Ako sa obliekať, keď mám ovisnuté brucho?

otvorena
1. jún 2022

Prosím ženy o radu . Mám ovisnuté brucho dolu a vidno mi to všade aj v rifliach aj v legínach 🤦vidím na sebe že chudnem. Som po pôrode ale tak zase necvicim nejak extra nevládzem ,mám dosť okolo krpca čo už pomaly leze

veronika4495
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ruzasipova
1. jún 2022

@otvorena Tricko dole s patentom byva dost volne, ze zakryje brucho. A leginy s vysokym pasom az cez pupok.

nikpa
1. jún 2022

@otvorena rifle a legíny a vysokým sťahujúcim pásom, popripade aj sťahujúce spodné prádlo. Niečo takéto, mávajú ich napr. v Lidli

basska_b
1. jún 2022

Tuniky, dlhsie tricka... neboj, ca. rok po porode z teba tie kila spadnu, najma ked budes maleho nahanat. Kukni, ci nemas diastazu. Vtedy zostane skarede bruxcho, jak v 5. mesiaci

svetlonos
4. jún 2022

@otvorena ahoj normalne si obliekaj aj tehotenske nohavice leginy sukne, ked schudnes, oblecies normalne veci 🙂

otvorena
autor
4. jún 2022

@svetlonos ako tak obliekam čo mám doma 😏bože ale niekedy tie pohľady žien ..otras

tatianaba
4. jún 2022

@otvorena Kasli na pohlady zien. 🙂
Ako ti pisali baby vyssie,vyborne su z tesca riflove leginy,maju vysoky pas, brusko pekne stiahnu a su velmi pohodlne. A napriklad v Takko maju take akoby bluzko tricka, s rukavom aj bez, volne,dlhsie,ale velmi pekne,rozne farby aj vzory.

otvorena
autor
4. jún 2022

@tatianaba kuknem.niekedy to Takko ,dlho som nebola 😁

svetlonos
4. jún 2022

@otvorena Ach, to su tie premotivovane alebo obdarene „pasomnicou“ 😁 Mam taku kamosku - kazdy druhy den 300 gramova milka, obed grilovany tanier - teda sor mysa s 3 ma mösami a klobasou hranolky ryza zelenina, potom normalna vecera a o 00:00 peceny plesnovy syr so zemlou 😂
Vies ako vizera ? Ma 165 cm a velkost max 36, ploche brucho. Sport - ani omylom. Tu by ale ani nenapadlo blbo pozriet, ked to je u niekoho uplne inak.
Takze pokial sa o seba staras tak neries, ako pozera.
Postavu si ries len koli sebe a svojmu zdraviu. Ja nisim este dva roky po porode tehotenske ryfle z hm a nedam na ne dopustit 😁 Dokonca som si ich kupila este pred tehotenstvom, ked som zacala mat problem scbafuknutym bruchom 😁 A kto si vo nysli ? Je mi fuk, dost ze ma to samu zere, este aby som riesila co si kto mysli 🙂.