AKo predať veľa detského oblečenia a hračiek?

111mamulka
5. nov 2020

Dievčatá, maminky, žienky mám doma kopec oblečenia po deťoch, rada by som ich predala, ale to mám každé jedno fotiť a dávať do bazárika? Taktiež hračky.Neviete mi poradiť iný spôsob? Čo sa nedá predať samozrejme vždy darujem, ale mám kopec pekných vecí.Ďakujem

tramtada31
5. nov 2020

@111mamulka skus fb marketplace a buď predáš/pofotiť po jednom, alebo po balíkoch. Mne sa tiež do toho nikdy moc nechce, ale treba sa zbavovať veci, ktoré sú nevyužité.

pbra40
5. nov 2020

@111mamulka tiez sa mi to nedari a to davam uz veci niekedy uplne pod cenu. Zial, dnes je konzumny svet a je pravda, ze popri retazcom ako je Pepco atd, to si kazdy hned kupi nove. A postovne ani nespominam, to je niekedy drahsie ako kupovana vec.

snazilka_bio_mamka
5. nov 2020

ja by som to asi predala všetko dokopy ako balíček 🙂 možno všetko by som vylozila napr. na koberec alebo na postel a urobila jednu fotku a az by bol vázny zaujem, tak by som pofotila nejake veci konkretnejsie o ktore by ma poprosila.

bluka2
5. nov 2020

Pofot drahšie veci, ostatné daruj, prípadne po tých balíkoch za babku a nabudúce musíš priebežne sa toho zbavovať, lebo inak je to nočná mora, robota na pol roka....

jumama
5. nov 2020

Ved aj tu na koniku mozes predavat baliky veci. Ale je pravda, ze musis dat trosku nizsie ceny ako keby predavas kazdu vecicku zvlast, lebo inak to nik nekupi. Aspon sa zbavis veci a posluzia inym. Pomoze, ak to nafotis a budes predavat v balickoch, ako to spolu pasuje dokopy farebne, velkostne a pod. Ludia si radi kupia taky set do 10 veci.

jumama
5. nov 2020

A este ma napadlo... pred sezonou ked sa vymienaju veci daj takto baliky sem na kona. Pred Vianocami ludia chcu vacsinou nove veci ako darceky, ale ak das zaciatkom jesene jesenne a zimne baliky, tak kupia...

kikuska1010
6. nov 2020

Odkial ste