Ako vychovávate deti zo zmiešaných manželstiev?

bellasandra
9. apr 2008

Ahojte, neviem , či tu uz je podobná téma, ak hej tak sorry 😉
Ale zaujíma ma, ako si ziju rodinky, ktoré su zmiesané- či rasovo, nábozensky alebo inak.
Ci ste rozmýšlali nad tým ako vysvetlite svojim detom , prípadné odlisnosti ...a tak 😉

amee
31. dec 2008

Timi napísala si to správne 🙂 🙂 No mohla by si nás zoznámiť, aspoň nebudem taká sama ... Dám jej nejaké mamičkovské rady ... Neviem kde presne v Londýne budeme, ale to neva, aspon raz za čas sa stretnút s niekym kto rozpráva mojou rečou je úžasné

timinka1984
1. jan 2009

no ahojte 🙂
tak si uz odpisala a ja ti rano vypisujem to iste 😀
ziaden problem, uvidite, ked tam pridite a podla toho sa zariadis a urcite tam bude viac mamin, uvidis.... 🙂 🙂

jankando
1. jan 2009

Ahojte baby,
tak nasa rodinak tiez vsetkym Vam chce popriate len vsetko dobre do Noveho rocka...vela zdravicka, stastia, lasky, penazi a nech Vam vyjde vsetko, po com tuzite. 😉

Timi, ty kde sa vlastne nachadzas?
joj, ja taka smutna, ze tu nikoho niet nablizku... 😠 vsetci praveze Amee sa mi zdaju, ze su pri Londyne alebo priamo in... 😠 len nikoho tuna niey vyssie ako som ja.. 😠 😠 😠
no ja stale dufam, ze i tak raz vas vsetky nejak postretavam.. 😉

timinka1984
1. jan 2009

ahoj jankando 🙂
malicko nas tu je akosi, zanedbavame to tu 😀 😀 😀
my sme v northamptone, poblizku je aj milton keynes, neviem, ci ti to nieco hovori.... 😅 😅
mohli by sme niekedy stretko hodit, ved coby nie 🙂
hocikedy sa aj ku mne pozvite, vopred pozvane vsetky... 😀 😀 😀 😝 😝
ty si pri leeds?ak si dobre pamatam?
to je daleko od londyna?

amee
1. jan 2009

Timuš no kukám a na skype ta neni 😨 Malý ešte len teraz zaspal, neviem čo to má znamenat, že tak neskoro si zvykol ... Predtým normálka okolo siedmej ... Dnes sme vstávali až o 8.45 ... Nechápala som 😕 😕

amee
1. jan 2009

Jankando to by som bola rada keby boli všetky okolo Londýna len ja nikoho ani v tom Londýne nepoznám ...

jankando
1. jan 2009

timi, Milton keynes poznam a to z toho dovodu, ze je tam najnovsie ten Legalisation office, ....som davala prekladat rl....
ano, ja som pri Leeds..hej...vola sa mesto Bradford 🙂
dost daleko od londyna..tusim ze 4 h vlakom alebo zo 6 h autobusom...nie som si ista, ale raz budem asi musiet do londyna dojst, kvoli tomu jenodraz. cest. pasu pre Seana..tak Vas potom zalarmujem.. 😎

jankando
1. jan 2009

Amee, ved bluebell12sr je tam..tak sa s nou skontaktuj...oni davaju take stretka tam, tak im zavidim.. 😠 ale v dobrom samozrejme.. 😉
no a i nippa je tiez tam, ale tusim ona sa chysta do Afriky, ak uz nie je tam.. 😉

jankando
1. jan 2009

btw....Timi.....Milton Keynes nie je velmi daleko od Londyna, ci? 🙄

amee
1. jan 2009

Janka aha 😒 No musíš zalarmovat kedy dojdeš do Lodnýna ... Sa teším ... Aký pas potrebuješ pre malého ??? Na ambasádu musíš ísť čooooo????

jankando
1. jan 2009

No...musim...este nemam sl rl..tak musim ...a vlastne ani neviem, ci keby som mala, tak i tak potrbujem ten cest. pas z tade..pretoze vlastne z tade budem cestovat domov.. 😠
chcela by som cez leto ist domov s malym, aby videl poriadne slniecko.. 😉

jankando
1. jan 2009

tuna stoji to slnce za h...o 😠 😠 😠 😠 😠

jankando
1. jan 2009

no nie?vlastne cele leto je take... 😠 😎

amee
1. jan 2009

No moje prvé leto v UK bolo horúce a aj to som ho celé strávilo v robote 😖 😖 To bolo v 2006 no a tie ostatné letá ozaj stáli za h...o ...
Manžel je odkial ak sa možem opýtat ....

