• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako sa vám podarilo nájsť opatrovateľku?

9. augusta 2012 
Ahojte, mamičky!!!
Prečítala som Vás, ale ešte stále sa neviem rozhodnúť, či áno, či nie ošetrovatelku..... :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: Pomôžte, prosím!!!
Skúšali sme škôlku...trikrát sme rozbehli "program škôlky", nevydržali sme vyše 4 dni bez soplíkov a kašla....Ja pracujem, manžel pracuje, babku máme len jednu, tiež chorlavú, deda takisto....takže chaos ...No a teraz som našla jednu mamičku tu v našom meste, celkom náhodou, dnes sme sa stretli, zdá sa mi férová, aj sme sa dohodli na cene, pondelok k nej idem na "návštevu"....ale manželovi sa to nejak nevyhovuje, podla neho by sme mali skúšať ďalej s tou škôlkou...ja už sama neviem ako bude...
POmooocCCCC!!! :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: Napíšte mi svoje názory, skúsenosti, rady...budem vďačná...Ďakujem
26. feb 2011 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
27. feb 2011 o 12:08 • maznacik007
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
20. mar 2011 o 20:57 • kathynka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
26. mar 2011 o 21:13 • kamilmata
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
3. máj 2011 o 21:13 • barunka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Dôvod: “praca”
30. máj 2011 o 19:06 • zuzu_kyblik
7. jún 2011 o 12:03 • zozu121
8. jún 2011 o 10:05 • ivja
8. jún 2011 o 10:09 • ivja
29. júl 2011 o 15:01 • lucinka1104
5. aug 2011 o 18:03 • nikaveronika
6. aug 2011 o 20:09 • lujzik
15. aug 2011 o 13:25 • tajkazanova
16. aug 2011 o 09:30 • emka21
24. aug 2011 o 16:28 • pami2
24. aug 2011 o 19:54 • karle17
3. nov 2011 o 17:34 • dzidzuska
Ahojte, hladam surne dobru milu a spolahlivu opatrovatelku do Rovinky. Prosim ak o niekom viete, posunte na mna kontakt. dakujem moc
3. mar 2012 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ak by sa tu našla nejaká milá osôbka, ktorá má pozitívny vzťah k detičkám nech sa mi prosím ozve.. Hľadám niekoho na občasné opatrovanie mojej 13mesačnej dcéry.. u nás doma v Šelpiciach pri Trnave, príp. u Vás.. dohodneme sa..
5. mar 2012 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bibap
@gale1 Ahojte ja si hladám prácu ako opatrovateľka pre deti, mám skúsenosti nie len pri svojej dcérke ale robila som aj v Anglicku opatrovatelku 3 detí varila som tam a venovala sa im. :wink: Ak by ste chceli viacej info prosím kludne ma kontaktujte :wink: Miša
28. mar 2012 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,som z TT,mám doma 2ročné dieťatko a dvoch už samostatných starších chlapcov.Viem,že je u nás v meste nedostatok miest v škôlkách.Ak by mala nejaká maminka popri svojej práci problém kam s dieťatkom,môžem sa Vám o neho postarať u mňa doma.Učila som v MŠ,takže s výchovou detičiek nemám problém.Mám skúsenosti aj s detským diabetom,takže by to mohlo byť dieťatko aj s týmto zdravot. problémom,kedže syn má DM od 3,5 roka.V prípade záujmu ma kontaktujte,Zuzana :slight_smile:
2. apr 2012 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky nepoznate opatrovatelku v PB alebo blizkom okoli? surne potrebujem niekoho na strazenie 2 r. certika ale bolo by to len prilezitostne cca raz do tyzdna ....
12. apr 2012 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Milé mamičky,
rada sa postarám o Vaše dieťatko u nás doma vo veku od 0 - 6 rokov aj 24 hodín denne. Som zdravotnou sestrou, momentálne maminou na materskej dovolenke s 2,5 ročným synčekom. Bývame v rodinnom dome v Košiciach mestskej časti Poľov. Na dvore máme mnoho zaujímavosti ktoré deti veľmi bavia, pieskovisko, šmykľavka, trampolína a bazén. Veľkú detskú izbičku a máme jedno zvieratko psa. Snažím sa aby syn jedol zdravo jedlá prevažne bio kvalite bez farbív a konzervantov a do teraz nepozná sladkosti len tie pripravené doma. Kontakt 0944128283 prosím volajte od 9 – 21 hod., alebo píšte e-mail Bc.Mirka@gmail.com
22. jún 2012 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte maminky, my sme sa prednedavno tiez rozhodovali, navstevovali a vyberali tie naj jaslicky, ci opatrovatelku pre nasu malu. Myslela som, ze taku ani nenajdem, ale nakonic sa podarilo. Zvolila som si priority a vypracovala plan. Mozno vam pomoze nas pribeh, aspon pre inspiraciu: http://www.zariadim.sk/pribeh/20
9. aug 2012 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok