Ako sa zbaviť zlej energie od cudzích ľudí ?

jazminn
2. feb 2020

Mam zdravotný problém a vôbec mi nevedia prísť na to, čo mi je, Absolvovala som veľké množstvo vyšetrení a nakoniec aj radu liečiteľa. Ten mi povedal, že mam tak veľa okolo seba ľudi, ktorí mi neprajú a prajú mi choroby a aby sa mi nedarilo, že to je všetko z toho. Je na to niečo pravdy, ale ako sa toho zbaviť, on mi poradil vysvetiť dom...

limetka69
2. feb 2020

staci sa obrnit a nepripustat si to, liecitelovi gratulujem, lepsiu radu ti dat nemohol :D zmen myslenie a vsetko sa zmeni

0silvia0
2. feb 2020

@jazminn zalezi na tom, co si do zivota pustas...

katty2012
2. feb 2020

@jazminn v prvom rade sa s nimi prestan stretavat. na ocistu pouzi cistec rovny, je to bylina, na internete najdes cely postup ako sa v nom umyt, aj ako spoznas, ci si mala na sebe nalepenu nejaku tazku energiu. mozno to znie smiesne, ale my ho mame vsetky v rodine vyskusany a overeny. na druhej strane je otazne, ci liecitel hovoril pravdu, a ci sa u teba nejedna o psychosomatiku a nepotrebujes skor psychoterapiu

janinah
2. feb 2020

@limetka69 nepochopí,kto nezažije.....
autorka,porad sa s grkat kňazom

jazminn
autor
2. feb 2020

@limetka69 ale ako sa mam obrniť pred takými ľudmi? ja sa s nikým nestýkam, asi to im prekáža?
@katty2012 myslim, že liečiteľ hovorí pravdu, už veľa ľudom pomohol ...
@janinah aj to mi liečiteľ radil

limetka69
2. feb 2020

@janinah ja netvrdim, ze sa to nemoze stat, tvrdim, ze je vsetko o tom, kto ako premysla, co si pripusta,coho sa boji.... ked je raz osoba taka, ze veri na take veci, tak sa jej taka vec stane, cervenou snurkou na ruke dava clovek akurat vediet, ze je haklivy na take veci napriklad, ze im veri, je viac zranitelny, 🙂 preco je najviac diablom posadnutych v urcitych krajinach? lebo tam tomu veria....comu neverim, to ma neohrozi, ake jednoduche
@jazminn neverila by som liecitelovi, akurat ti dal chrobaka do hlavy, na pohode ti to neprida, akurat budes viac ohrozena, pretoze si pritiahnes to coho sa bojis 🙂 vsetko je len o hlave, treba vediet spravne premyslat 🙂 a vsetko sa urovna, aj zdravie

limetka69
2. feb 2020

@jazminn a inak ja si myslim, ze kazda z nas ma okolo seba takych ludi a takym ludom sa neda vyhnut, to sa mozes izolovat do konca zivota doma a cakat na smrt, vyasvatit dom? no to je take riadne silne veriace placebo, lebo v hlave prepnes spinac, ze bol farar, pofrkal a uz bude dobre :D ale za tym je aj tak len hlava a myslienkove pochody, ze si sa ukludnila, presvedcila hlavu a od toho sa odvija dalej zivot, stale tvrdim, ze pozitivne myslenie nie je len bachorka, je to zakon ako gravitacny, a nemyslim teraz nejaku trapnu knihu tajomstvo. je aj cennejsia literatura, citam ju viac ako 10 rokov, praktizujem a mozem povedat, ze funguje

jazminn
autor
2. feb 2020

@limetka69 ako neveriť tomu?

limetka69
2. feb 2020

@jazminn proste si ty sama zvol comu budes verit, je to take jednoduche, urcovat smer svojich rozhodnuti, 🙂 ja tomu radsej neverim, ja verim, ze som zdrava, stastna, spokojna a tak to aj je 🙂

lujza123
2. feb 2020

@jazminn kúp si liečivý kameň labradorit a nos ho stále u seba. Pomohol už veľa ľuďom s podobným problémom.

lujza123
2. feb 2020

A tak isto ako ti tu všetci radia. Čím menej sa na zlu energiu ľudí budeš sústrediť tým menej ta zasiahne.
Sustred sa na zlepšenie vlastnej pohody, sily, energie. Venuj sa duchovným veciam, meditácii ci modlitbe podľa toho čo ti je bližšie.
Trav veľa času v prírode, športom ci prechádzkou.
Nepi žiadny alkohol, nejedz mäso (alebo ho aspoň maximálne obmedz), cukor ani podobne jedy ktoré oslabujú telo na telesnej aj duchovnej úrovni.
Ak ta niečo trapi skus psychológa, prvých 20 sedení prepláca poisťovňa.

Všetko zo všetkým súvisí. Aj realita s pre niekoho až možno prílišnou ezoterikou. Keď budeš v pohode ty energia cudzích ludi ti neublíži, nebudeš viac chorá. Tak sa musíš dat dokopy

jazminn
autor
2. feb 2020

@lujza123 Ja som vyhľadala toho človeka, pretože mam zdravotný problém a lekári, nevedia, čo ho spôsobuje. Mám zväčšenú lymfaticku uzlinu v axile ale zápal nikde v tele nemám a uzlina ma 7cm. Je beningna a boli ma. Mam absolvované vyšetrenia na fókusy aj včeličo iné.

oli18
2. feb 2020

@jazminn Citujem ťa: "liečiteľ hovorí pravdu, už veľa ľudom pomohol". A tebe prečo nepomohol a pýtaš sa tu? To, čo ti povedal, považuješ za pomoc?

lussinka23
2. feb 2020

@jazminn u akého liečiteľa ste to boli? Presne tieto slová hovorí každému jeden exot od nás..

jazminn
autor
2. feb 2020

@lussinka23 nie nie je uričte od Vás...napíšem viac 12.02.
@limetka69 o akú knihu ide?

sunny8
3. feb 2020

stava sa to .. ale druhi ta mozu ovplyvnit iba do takej miery do akej im to ty dovolis. Zrovnaj si myslienky