Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Ako pridať už existujúcu tému v diskusii aj na českej stránke?

katuscakzms
20. jún 2011

uz davnejsie som si dala temu do diskusie ale je iba na sk chcela by som ju zvyditelnit aj pre cz kedze mam kontakty s mamkami aj z ciech,nechcela by som ju nanovo pridavat pretoze je tam uz rozbehnuta diskusia,poradte neda sa takto dodatocne potvrdit pouzivanie aj na cz stranke,dakujem

danu
21. jún 2011

@katuscakzms diskusiu si teraz zadala aj pre mk.cz.
Ked zakladas diskusiu napises nazov temy, potom co by si chcela vediet a pod tym mas napisane zobrazit dalsie moznosti, kliknes na to a na pravej strane mas otazku ci chces pridat diskusiu, aby sa zobrazovala aj na mk.cz, tak to zaskrtnes. 😉

katuscakzms
autor
21. jún 2011

ja mam temu v diskusii ,,mame chybne geny..a pri nej som zabudla kliknut aj na cz a teraz je tam uz rozbehnuta diskusia ale pre mamky z cz nie ,a to by som chcela vediet ci sa to neda niejako dodatocne,umoznit aby tam mohli prispievat aj z cz,lebo keby som odznovu zadavala tu temu tak stratim uz tie starsie prispevky nie?

katuscakzms
autor
24. jún 2011

@danu ja mam temu v diskusii ,,mame chybne geny..a pri nej som zabudla kliknut aj na cz a teraz je tam uz rozbehnuta diskusia ale pre mamky z cz nie ,a to by som chcela vediet ci sa to neda niejako dodatocne,umoznit aby tam mohli prispievat aj z cz,lebo keby som odznovu zadavala tu temu tak stratim uz tie starsie prispevky nie?

danu
24. jún 2011

@katuscakzms daj mi link na tu temu a prehodim ju

katuscakzms
autor
24. jún 2011

@danu https://www.modrykonik.sk/forum/o-tom-sa-tazko-rozprava/mame-chybne-geny/ ............chcela by som aby bola aj na sk a aj na cz,dakujem

danu
24. jún 2011

@katuscakzms prehodene 😉

katuscakzms
autor
24. jún 2011

@danu super dakujeeeeem 😀