Ako pozriem na katasterportali komu patrí dom?

14. júl 2022

Ahoj. Poprosím vás o radu, ja vôbec neviem robiť na tej stránke. Ide o to, že k nám do dediny sa prisťahoval môj kamarát z detstva. Niesom už 5 rokov s ním v kontakte. A dnes mi manžel oznámil že tu býva, a že nechce počuť ani vidieť, že som sa sním stretla. No ale ja by som rada aspoň na malý pokec. Nikdy sme spolu nič nemali, bol to naozaj iba dobrý kamarát, manžel má osobný problem, prečo mi nechce povedať ani kde býva. A s kamarátom sa nemam ako skontaktovať, zrušil sociálne siete. Takže potrebujem zistiť, ktorý dom tu v dedine, je jeho. Viem že sa to nejako dá na katasterportal zistít, ale ako prosím vie niekto? Ďakujem.

nanka888
14. júl 2022

Len normalne zapises obec a na tej mape klikas na domy.

autor
14. júl 2022

@nanka888 kde to mám napísať?

autor
14. júl 2022

@nanka888 tam pýta číslo vlastníctva a číslo parcely

lili929
14. júl 2022

Nemusis klikat domy zaradom, zadas obec jeho meno priezvisko, das si vytvorit zostavu a vyhodi ti LV

autor
15. júl 2022

Už mám. Ďakujem ženy čo by som ja bez vás robila ❤️😀

moonlight1210
15. júl 2022

Len opatrne s tym stretnutim, nech nenarobis problemy sebe i jemu, ked tvoj muz je tak velmi proti tomu.

h2
15. júl 2022

Čo znamená, že tvoj muž nechce vidieť, ani počuť, že si sa s ním stretla?! Odpovedala by som mu, že dobre, tak sa s ním teda stretnem tak, aby o tom nevedel. Na druhej strane, ja osobne by som ho schválne nekontaktovala. Ale určite nie preto, lebo mi to pán tvorstva zakázal. Keď sa stretnete náhodne, bola by som rada a pokecala by som s ním. Ale určite by som mu nešla zvoniť domov.

andrea_82
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
15. júl 2022

@h2 ale veď nikto mu nejde zvoniť a nasilu vytvárať problémy. Len chcem vedieť kde býva. Môj manžel je chorobne žiarlivý, takže to je jeho problém v hlave nie môj. Ak sa stretneme, tak určite ho nebudem odháňať. Určite bude chcieť vedieť aspoň ako sa mám.

autor
15. júl 2022

@moonlight1210 som dospela žena viem čo robím

h2
15. júl 2022

No to sa ale mýliš, že chorobná žiarlivosť tvojho manžela je jeho problém. Je to tvoj problém. A veľký. ☹️

luccija
15. júl 2022

To budes denne vypocuvana ci ste sa nahodou nestretli.Ja by som so ziarlivcom nemohla zit nedaj si do toho rozpravat.Muz je hlupy🙂)ak by Ti to nepovedal, nemala by si chrobaka v hlave

autor
15. júl 2022

@h2 no môj problém to teda nie je. On si myslí že žena s mužom sa nemôže ani rozprávať iba tak, pretože určite spolu niečo majú. A on to má takto v hlave.

autor
15. júl 2022

@luccija no minimálne, bude vyvádzať zakaždým, keď budem chcieť odísť z domu. Ale tak ja som si už zvykla. Beriem ho takého aký je

matulya
15. júl 2022

https://zbgis.skgeodesy.sk/mkzbgis/sk/kataster?...
Napíš obec/mesto zamkni zámkom napravo a napíš jeho priezvisko, meno, nájde ti parcely, ktoré vlastní

luccija
15. júl 2022

No skoda...inak vobec tam nemusi mat trvaly pobyt a nenajdes ho

matulya
15. júl 2022

@luccija az je vlastník domu,pozemku nájde ho..trvalý pobyt nemusí mat

h2
15. júl 2022

Nechápeš? Sama píšeš, že žena s mužom sa nemôže ani porozprávať, že ti zakazuje sa stretnúť s kamarátom z detstva... Čiže: je to tvoj problém. On ti ho spôsobuje.

moonlight1210
15. júl 2022

Potom v poriadku, ak vies, co robis.

autor
15. júl 2022

@matulya ďakujem už som ho našla

panelacikova
15. júl 2022

zaujímavé je, že mužovi vadí práve tento kamarát. no ktovie prečo...? či ani inak ťa nikam nepúšťa? si priviazaná k radiátoru a nosí ti jesť jedlo v miske? alebo ide naozaj len o tento jediný prípad?

autor
15. júl 2022

@panelacikova jemu vadi každý muž v mojom živote. Púšťať ma púšťa, k lekárovi, do obchodu. Inde nie. Takže ako hovorím je to naozaj v jeho hlave nie je to kamarátom.

panelacikova
15. júl 2022

aha, tak potom súhlasím so ženami vyššie. je to tvoj problém. v tom zmysle, že žiješ s takým mužom. a k téme sa vyjadrili (pomohli) tiež vyššie.

h2
15. júl 2022

@panelacikova Určite to nie je jediný prípad. Len s týmto sa autorka chcela stretnúť. Zrejme akceptovala mužovu povahu a so žiadnymi mužmi sa nerozpráva. ☹️ Chcela by som vidieť, čo by urobila, keby išla s mužom a stretli by toho kamaráta. Zrejme by odvrátila hlavu. Lebo ona predsa žiadny problém nemá. 😒

luccija
15. júl 2022

Prepac tak by som ho hopla do zadku, ze by sa za nim prasilo🙂)neznasam ziarlivcov a lakomcov.Jeho spravanie je chore to asi vies...
@matulya ano?som nevedela ja som nenasla co som hladala asi som nieco zle vypisala

h2
15. júl 2022

OMG! On ťa PÚŠŤA k lekárovi a na nákup? A keby bol MUDr. sexi, tiež by si k nemu mohla? Stále si myslíš, že nemáš problém?

autor
15. júl 2022

Áno dievčatá, mám problém, ale ten tu teraz neriešim. Máte pravdu, uvedomujem si to, ale pýtala som sa iba čo sa týka katasterportal. Ďakujem

matulya
15. júl 2022

@luccija kľudne napíš ip a poradím ti, alebo nájdem a pošlem

nixie144
16. júl 2022

Zbgis stránka, tam je kataster portál, kde sú aj katastrálne mapy, aj majitelia. Tam si zadáte kataster vašej obce, otvorí sa mapa a už iba klikajte na parcely. Na ľavej strane sa vám ukazujú majitelia. Tam sa potom dá otvoriť aj list vlastníctva a hocičo zistiť na ňom.