Ako sa vám predáva cez nový bazár plus?

lili777
12. jún 2012

Aké sú vaše skúsenosti? či už tých,ktoré ste si zaplatili, ale aj tých mamičiek, ktoré ste si nezaplatili? Predáva sa vám viac resp. pri neplatení menej?

monfat9
14. jún 2012

Bazár plus som si nedala..a odtedy mám vždy rovnaký počet videní vecičiek...takže vobec ich nikto nemal šancu ani vidieť...takže asi tak....asi odtiaľ odídem..nebudem platiť...určite..pretože každý kto chce aby akýmkoľvek spôsobom boli jeho veci aspoň trocha viditeľné...si ten bazár plus dá...a ked ho bude mať každý..aká je to potom výhra? bude to to isté ako predtým..len spoplatnené...a potom vymyslia bazár plus plus... 😝

nina55
14. jún 2012

@monfat9 prave v nom listujem, - ale rozhodla som sa v nom listovat odzadu 😀

monfat9
14. jún 2012

😀 😀 😀 😀 😀 😀 tak veru! treba im prejsť cez rozum...nie sme žiadne podnikateľky s oblečením....ktoré nakupujú v sekáčoch po euro veci..a tu ich predávaju ako nenosené za 4 ečka....majú z toho zárobkovú činnosť a ešte im admini nahrávajú...my budeme pozerať odzadu 😀 😀 😀 😀

nina55
14. jún 2012

@monfat9 prave pozeram, ze nie vsade ma to "pusti" prezerat od poslednej strany ☹

monfat9
14. jún 2012

🤐 no tak sa poistili 😝 😝 😝

exupery
14. jún 2012

otrasne,co povedat...idem kuk bazar a stale tie iste inzeraty
Pred nedavnom sa tu pisalo,ze shopy a profesionali sa zakladaju pre platiacich a sup ho,uz to neplati-uz mi to tu pripada ako na slovenskej politickej scene 😒

lola77
14. jún 2012

Ja mám tiež pocit, že sa už ťažšie predávajú vecičky....

hajanka
14. jún 2012

ja som si plus nedala, ani nechcem, a po case pauzy som prave tento tyzden popredala nejake vecicky 😀 😀 😀
plus = minus 😉

ivett1
14. jún 2012

ani ja nemám bazár plus a tiež som predala vecičky, čo ma teda prekvapilo😉...a v bazári sa dá pozerať od konkrétnej strany...nemusíte klikať na každú stranu alebo pozerať odzadu ...ale, hore do adresy sa napíše číslo strany, na ktorú sa chcete dostať ...(tento postup poradila jedna kočka v diskusii o bazáre plus...🙂...)
napr. otvoríte si bazár, kliknete na 2.stranu a hore je adresa https://www.modrykonik.sk/bazar/?page=2
prepíše sa len koncové číslo odkazu... keď chcete 90.stranu, tak len vymažete 2 a dáte tam 90, teda
https://www.modrykonik.sk/bazar/?page=90 a ste na konkrétnej strane ...vyskúšala som to a funguje to...
ale, ak ja idem nakupovať, tak si vždy vyberiem najkôr kategóriu, presne zadefinujem a potom "listujem"... 🙂 ...pre mňa teda bazár plus, až taký význam nemá...ani ako pre predávajúcu, ani kupujúcu...orientujem sa podľa vlastných kritérií🙂