Ako poslať cez zásielkovňu?

damira90
7. nov 2023

Dobrý deň prosím vás viete mi pomôcť posielala som len raz cez zasielkovnu na nejaky kód a v poriadku... ale mam tento krát poslať do Plzne Česka. A mam iba adresu takto:
Zdeňka Š... ( priezvisko nezverejnim) email jej
tel.....0908.....
adresa zásilkovny Žlutická 1840/9a
Plzeň 32300

Toto stačí to mam poslať poštou normálne alebo ísť do zasielkovni. Lebo žiadny kód k tomu mi nedala. 🤦‍♀️ naozaj s tým neviem ešte robiť.

veronikaszabova
7. nov 2023

@damira90 stiahni si aplikaciu, vyklikaj vsetko, zaplat postovne a pride ti kod. Ten kod udas v zasielkovni a oni to poslu

vanilkovazmrzka
7. nov 2023

Staci citat a nasledovat kroky na stranke/v appke.

damira90
autor
7. nov 2023

Prosím vás pozerám do toho Česká do zasielkovne. Viete mi povedať keď to má 1,50 kg.

Takže to bude do toho boxu nie? Nechce na adresu. Bez toho to nejde co :/

A bankové spojenie to musím vyplniť môj iban?

damira90
autor
7. nov 2023

@veronikaszabova prosím ta a to mam aké číslo opísať? V aplikaci už majú adresu..a teraz pýtajú číslo karty? To som nikdy nerobila..to aj vy ste vyplnili nevyrabujú mi účet 🤦‍♀️ ani to horne neviem ani to MR co to je

damira90
autor
7. nov 2023

Prosím vás a to mi stiahnu len to poštovné? Co tam ukazuje hore mi potom.. neviem sa pohnúť 1 raz to vidím.

veronikaszabova
8. nov 2023

@damira90 ved cisla z tvojej platpbnej karty tam musis dat.

Mm/rr je expiracia karty
Kod cvv2 - na zadnej strane 3 cisla

lukbe
8. nov 2023

@damira90 áno,už pýta aj údaje z karty,a ked to všetko zadavas,vyberas si podľa toho,čo tam vidíš, kde chceš doručiť,či do zasielkovne,či domov,či to ide na dobierku,či to chceš poistit, podľa mňa, dobrá služba a lacnejšia ako posta.

damira90
autor
8. nov 2023

@lukbe veru už som sa to naucila aj včera vnoci. Je to tak aj ja som videla porovnanie.🙂