Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Ako sa krája takáto torta?

Strava, jedenie, varenie od A po Z
ona12
3. jún 2020

Baby ako sa krája takáto torta?

korunka1
3. jún 2020

Vysoká geometria...fakt 😂

acerka11
3. jún 2020

Ja by som vykrajovala pohárom 😂😂😂

marlent
3. jún 2020

S nozom na koberce a krajcirskym metrom

anavipredam
3. jún 2020

@ona12 postrúhala by som ju 😂😂

zabina27
3. jún 2020

ach baby 😀 no kraja sa na rezy, ako zakusok podla mna. pripadne ak ju nezjete naraz, tak prekrojit napoly a rezy krajat od stredu, potom obe casti prisunut k sebe ,aby vnutri neoschla. ale zisiel by sa mi 1 kusok ku kave, co mam na stole 😀

ona12
autor
3. jún 2020

Jaj kačice su múdre.... Ja to chcem mať nakrájané špičkovo..... Ane na sedlaka ako vy

marlent
3. jún 2020

@ona12 a ne na sedlaka 😂🤣

ona12
autor
3. jún 2020

@zabina27 ďakujem 😂

ona12
autor
3. jún 2020

@marlent Chyby si všímaš ale tvoje správanie nie.... Je to smutné s tym nožom na koberce si môžeš krájať chlieb... Koza jedna

daganov
3. jún 2020

@ona12 prepáč, ale ako asi? Na cirkulári nie. No podľa veľkosti, ak je to veľkosť klasického plechu, po dĺžke na tri časti a potom na rezy. Ak chceš na každom kúsku to čerstvé ovocie, čo je na vrchu, tak iba na polovicu pol dĺžke a na rezy, ale budú sa asi lámať, lebo budú dlhšie. Zoberieš si do druhej ruky cukrársku lopatku a pridržíš, prinajhoršom si dáš rukavicu a pridržíš rukou, ale to až tak profi nie je, ale účinné. Pri krájaní to ovocie zrejme trocha popadá, s tým sa musí rátať.

marlent
3. jún 2020

@ona12 ale prosim ta ukludni sa

lenka2710
3. jún 2020

@ona12 ako tu už jedna radila, treba rozkrojit stred, ak ju nezjete celú, potom ju len spojiť, aby ti vnútri nevyschla a normálne krájať na rezy, aby sa každému ušlo aj z krajov 😉 a dala by som si aj ja ku káve 😂

zirafienka
3. jún 2020

Z tej by som sa aj ja ponúkla. Krájať na rezy.

korunka1
3. jún 2020

@ona12 sprostá otázka, sprostá zadávateľka...adekvátna odpoveď

ona12
autor
3. jún 2020

@korunka1 ty si riadna....

leuchtturm
3. jún 2020

dakujem uzivatelkam modreho konika za inspiracie, ako originalne krajat torty. Podla mna vykrajovanie poharom alebo struhanie torty vobec nie je ani zdaleka na sedlaka, ale prave naopak, vysoko avantgardne.

deti95060810
3. jún 2020

ja tieto torty krájam ako zákusok....prekrojím na polovicu a potom už len také tenšie rezy...

amelia000
3. jún 2020
korunka1
3. jún 2020

@ona12 Ty si začala s farmou....bežne sa takto chováš, ak niečo chceš?

iva812
3. jún 2020

Ja by som to krajala ako normalnu okruhlu tortu, aby sa kazdemu z tej krasy po okrajoch dostalo. 🙂 Kusky po uhloprieckach mininimalne jeden by som naservirovala sebe. 🙂

dzejsik
3. jún 2020

@ona12 krája sa na rezy - čiže po dĺžke širšie pásy a po šírke užšie pásy ... akoby si krájala koláč na plechu

evittam
3. jún 2020

@ona12 Tak nekrajaj na sedlaka a zavolaj odborníka aby si nebola za sedlaka. Ked je to také dolezite. Alebo sa na nu dívajte a nech ju pripadne pokraja ten co rieši ako vyzerá torta nakrajana na sedlaka. Fakt mat tvoje problémy. 😀😀😀

evittam
3. jún 2020

@ona12 Inak podla tvojich reakcií je to uplne jedno ako ty tu tortu ci hocico ine nakrajas. Bohužiaľ.

bettymacd
3. jún 2020

Ja krajam na kríž a potom začnem s jednou štvrtinou na klasické rezy
Osobne takéto radšej krajam takéto ako okrúhle 😁
Tie krajam tak že na polovicu a potom kúsky ale sú fakt hrozne ak je torta moc plnkova,kľudne poraďte 😂

ayanamirei
3. jún 2020

@evittam 100 bodov

buzby
3. jún 2020

No nedá mi to. Na MK chodím pravidelne len krátko, ale mám pocit, že sa to tu mení na spoločenstvo sliepok. Blbé narážky, trápne a zosmiešňujúce komentáre. Ženy, matky, to sa nehanbíte!!! Taký príklad dávate aj svojim deťom? Keď neviete alebo nechcete poradiť tak radšej nepíšte nič!
@ona12 ja by som ju tiež nakrájala na rezy

veronikaszabova
3. jún 2020

@leuchtturm 🤣🤣

evittam
3. jún 2020

@buzby Ako sliepka sa zacala chovať sama autorka. To je fakt v dnešnej dobe problém nakrájať tortu? Na to treba návod?

buzby
3. jún 2020

@evittam Nemám pocit, žeby sa autorka chovala ako sliepka len žiadala o radu. Možno jej problém vyvolal u niekoho úsmev, ale nemyslím si, že je to dôvod na urážanie. Ja poznám kopec ľudí, čo nevedia ani len upiecť koláč a niežeho ešte poriadne nakrájať.

evittam
3. jún 2020

@buzby No tak si asi nečítala jej reakcie....
Všetky su kacice lebo ona to nechce mat na sedlaka....-to je slusna reakcia?!

Tu začni písať odpoveď...

Odošli

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre