• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako vás podporovala rodina, keď ste začali podnikať?

21. marca 2008 
ahojte, chystám sa začať podnikať. hlavne z dôvodu, aby som nemusela nastúpiť do zamestnania a mohla zostať so synom doma celé 3 roky a možno aj dlhšie. ako vás podporovala vaša rodina a okolie, keď ste začali podnikať vy?
ďakujem za každý príspevok.
trošku sa toho celého obávam, tak očakávam asi hlavne pozitívne príspevky. :slight_smile:
19. mar 2008 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já si myslím, že by si to měla zvládnout v pohodě. V čem chceš podnikat? Já jsem začla, když jsem byla těhotná a teď docela to taky jde, ale bez podpory rodiny bych to nezvládla, protože potřebuji hlídání a cizímu člověku bych malou asi nesvěřila..
20. mar 2008 o 07:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja bych zacla s necim ,ale ne v Opave tam nemam zadne hlidani..
20. mar 2008 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dík za podporu. idem podnikať v oblasti účtovníctva. to ovládam najlepšie, celý život s tým pracujem a účtovníkov stále nie je dosť. tak dúfam, že sa mi rýchlo podarí zohnať nejakých klientov.
zatiaľ podporu v rodine mám. moja mama práve končí v jednej robote a pravdepodobne ostane nejaký čas doma, aby si oddýchla, tak mi chce pomáhať pri začiatkoch so strážením a aj odborne. tiež je účtovníčka. :grinning:
20. mar 2008 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Angua, drzim palce, aby Ti to vyslo...
Aj ja sa chystam zacat casom podnikat, ale nie skokom, pomalicky, postupne, najskor popri zamestnani...
20. mar 2008 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mouse, tiež som zamestnaná, momentálne na materskej. ale od Nového roka budem musieť doniesť domov nejaké peniažky. a do práce sa mi moc nechce, preto sa púšťam do toho podnikania. :wink: aj tak som to raz chcela skúsiť, len stále nebolo prečo sa do toho púsťať. teraz mám dôvod, tak idem do toho.
20. mar 2008 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
angua, ja nepodnikám ,ale ak dovolíš, jednu radu by som mala..Spoľahni sa len a len na seba a riaď sa podľa svojho, asi sa budeš čudovať, koľko ľudí sa Ti zo závisti otočí chrbtom, keď sa Ti začne dariť, a naopak, koľkí budu zrazu Tvoji kamaráti...
Veľmi ti DRžíM PALčEKY...
..
20. mar 2008 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
monkula, dík za radu. viem, že ľudia vedia byť zlý. v podstate som túto tému založila za účelom, že či rodina podporuje nové podnikateľky, alebo ich od toho odhovárajú. ja mám zatiaľ v rodine zelenú, len sa bojím, aby sa to nezmenilo, keď budem potrebovať pracovať a hlavne drahý, aby mi pomohol s malým. :wink:
20. mar 2008 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Radšej sa na tom s ním dohodni hneď, vieš, ono sa ľahko prikyvuje, ale keď príde na lámanie chleba :grinning: :grinning: :grinning:
20. mar 2008 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
monkula, rozoberali sme už to moje podnikanie dosť do podrobna. sadli sme si nad to pred pár dňami a poviem Ti, že on ma do toho ženie najviac. drahý sa o malého dosť pekne a veľa stará, takže toho sa nebojím, ale stále mám vzadu v hlavičke pochybnosti, asi o schopnostiach seba samej. ale už som si povedala, že pochybnosti odložím bokom a idem do toho. v utorok bežím na živnostenský a dnes som poslala už nejaké ponuky firmám. :wink:
20. mar 2008 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
angua, hor sa do toho!!!! Myslim, že každý, kto niečo v živote dokázal, mal pochybnosti o sebe niekde hlboko ukryté... či má na to...treba veriť svojim snom, lebo len vtedy je šanca na úspech...a keď sa máš o koho oprieť, je to fajn...držím palce moc, moc, moc :wink: :wink: :wink:
20. mar 2008 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
angua držím palečky, určitě do toho jdi :wink:
20. mar 2008 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
angua aj ja sa chystam začať s učtovníctvom, ale až od septembra. Ešte som ho nerobila, mám OA a v aprili idem ešte na kurz JU a potom sa vrhnem asi aj na PU. Zatial mam 1klienta, muža :slight_smile: Chcela by som sa ta spytat, kedysi nam v škole hovorili, že sa da poistit ako učtovnička, že ked sa pomyliš, urobiš nejaku chybu...ak maš s tym skusenosti porad :slight_smile: inak držím palce.
21. mar 2008 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dominika, tiež som o tom poistení počula, ale zatiaľ som nezisťovala bližšie info. takže neviem.
21. mar 2008 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nevadi, skusim zistit, ked budem vediet napišem :wink:
21. mar 2008 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok