• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako sa vám osvedčila prírodná kozmetika?

21. novembra 2016 
Ja som objavila prirodnu kozmetiku vyrabanu v Cechach a som spokojna:slight_smile: ak by ste mali zaujem o viac info piste spravu
5. jún o 21:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@lyongirl @ikke Ahojte. Moja mamina má dosť citlivú pleť, zo všetkého má hneď fľaky na tvári. Dokonca aj keď si farbí vlasy tak má potom celé červené čelo :(. Ale používa tento gél, resp. krém https://www.prirodnastrava.sk/telova-kozmetika/aloe-vera-gel--200-ml/ asi tak pol roka a zatiaľ super, veľmi si chváli :slight_smile:. Tiež moc nepoznám značky prírodnej kozmetiky ale s týmito krémom je spokojná veľmi :slight_smile:. Asi treba vyskúšťať, na každého platí inak :slight_smile: Snáď som pomohla, pekný deň :slight_smile:
5. aug o 10:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@snoffy ktorý argánový olej si to objednávala pls? Argan Sublime? na stella kozmetika? Lebo aj ja sa momentálne chystám kúpiť, už sa mi míňa takže by som zobrala kľudne od teba :slight_smile: Píš prosím.
12. aug o 03:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@podlaaa ja mam z Ciech, firma topvet, ponukaju cisto prirodne kozmetiky, ja som s nimi velmi spokojna. Len kvoli postovnemu musim stale toho objednat viac. Ked chces napis ip alebo v mojom bazariku najdes
12. aug o 13:56  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dakujem vám ženy, ja som ale dostala odporúčanie na arganový od kozmetiky stella. tiež sa momentálne kupuje iba cez internet. Alebo niektorá máte skúsenosť aj s nejakými kamennými predajňami?
23. aug o 19:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ja pouzivam prirodnu kozmetiku uz roky :slight_smile: A som spokojna, pre plet je to podla mna ovela lepsie ako ju zapchavat chemiou. V poslednej dobe sa zaujmam aj o netestovanie na zvieratkach, kedze ich mam par doma a milujem ich :P
19. sep o 21:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@doriss_po haha som na tom rovnako- milujem zvery :grinning: ale skôr by ma zaujímalo čo používaš? ja len obyč z drogerky nejake tie prirodne kremy čo predavaju
23. sep o 20:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@julinka29 momentalne pouzivam konkretne tento priody. sk/pletove-kremy/204-priody-intenzivny-prirodny-hydratacny-krem-s-12-rastlinnymi-extraktmi-a-vitaminom-c-15-8588006372045.html :slight_smile: ale ked ho dopouzivam tak chcem vyskusat zase z inej rady, aby si plet nezvykla
25. sep o 11:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@doriss_po ja som milovníčka zvierat a tiež asi začnem podporovať iba kozmetiku ktorá nie je testovaná na zvieratkách. Nedávno som zahliadla na fb reklamu že Anthyllis kozmetika má skákajúceho zajačika na produktoch. Tak som už objednala vzorky šampónov, čo ponúkajú na eshope.
26. sep o 21:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Kozmetika priody je výborná, tiež ju používam. Mám ich Liftingový krém s kolagénom a chcem skúsiť aj očný krém. Rada sa smejem a už to na mne vidieť :slight_smile:
18. okt o 20:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@slnieckostanka ak ti môžem odporučiť krém na vrásky okolo očí tak skús NATURE LINE ten je na kontúry očí aj úst, keď hovoríš že sa rada smeješ :slight_smile: Dá sa kúbiť na eshope (kozmetikastella.sk). Tiež je to prírodná kozmetika.
21. nov o 21:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok