• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako som prežil. Pozerávate to?

6. júla 2014 
aj ja.som revala aj pri modrej lagune ked stara zomrela a to som ju nechcela pozerat a nemozem pozerat ani to ked zabiju komisara mozera v rexovi a to viem ze je to fikcia.do placu mi je ked vidim deti zit v zlych podmienkach.od porodu som velmi citliva co sa tyka deti
22. mar 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
berni, tak ako, chodíš v gumákoch?.. ja som narevala hádam aj za pol kýbla

monika, ja som bola dosť citlivá, ale od porodu som totálne precitlivená
22. mar 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No mna rozplakala predstava,že je to podla skutočnej udalosti.Také filmy ma rozplačú najviac.No čo som teraz tehu tak som plakala aj na hriešnom tanci. :grinning: :grinning:
22. mar 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Práve som chcela založiť novú tému a vidím, že tu sa už vo veľkom vykecáva :slight_smile: ...veľmi dobré! Perfektne spracované, herecké výkony presvedčivé a uveriteľné. Smutná téma s nešťastno-šťastným koncom...
22. mar 2009 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sestra teraz pozera armagedon.zas budem revat :angry:
22. mar 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to bude silne-emotívny seriál-fakt ťažká vpľba a toto čo sa stalo v okamihu ako malý vbehol pod auto.....no až ma zamrazí keď si to predstavím na našich...a ani ja neviem čo by som robila...
22. mar 2009 o 21:19  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vinka, aj to čo je len tak nakrutené, je určite niaka skutočnosť a niekde sa niečo podobné stalo ... pamatám že som v kine revala na film "prvá láska" ... ale ja revem aj ked sa niečo pekné deje, proste ma to rozcíti
22. mar 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
honey suhlasim s tebou na 100%
22. mar 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
k tomu spracovaniu môžem aj ja pridať, že to bolo super ... aj hudba k tomu bola dobrá ...

rejocka, že taký okamih a ako to človeku zmení život :frowning2:
22. mar 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No som zvedavá čo pôjde o týžden.škoda,že je to tak krátko.Telenoveli dajú aj 2 za sebou a také filmy rozkúskuju. :unamused:
Monika0123: teší ma :slight_smile: ... ja mám pocit, že Slovensko má asi najlepší slovenský dramatický seriál (Panelák rátam medzi denné seriály :slight_smile: ten tiež nemá konkurenciu).
autor
dobry serial co?a hned som tipovala ze asi to srdiecko daju tomu druhemu Tomaskovi.
22. mar 2009 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
honey aj ten zboznujem.aj muz ho uz dobrovolne na silu pozera ked nieco chce...ale nie kazdy den mam nam cas
22. mar 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No Panelák si pozrie aj môj starký.A dokáže sa zasmiat na Kubkovi. :grinning: Ale ten nový pozeral tiež a celkom ho to chytilo. :wink:
22. mar 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a som zvedava o com budu dalsie casti to aby som si fakt pripravila lavor ked budem revat...perfektny serial len skoda ze to musel niekto zazit aj v skutocnosti:frowning2: ja neviem co by som robila kebyze sa mi to stane...
22. mar 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a take hrozne veci sa deju denne.nechcela by som byt v situacii tej matky
22. mar 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Joj ale teraz ma muž rozosmial.Lebo som sa pýtala,že ako bol natočený či dobre a on,že hej.A ten švajčiar bol najlepší. :grinning: :grinning: čistý švajčiar. :grinning: :grinning:
22. mar 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nabuduce bude asi o tej rakovine prsníkov ... ktovie ako skončí tá čast ... tuto bolo jasné, že ked stretla Heňu, že im dá to srdiečko
22. mar 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to urcite ani jedna z nas...
22. mar 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ešte sa mi páčilo to ako u týchto manželov platilo,že keď jeden nevládal-druhý podal ruku,na začiatku on mal silu a na konci mu ju dodávala manželka.veru hašlerka,pár sekúnd a všetko može byt inak......aj to bolo pekné a veľmi silné,že srdiečko ich synčeka bude byť v Tomáškovom :dizzy_face:
22. mar 2009 o 21:33  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale aspon vidno ze mame dobrych hercov
22. mar 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
môjmu manželovi sa zaligotali oči pri tej najemotívnejšej scéne a tiež povedal, že seriál je veľmi dobrý. A Panelák pozerávame celá rodina, keď je nejaká oslava a niekto povie, že Panelák, tak sa pustia do témy všetci :grinning:
22. mar 2009 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zahrala to dobre, ked ju vidím v paneláku dobitú od manžela, tuto hrala statočnú ženu ... ja by som sa asi psychicky zrutila
22. mar 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no bolo to fakt pekna ta suhra manzelou keby to tak bolo v kazdej domacnosti...a ta posledna veta ma dostala uplne..
nevidel som to. co sa vlastne stalo s tym dietatom,
Kočky zlaté, mne ešte teraz tečú slzy. Hrozne ma to zobralo. Nádherne spracovali emócie celej tej situácie, tak som to s nimi prežívala. A išla som si v spánku pohladkať mojich troch miláčikov.
Kiežby sa také veci nikdy nikomu nemuseli stať.
asi by som aj suhlasila s darcovstvom aby aspon cast zila ale verila by som ze sa raz z tej komi prebudi ale mozno keby som to naozaj zazila tak by somreagovala uplne inak
22. mar 2009 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co bola posledna veta nech si este poplacem
22. mar 2009 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
srdce toho v kome darovali tomaskovi
22. mar 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak vam poviem jednu fakt brutalnu realitu na zaplakanie.dnes sme sa s mojou kamoskou blondinou rozpravali a prisla tema na velku noc.spytala som sa ze na kedy to vychadza a ona ze na piatok az pondelok :grinning: :grinning: :grinning:

ja len nech nie je tak smutno
22. mar 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok