní zarábajú, zadarmo 😀 nehovorím, že aj ja niekedy nepomôžem študentom s diplomovkovým dotazníkom (napríklad), ale toto rozhodne nie je ten prípad.... títo na to dostali (predpokladám) grant z EU alebo niečo podobné 😉

h2
26. jan 2022

@zuzanka.zuzu Prečo naučení? Vieš čo, ja s tým absolútne nemám problém. Aj tu, na koníku, nemám problém poradiť, keď viem. A nemyslím teraz mamičkovské, alebo vzťahové problémy. Myslím odborné veci. Predstav si, že zadarmo!

travelllerka
26. jan 2022

Ale otázky nesedeli na ženu na materskej/rodičovskej, takže som to nevyplnila, v podstate by som klamala.

travelllerka
26. jan 2022

@beronsche aj za mňa, úplne nešťastne spravený dotazník, neviem či vôbec môže mať nejaku výpovednú hodnotu.

zanazuna
autor
26. jan 2022

Dobrý deň, ďakujem všetkým, ktoré sa zapojili za vyplnenie dotazníka a aj za spätnú väzbu k nemu 🙂 Mimochodom, @zuzanka.zuzu Váš predpoklad je nesprávny - pre mňa osobne, ani pre Inštitút tento prieskum nie je žiaden "biznis" a nedostali sme naň peniaze z "EÚ ani ničoho podobného".

zuzanka.zuzu
26. jan 2022

@zanazuna z coho ste potom financovani? ak zo statneho rozpoctu, tak este vacsi trapas vzhladom ku komentarom vyssie ze dotaznik nie je spraveny dobre 🙈

tyrkysova_kobyla
26. jan 2022

@zanazuna hotovo, ocenila by som aj nejake vysledky prieskumu 🙂

vilma7
26. jan 2022

Hotovo, len som nevyplnia kraj kde bývam, žijem v zahraničí.

zanazuna
autor
27. jan 2022

@vilma7 Vďaka za vyplnenie aj info k pobytu v zahraničí! 🙂 Zohľadníme to.