jankando
1. jan 2009

No vies co? najviac ma dorazil tento rok..
boli sme akurat v Blackpoole a ked sme sa vracali spat , tak horuco bolo, ze az..na nevyzdrzanie.. 😝
tak sme kupili veeelky bazen na terasku za dom a cupcali sa riadne..no hadajte kokokrat sme ho vyuzili..a tooolko vody do n muselo ist. 😠
raz sme ho vyuzili..slniecko uz nikdy potom nevyslo, aby sme don mohli zajst zase.. 😠 😠 😠

timinka1984
1. jan 2009

janka, tak to mas pravdu, to leto tu a mame aj zahradu konecne a cez okno pozeram na nu 😀 😠
no milton je celkom blizko, asi tak hodku vlakom, mozno aj rychlejsie nejakym ic kom 😝
no ja som bola az v londyne legalizovat, ale super sa ku mne spravali, tam tolke rady ludi cakali a oni ked videli, ze mam malu na sebe(klokanke)tak hned mi dali prednostny listok a za 5 min som bola vybavena 🙂
tak to teraz v milton?som nevedela, kamoska mi hovorila ze vo watforde tiez, tam som rodila 🙂

amee
1. jan 2009

Bože baby ja nemám šajnu o týchto anglických mestách ... Hlavne, že sa chcem niekam presťahovať z tej drahoty v Londýne a ja vobec netuším kam 😀 😀 😀 Teraz ale mám prioritu šťastne doraziť do UK, nech si malý zvykne na daddyho a potom uvidíme 🙂

jankando
1. jan 2009

hej, timi, od augusta 2008 sa to robi uz v Milton \Keynes..ja som vybavili cez postu a doslo to za tyzden..a ja myslela, ze to bude trvat 3 mes....lebo im tu vsetko trva..tot bolo zatim pre mna najrychlejsie vybavena snad listina

amee, a ty si na slovaci hej?

timinka1984
1. jan 2009

tak to super, ked budem mat druhe, budem vediet 😀 😀 😀
a milton je ako daleko od vas?

jankando
1. jan 2009

Timi,
dost daleko.. 😠
mozno o hodku menej nez do Londyna.. 😠
ale vies, az raz bude nuda a vezmeme niekde vlak, tak dobre vediet, kde ste....co ak raz nahodou.. 😉
minuly rok sme boli v Blackpoole, sice len na jednu noc, ale bolo super kazdopadne..to bol Seanik este v brusku.. 😉
tento rok by som chcela do ineho primorskeho mesta zajst.. 😉

timinka1984
1. jan 2009

blacpool nie je od nas az tak daleko
no musime niekedy stretko dat na polceste 🙂

jankando
1. jan 2009

urcite...joj, uz som si spomela na t omesto, kde by som chcela ist kuknnut...ale nevierm ci dobre vyspelujem..vola sa Scarborought alebo tak nejako..fakt neviem ako sa speluje 😉

timinka1984
1. jan 2009

tak to vobec neviem o ake ide 🙂 🙂

jankando
1. jan 2009

hned ti napisem, skusknem mapu..

Inak ak ste sa pytali, ake mliecko pouzivam tak SMA.. 😠

jankando
1. jan 2009

timi, vola sa to Scareborough a je to vyssie este od nas..cize este dalej od Vas..ale pocula som chvaly o tom meste, takze by som raz chcela ist.. 😉

amee
2. jan 2009

Janka ja som sa pýtala aké mliečko mu dávaš ... Timi hovorila, že ona dáva Cow and Gate ... No nepoznám ani jedno z tých čo ste hovorili ... No logicky, že nie 😀 😀 😀 Ale myslím, že nebude problém dať malému akékolvek mlieko, veď je už veľký 🙂

marorlinko
3. jan 2009

ja som slovenka moj muz spaniel zijeme v anglicku a maly sa tuna aj narodil, nevidm ziadne problemy a mmiesanich deti,prave naopak vyhody, maju moznost s anaucit viac jazykov a spoznavat viac kultur, moj maly nema ani 2roky az za par dni a rozumie 3jazykom,moji rodicia miluju mojho manzela, je dobracisko, nemam sa dovod hanbit ze dieta je miesane ako niekto tuna napisal, je to smiesne,ja som hrda na to. dolezite je ze sme stastn arodinka,mame sa radi a nase rodiny tiez navzajom, vianoce mame slovenske manzel miluje slov kuchynu,na nazory inich ludi kaslem, obycajna zavist/

jankando
3. jan 2009

Amee...ja som uz pisala vyssie, ze ja davam SMA....to je znacka mliecka...tato kupil , doma bolo, tak sme ho zacali davat...som vtedy este nevedela, co to za mliecko a lekarka mi povedala vies co?
ze to su vlastne vsetky rovnake, len marketingovy tah a reklama s a lisi..tot co mi tuna lekarka povedala, ked som sa jej pytala, ci mozem dat take mliecko...
a ake ty doma uzivas?

jankando
3. jan 2009

Marolinko...
tak tak....dobre si napisala...
a jedine co ti zavidm je, ze tvoj manzel miluje slovensku kuchynu, lebo moj nie... 😠
ale napr. kapustnicu, fazulovu polievku moze zjest, ale halusky nie... 😠 ani sa mu sem tam necudujem, kedze tie halusky nejak estetike nelahodia.. 😀

amee
3. jan 2009

Ahoj Marorlinko 🙂 Kde konkrétne v UK žijete????