Ako trávite dnešný deň?

23. dec 2023

Ja sa snažím dnes všetko urobiť, nech je zajtra úplná pohoda. Akurát idem variť zemiaky na šalát, neviem sa dočkať 🤍

martyzpp
23. dec 2023

Podobne ale v takej pohode. Varim kapustnicu a zemiaky na salat a pozerame Sam doma ☺️

babababka
23. dec 2023

Robím zemiakový šalát a šošovicovú polievku na zajtra.Podvečer prechádzka,potom teplý čaj,TV,kniha.

guiseppinka
23. dec 2023

Decka hraju playko, muz umyva kupelne, idem do obchodu a upracem. Viac nemam v plane...

dankabetka
23. dec 2023

Ahoj, este sme v pyzamach a pozerame spolu rozpravku z nasej postele 🤣
Za cca hodinku vyrazame na cele prazdniny k babke( takze vcera vecer som zbalila polku domacnosti ), u babky do vecera budeme varit len kapustnicu a zdobiť stromcek...dnes nic viac 😉

miamaria
23. dec 2023

Ja som odparkovala deti k nasim, bola vyzdvihnut kolaciky, idem sa na vyspat po 2 nocnych a poobede pojdem za detmi k nasim, do vecera budeme robit salat a kukat tv

bessie12
23. dec 2023

rano sme boli dokupit suroviny, ktore sme zabudli kupit vcera a pomaly sa idem pustit do pecenia. Dnes budem piect stedrak, vianocnu stolu stolu, pernik, urobit zemiakovy salat, grilaz sa uz chladi, plnit suche pecivo a ako posledne mensie upratovanie. Ale najprv vypijem kavu 😀

elenita
23. dec 2023

Varim, upratujem, asistuje mi krpata, takze upratane nemame 🙈😝

lindous
23. dec 2023

Zdobíme stromček a poobede ideme na narodeninovú oslavu 😊

elis248
23. dec 2023

Muž spí po nočnej, snažím sa deti udržať potichu, telka ich nebaví. Dovarila som im polievku a keď sa muž vyspí, najeme sa a ideme pre auto čo máme v oprave a vrátime sa domov asi až večer. Úplne bežný deň. A večer si očistím zemiaky na zajtra, budeme mať len pečené zemiaky k rybe.

gab1sol
23. dec 2023

Idem robiť šalát na zajtra, s deťmi ideme robiť ešte medovníčky, poupratovať, von na prechádzku, nachystať všetko na zajtra tak, že zajtra už len uvarim kapustnicu a vysmažím rybu.

pribinacka
23. dec 2023

Chora so zimnicou lezim v posteli. Takéto sviatky este neboli, poobede sa ale hecnem a salat a polievku spravim, zajtra už iba rybu

la_dolce_vita
23. dec 2023

Peciem, upratujem, varim, cakam prichod synov na sviatky. Dufam, ze stihnem aj prechadzku popoludni, uz sa mi ziada cerstvy vzduch.

zuzanockamt
23. dec 2023

Klasická sobota, zvažujeme ešte zajtrajšie cestovanie.

emm_i
23. dec 2023

Už 2. Vianoce po sebe som prechladená, kašlem, bolí ma hlava, tak sa liečim a oddychujem 😫 Snáď sa do Silvestra aj vyliečim.

mircalla
23. dec 2023

Ideme vencit psov do utulku a nesieme im dake granule

hederamonstera
23. dec 2023

Varim obed, polepila som posledne linecke, dam vsrit zemiaky, nech urobim salat dnes. Drahy s detmi su pri tv. Snad sa pojdeme aj prejst

19mmm71
23. dec 2023

varim zemiaky,pojdeme na trhy a večer upeciem vianocku a spravim salat

lechtivka
23. dec 2023

Som v práci,muž je doma s malou a varí a ak sa bude dať tak dnes hádam aj stromček postavíme 😂 ale mega sa mi nechce ,psssssst

lujza123
23. dec 2023

Mam nejaku hnusnu anginu takze ledva zijem. My si vsetko chystame den pred Vianocami, ale tento rok som uplne nefunkcna takze asi budem len organizovat upratovanie a varenie z gauca.
Aj ked teda varit budem musiet lebo kucharka domu som ja, ale môžu mi aspoň nakrájat zeleninu a tak

sense
23. dec 2023

Dorobil a som šalát, "narobila poriadky", tak je kľud všetci robía co majú a ja sa odreagovavam na bežiacom páse. P. S pms je sviňa 🙈

daniela2202
23. dec 2023

Ja pečiem štedrák, plát sa mi trochu ulomil .... kurňa 😁😂😁

olimuc
23. dec 2023

Snazim sa zbalit kufor a dovolat do Lufthansy, plany sa menia na poslednu chvilu… vsetci maju nejaku chorobu, jeden kasle a je skapaty, druheho prehana a kasle a ja nervy …

lujza123
23. dec 2023

@pribinacka
@emm_i
@olimuc
ach ženy aj ja ledva žijem. Som to nazvala christmass covid, chodí to od domu k domu ako nejaký koledníci. Skoro všetci čo poznám sú alebo boli chorí
Skore uzdravenie vám (aj sebe) prajem

jana_eyre_2
23. dec 2023

Práve som sa vrátila z práce a večer tam ešte raz idem na krátku nočnú.. zajtra budem variť, niečo napeciem.. dnes si deti upratujú izby a ja sa snáď o chvíľu dokopem do nejakej aktivity..., musím ešte zabaliť darčeky pre muža, čo som chcela dnes večer baliť.. aspoň že tie detské mam.. čo už .

muchotrafka298
23. dec 2023

Tak klasicky, rano som spravila stromcek, mam uvarene zemiaky na salat, po obede este chcem ist nieco dokupit a budem robit medove rezy. Krem mam jak vodu, tak snad to nejak dopadne. Varim obed k tomu, taky ze na jeden den. Zajtra by som chcela uz len kapustnicu navarit a vecer spravit rybu /nebudem vyprazat, mame radsej len na masle zubaca/. Vecer este pozehlim a poriadim kuchynu, nech nevypada jak po vybuchu.

vafinka
23. dec 2023

Idem ešte povysávať,nahadzeme riad do mycky,a už dávam nohy hore ,z muzikom sme ešte čo to upratali

hortenziaj
23. dec 2023

Popratala som tak zbežne, vydávala, umyvala, muž sa hral s deťmi,kreslili,citali. Vyspia sa, obed a pôjdeme sa sánkovať a stavať snehuliaka, večer budú s mužom deti zdobiť stromček a ja oddychovať.

tenerifka
23. dec 2023

varim na dnes aj na zajtra (co sa bude dat stihnut dopredu), potom idem piect, a poobede do prace az takmer do polnoci....taky klasicky deñ😎

deti95060810
23. dec 2023

už len naplním rolády, ozdobím stromček a večer balím darčeky....
všetci ostatní upratujú...

sense
23. dec 2023

@lujza123 skóre uzdravenie, a vďaka za pobavenie už som počula prirovnanie covidu ku všeličomu ale teda ku kokednikim ešte nie