Balík cez zásielkovňu

darinkal
28. mar 2021

Ahojte. Chcem sa opýtať. Jedna baba si chce dať poslať balík na dobierku cez zasielkovnu. Nikdy som tak neposielala. A čo som masla na nete čo treba urobiť mi príde zložité. Registrovať a vytláčať nejaký papier. Ja nemam tlačiareň. Proste mne to príde zložité. Len ona to chce koli tomu že je v karanténe. Tak som súhlasila. Ale ja neviem kam z konopy. Dá sa s tým prísť na postu. Povedať že to chcem poslať cez zasielkovnu nech mi s tým pomôžu ? Či ako ? Ďakujem

ceklis
28. mar 2021

@darinkal nainstaluj si aplikáciu a tam je to úplne jednoduche. Nemusíš ani nič tlačiť. Všetko tam vyplnis a na pobočke kde to budes odovzdávať ti ten adresny štítok vytlačia. Na tvojom mieste by som však trvala na tom aby ti vopred aspoň poštovné zaplatila. Na dobierku je to asi 3,30eur v rámci sr.
Ak budes mat s niečim problém, napis. Poradím ti. Ono to naozaj len tak vyzerá, no nie je to komplikovane a nemusíš toľko stať na pošte. Je to rýchlejšie.

darinkal
autor
28. mar 2021

@darinkal ďakujem baby. Chce to poslať v štvrtok. Tak keby niečo. Budem tu v štvrtok písať. ❤️🌹

janulik2008
28. mar 2021

Nainstaluj appku tam natukas meno priezvisko atd. Dostanes heslo a to heslo povies v zasielkovni.papier vytlacia a to je vsetko

t2006
13. máj 2021

@ceklis mozem sa aj ja opytat ked mi nejde instalovat appku da sa aj bez toho poslat balik? Odo mna to jedna chce tiez tak cez zasielkovnu a neviem ako