• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako sa volá vaše bábätko?

3. októbra 2012 
aktak,bud si moju Claru prekrstila na Chiaru,alebo Ti z tabulky vypadla.... :confused: :frowning2:
13. jún 2007 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adam a marko
16. jún 2007 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ja mam Mateja
pekny vecer
16. jún 2007 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my mame Filipka
16. jún 2007 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nati prepac ale pri tom mnozstev sa to mhlo stat, pri najblizsom prepisovani zmenim :wink:
16. jún 2007 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Monika-Marilyn..... moja dcerka :grinning: :grinning: :grinning: to druhe meno nas len tak napadlo a zapacilo sa nam tak sme jej dali dve mena :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a taku kombinaciu som este nevidela :slight_smile: dokonca inicialy mame M.M.M.
16. jún 2007 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My mame Davidka s kratkym a :grinning:
16. jún 2007 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi a nebol problem dat mena so spojovnikom?
16. jún 2007 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mame to bez spojovnika..... :slight_smile:
16. jún 2007 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahaaaaa ... :slight_smile:
16. jún 2007 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My budemem mat Karolinku a ked bude chlapcek neskor, tak Davidko. :slight_smile:
4. júl 2007 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My sme rozmyslali medzi Adamkom a Andrejkom, ale kedze sme zistili, ze Adamkov je v poslednej dobe neskutocne vela, tak sme sa dohodli, ze to bude Andrejko... :O)))
4. júl 2007 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My mame Teresu, s lebo zijeme v spanielsku, ale vyslovuje sa to takmer rovnako, tak preto, ked budeme doma na slovensku, nebudeme vyzerat blbo, ked by sme zavolali napr juana. Terezka sa mi vzdy pacila :slight_smile:
4. júl 2007 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my mame Michala
4. júl 2007 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nasa princezna je Sofia, ale teraz sme poculi o babatku, ktore sa vola Sarina. celkom pekne, nie?
4. júl 2007 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hola Luminka,

donde vives en Espana? :grinning:
4. júl 2007 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nam sa uz konecne narodil syncek Abdullah :grinning:
4. júl 2007 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mi máme Emmu....(tatino jej hovorí PIPINČEK) :grinning:
4. júl 2007 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ciao, my mame Vanesku.. s jednym s... :grinning: :grinning: :grinning:
5. júl 2007 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a my mame Benjamina a Biancu :slight_smile:
5. júl 2007 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nase je Shamuel Thomas- 2 asi nemate vsak?? tak dajte jedno z dvoch :slight_smile:
5. júl 2007 o 21:05  •  3 deti - čaká bábätko, termín má v marci 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, takže ja mám syna, ten je Jaroslav, a dcérka je Chiara Christine. :slight_smile:
5. júl 2007 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme dali nasmu drobcekovi meno Samuel, ale potom by sme chceli bud Jakubka, alebo dievcatko Alexandru, Luciu, Andrejku
5. júl 2007 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my mame Elisku, volame ju eli, eliska, elis, elisha, proste krasne meno a da sa krasne variovat. len si lamem hlavu nad druhym dietatkom, ako sa bude volat :wink: lebo sa mi zda, ze eliska je najkrajsie a hladam druhe najkrajsie meno :sweat_smile: ale to planujeme az neskor :wink:
6. júl 2007 o 00:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, mladšia sa volá Nina a staršia je Natália :slight_smile:
6. júl 2007 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucka a Linda :slight_smile:
6. júl 2007 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monkula prepáč,ale nieje to divné dať chlapcovi klasické meno(Jaroslav)a dcére potom také moderné("výstredné")meno...neuraz sa,nič v zlom,to je len môj názor :grinning:
6. júl 2007 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzudr, v pohode...
Nemám pocit, že Chiara je výstredné meno, výstredné meno je u mňa Sandokan, alebo Felícia. Jarko má meno po tatovi, a ten zas po svojom.
Mne sa zase nepáči, keď na pieskovisku mamina zakričí Viuki, alebo Simonka a pribehnú všetky dievčatká. :slight_smile:
A komu sa Chiara nepáči, môže ju volať Kristínka... :slight_smile:
6. júl 2007 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslim, ze kazdy ma pravo si dat take meno, ake sa mu paci - teda ake vyberu rodicia, no nie :dizzy_face:
a pokial to pasuje k priezvisku, tak preco nie.
len smiesne mi niekedy pripadli rozne kombinacie napriklad tiffany zemiacikova, alebo scarlet bryndziarikova. to uz moc nejde dokopy. ale mozno sa to niekomu paci a kludne nech si to da.
6. júl 2007 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Peha, vďaka, presne, malá je Chiara Christine Pulková, myslím si, že to s priezviskom pasuje,
veľmi sa nám páčilo meno Marco, ale nedali sme ho, pretože Marco Pulko, smiešne.
Poznám chlapšeka menom Nikolas Vígh, aj Christiana Cibuľku...
6. júl 2007 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok