• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako som prežil. Pozerávate to?

6. júla 2014 
neviete, ako sa volá herečka, ktorá hrala tú Marcelinu sestru?
5. jún 2009 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
5. jún 2009 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
to nebola tusim ona
5. jún 2009 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
V titulkoch by na ňu sedelo meno Laura Hritzová - jej hlas mi je známy hlavne z dabingu. No Google o nej nič nenašiel :slight_smile:
5. jún 2009 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Marcelinu sestru hrala- Henrieta Jančišinová
5. jún 2009 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
táto časť ma moc nebavila,nebolo to zlé ale vobec som ju nelutovala,po tom čo urobila...jej muž sa pekne zachoval a sestra bola krava,uvidíme buduci tyždeň,to podla mna bude mať poriadnu sledovanosť...a bude hrať v hl.ulohe asi štefan z urgentu v oridinacii ak som dobre videla
5. jún 2009 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už ide na to na joj uputavka

h.u - čobejová - ja ju tak neznááášam ako herečku
5. jún 2009 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majina ani ja ju nemam rada,uz je pichnuta v kazdej ri.i,no horsie je ze ju uz beru hviezdne maniere,chudera jej mala,uz hned ako vyliezla ju vlaci kade,tade.
5. jún 2009 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ju tiež nemusím... lleva: presne si to vystihla - berú ju hviezdne maniére... časť bude určite zaujímavá ako všetky, ale madam Č. tam bude zrejme vadiť viacerým :grinning:
5. jún 2009 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja som až dnes kukla túto čast ... no bola tiež dobrá ... ale zvláštne ako si tá malá hned ku nej cestu našla ... a ako mohla jej teta po ten malej tak kričať, že nevie jesť ...
5. jún 2009 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Táto časť čo bola na posledy sa mi páčila asi najmenej.Naozaj si tá mala našla k nej rýchlo cestu.A tá hnusa ako na ňu kričala :angry: nepáčilo sa mi to.
Už som zvedavá na śtradu na toho Žitného čo bude... :frowning2:
5. jún 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Elibetka, ani mne sa tne príbeh moc nepáčil. najviac s ami páčil ten prvý a o tom učiteľovi... A ja nečítam veľmi bulvár a o Žitnom viem, len to, že je moderátor. Prečo o ňom stále rozprávate?
7. jún 2009 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fakt baby, posledny pribeh dost o nicom. prvykrat som ani slzu neuronila. na zitneho som aj ja zvedava, hlavne na koniec, lebo sama neviem ako to so zitnym dopadlo v reali.... penny ten zitny zrazil na bicakoch otca so synom 5 rocnym a ten maly zomrel. a pokial viem tak doteraz sa ani len neospravedlnil rodine, iba napisal nejaky trapny listok do noveho casu a ani zatial nebol potrestany, iba mu zobrali vodicak. nuz tak som zvedava ako to ukoncia.
7. jún 2009 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No mne muž tvrdil,že to nieje o žitnom.Lebo jeho súd ešte neskončil.A,že on netelefonoval ale dostal srdcovú slabost.Odpadol za volantom.Aspon to asi tak čítal. :wink:
7. jún 2009 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to ma zaskočilo! Chudák malý :frowning2: A to si ho ten Źitný vôbec nevšimol?
8. jún 2009 o 07:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
penny13- žitný išiel neprimeranou rýchlostou, vravelo sa, že pravdepodobne telefonoval a teraz to má byt tak, že dostal srdcovú slabost. proste z neznámych dovodov vošiel do protismeru. má dobrého právnika,tak niečo už vyšpekulujú. ako to bolo s rodinou neviem,ale novému času by som neverila ani slovíčko, pretože je to bulvár.
8. jún 2009 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuza80, dik. Ja bulvár čítma len sem tam a o tomto som naozaj nevedela. :confounded: :pensive: nepochopím, prečo niektorí ľudia jazdia ako blázni. Však ten chudák malý mal celý život pred sebou.... :angry:
8. jún 2009 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
podla vypisu z mobilu telefonoval. vtedy ho ukazovali v spravach ten mobil, teda posledny volany hovor a to bolo prave ked ich zrazil. no neviem podla mna je zbabelec ked teraz to chce uhrat na srdcovu slabost namiesto toho aby sa tomu postavil celom.
8. jún 2009 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aspon vidime aka je v tomto state nespravodlivost...kokso vraj srdcova slabost...neuveritelne ako sa nehanbia s takymto niecim zrazu vyliezt.
8. jún 2009 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Ja som vcera zehlila, kym bol maly u svokry a konecne som dokukala posledne tri casti :grinning: dost ma dostala ta cast s tym Petom Kocisom :unamused: chudak, je to otrasne, ako sa ludia vedia spravat a odsudzovat bez dokazov, len na zaklade blbej mienky.. aj s tymi dvomi starymi, co ostali na ulici, tak mi ich bolo luto, ze az :unamused: :unamused:
A ten pribeh s tou havariou sa mi nepaci, dost sa o tom popisali v novinach, nie este to aj sfilmovat, otrasny napad :unamused: ako keby toho ich utrpenia nebolo dost :confounded:
8. jún 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
šupla som diskusiu chlapov (zväčša) na ASP - kauza žitny

http://medialne.etrend.sk/televizia/forum.php?clanok=7755-
8. jún 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si aj dnes pozriem,som veľmi zvedavá a myslím,že to bude mať obrovskú sledovanosť :confused:
10. jún 2009 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mikalove: Ako som prežil má tak či tak vysokú sledovanosť :slight_smile:
10. jún 2009 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj včera v paneláku mala jarmilka monolog -PR- ku Karolovi ohľadom dop. nehody, priprava na dnes
10. jún 2009 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
honey,ved sa na tom aj ja podielam :grinning: ,už mamartinka vieš kolko je častí?? pýtam sa rovno teba,lebo ty si " informuvaná" :grinning:
10. jún 2009 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mikalove, 12 častí by malo byť...
10. jún 2009 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kolko už sme videli?
10. jún 2009 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuk http://televizia.joj.sk/ako-som-prezil.html

desať sme videli, 11.časť bude dnes. akurát zase do prázdnin...
10. jún 2009 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok