Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Ako ukľudniť dvojmesačnú mačku v byte?

simasv
19. máj 2016

kucúrik má 2 mesiace , máme ho 6 dní

gumimaci
19. máj 2016

Nie je vec, Je to macka, lovec. Ma svoje instinkty. Okrem toho je to maciatko- ako dieta, je hrave. Je to uplne normalne. skuste sa s nim hrat, zabezpecte mu velke skrabadlo.

gir
19. máj 2016

Mačke kúpte také ako jej pelech aby bola vyššie a mala rozhľad, záchodik dajte tak, aby ju nebolo vidieť. Hračky, škrabadlo a hlavne venovať sa jej. veľa šťastia

tobnuf
19. máj 2016

Poslem Vam mojho muza ten tak vycvicil (zdeptal) nasho kocura ze presne vie co nemoze. A nerobi to ale ked muz odide vtedy vladne anarchia 😂 aj na pelech ho naucil inak hocikde spaval

miriam11
19. máj 2016

Teraz je este malinky, hravy, to ho rychlo prejde. Potom len dufajte, ze bude z tych lenivsich a nebude mat povahu skakat zo skrin na navstevy, skrabat, mravcat. Treba ho vycvicit. Macicky sa rychlo ucia, pochopia hned co mozu a co nie, ale otazne je, ci to bude chciet tak robit. 😝

rheuska
19. máj 2016

No 2 mesacne maciatko by v prvom rade malo byt pri matke. Skoro ste ho zobrali. Teraz ako ukludnit? Beha, nici a tak? Ano potrebuje sa hrat. Takze sa ukludni jedne tak, ze sa vyhra sVami, alebo inym macacim kamaratom. Inak to nepojde.

mirka822
20. máj 2016

Je teda pravda, že dvouměsíční je ještě hodně malé kotě, ale neodsuzuju to, může být samozřejmě z útulku... Nakupte hračky, škrabadlo a takové věci, aby se vyhrálo, pokud tedy chcete mít doma šťastné zvíře 🙂

marguay
20. máj 2016

Najlepsie je mat macicky v pare, velmi vela sa zahraju same. To uz podla priestorov a moznosti. Ja mam tri ale na dome-vonku a krasne sa spolu zahraju. Maciatko sa berie az trojmesacne od mamy. Ale co uz, treba ho mojkat a vela vela sa s nim hrat, maciatka zboznuju aj obycajny spagat. Potrebuje sa naucit hrou vsetky take tie macacie veci - skakat, chytat, lozit a tak. Ked bude starsi, velku cast dna prespi. Hlavne treba zabezpecit okna balkon a pod. aby nevypadol.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli