Ako sa vám osvedčila prírodná kozmetika?

lyongirl
20. máj 2008

Ahojte žienky, chcem sa spýtať, či niekto používate prírodné kozmetické prípravky, napr. Weledu, alebo aj niečo iné, čo nepoznám a ako sa Vám osvedčili prírodné produkty. Uvažujem o tom, nakoľko mám problémy s pleťou a už neviem, čo si na ňu dať... Zaujalo ma bambucké maslo a aj všeličo iné.
Potešia ma nejaké postrehy, rady a pod. Ďakujem.

elli210286
5. jún 2016

Ja som objavila prirodnu kozmetiku vyrabanu v Cechach a som spokojna🙂 ak by ste mali zaujem o viac info piste spravu

illyria
5. aug 2016

@lyongirl @ikke Ahojte. Moja mamina má dosť citlivú pleť, zo všetkého má hneď fľaky na tvári. Dokonca aj keď si farbí vlasy tak má potom celé červené čelo :(. Ale používa tento gél, resp. krém https://www.prirodnastrava.sk/telova-kozmetika/... asi tak pol roka a zatiaľ super, veľmi si chváli 🙂. Tiež moc nepoznám značky prírodnej kozmetiky ale s týmito krémom je spokojná veľmi 🙂. Asi treba vyskúšťať, na každého platí inak 🙂 Snáď som pomohla, pekný deň 🙂

podlaaa
12. aug 2016

@snoffy ktorý argánový olej si to objednávala pls? Argan Sublime? na stella kozmetika? Lebo aj ja sa momentálne chystám kúpiť, už sa mi míňa takže by som zobrala kľudne od teba 🙂 Píš prosím.

snoffy
12. aug 2016

@podlaaa ja mam z Ciech, firma topvet, ponukaju cisto prirodne kozmetiky, ja som s nimi velmi spokojna. Len kvoli postovnemu musim stale toho objednat viac. Ked chces napis ip alebo v mojom bazariku najdes

podlaaa
23. aug 2016

dakujem vám ženy, ja som ale dostala odporúčanie na arganový od kozmetiky stella. tiež sa momentálne kupuje iba cez internet. Alebo niektorá máte skúsenosť aj s nejakými kamennými predajňami?

doriss_po
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
julinka29
23. sep 2016
Používateľ julinka29 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od julinka29.

@doriss_po haha som na tom rovnako- milujem zvery 😀 ale skôr by ma zaujímalo čo používaš? ja len obyč z drogerky nejake tie prirodne kremy čo predavaju

doriss_po
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
podlaaa
26. sep 2016

@doriss_po ja som milovníčka zvierat a tiež asi začnem podporovať iba kozmetiku ktorá nie je testovaná na zvieratkách. Nedávno som zahliadla na fb reklamu že Anthyllis kozmetika má skákajúceho zajačika na produktoch. Tak som už objednala vzorky šampónov, čo ponúkajú na eshope.

slnieckostanka
18. okt 2016

Kozmetika priody je výborná, tiež ju používam. Mám ich Liftingový krém s kolagénom a chcem skúsiť aj očný krém. Rada sa smejem a už to na mne vidieť 🙂

podlaaa
21. nov 2016

@slnieckostanka ak ti môžem odporučiť krém na vrásky okolo očí tak skús NATURE LINE ten je na kontúry očí aj úst, keď hovoríš že sa rada smeješ 🙂 Dá sa kúbiť na eshope (kozmetikastella.sk). Tiež je to prírodná kozmetika.

lilu7
18. apr 2017

Ja aktualne skusam na tvar hand made🤗mydlo z aloe tak som zvedava ci sa mi plet upravi-tiez som chcela vyskusat vysadit chemiu no uvidime. Pri detoch vyuzivam prevazne vyrobky s aloe a bepanthen. Viac im zatial netreba.

leontina16
20. apr 2017

Milujem našu slovenskú DULCIU !!! Kupujem ju na krasnadoma.sk. Vyskúšala som nenormálne veľa prírodnej kozmetiky, ale Dulcia očný krém s kofeinom - nič lepšie som nemala !!! Dokonca , čo na reklamy typu do 30 dní Vám vymiznú vrásky neverím, tu jednoducho malé vrásky skutočne vymizli. Skúšala som od nich aj zinkovú mastičku a darovala som sestre tehotenskú kozmetiku a ta bola neuveriteľne z nej nadšená. Ale u každého to je individuálne a treba skúšať !!!

matrioska86
21. apr 2017

ja pouzivam momentalne Nuance kozmetiku....je bez parabenov a silikonov....mam ju uz asi 4 mesiace a som s nou spokojna 🙂

nina925225
21. apr 2017

Ja pouzivam momentalne a,asi uz navzdy forever produkty

krasawitza82
12. máj 2017

Ja uz pol roka pouzivam PRIODY. Konkretne krem zo slimacim extraktom. A baby - nedam na neho dopustit. Prvy krat som ho skusila v jednom testovani. A aj ked je trosku drahsi, radsej si kupim tento a viem ze je super. Ma 50ml, takze vydrzi pekne dlho. https://goo.gl/80Ojjo

lilu7
24. máj 2017

Ja som sa z cisteho BIO kremu cela vyhadzala🙈

k07
6. jún 2017

skusali ste tvarovu jogu? nasla som na internete http://tvarovajoga.sk
Píšu, že je to lepšie ako akákoľvek kozmetika, tak neviem...

len_leninek
20. jún 2017

Vedeli by ste mi poradiť osvedčený bio styling na vlasy alebo aspoň bez škodlivých látok?
Mám vlasy "na chalana", každé ráno musím vytvoriť účes, používala som gumu alebo tmel got2be, obe účinné, ale plné škodlivín.
Z bio alebo skoro bio som už vyskúšala domáci vosk, domáci lak, sante vosk, alverde gel, alverde lak, bione gumu, bione lak, stále nie som celkom spokojná. Skúšam ďalej, len je to celkom zdĺhavé aj nákladné 🙂 Poraďte, ak viete, niečo čo drží, dodá lesk alebo mokrý efekt a je šetrné k zdraviu.

bulgarianrose
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ninah1486
2. nov 2021

ja som nejaku skusala ale ako ktora, cistiaci gel som mala problem najst

zuzanka264
31. máj 2022

Ja používam just aj kremy na tvar aj čistiace masky ci tonikum a som spokojna. Plet je rozjasnena. Mam 30 takze uvidime mozno neskor bude treba niečo silnejsie...uvidim🤗

lea1478
23. jún 2022

Zajímavou kosmetiku pro miminko i maminku jsem viděla zde - https://www.naqed.cz/product-category/materstvi/ , ale osobní zkušenosti s ní nemám. Za sebe ale můžu určitě doporučit mít v zásobě nějaký krém na opruzeniny, ten se hodí vždycky 🙂 A poté záleží na samotné mamince, jestli svoje dítě bude již od dětství v kosmetice rozmazlovat či nikoli 🙂