Ako vyčistiť poťah na hojdačke?

lucinka0304
20. máj 2014

Ahojte dievčatá - mamičky.

Kupila som tu z koníka takú hojdačku bright stars (či ako sa to píše). Je pekná a verím, že aj funkčná, len trošku špinavá :( Na fotkách vyzerala ako nová -ako predajca uvádzal, ale fakt ked som ju rozbalila doma, nie je to podľa mojich predstáv. Našťastie sa dá celý ten poťah, v ktorom bude malinký sedkať, zvliecť, ale neviem ako ho mám vyčistiť. Nemáte s tým niekto skúsenosť? Neviem či to môžem len tak dať oprať do práčky, kedže povrch je akoby jemný semiš. Pozerala som aj na tom výrobku, ale nikde nie je napísané či sa do môže prať v práčke a nakoľkatke.
Ďakujem za každú odpoveď. Zajtra sa chystám dať izbičku dokopy pred narodením nášho Pokladu, tak by ste mi fakt pomohli, keby ste mi napísali vy, ktoré s tým máte skúsenosť.

🙂

xevulax
20. máj 2014

Ja som prala v pracke kratky program na 30 alebo 40.

lucinka0304
autor
20. máj 2014

@xevulax a nepoškodilo sa to nijak?

xevulax
21. máj 2014

Nie nam sa neposkodilo. Ked sa bojis tej teploty daj to preprat len na 20ke. Ale pravka tomu neuvlizi ja som prala u 3x. Rachla nam ziarovka nad lresielkǎi a vypalilo doerky do potahu ani tie sa mi pranim nezvacsili

ivett1
21. máj 2014

@lucinka0304 ahoj, my sme mali z takého materiálu poťah na autosedačkách a bolo tam uvedené, že je to možné prať v práčke na 40-tke ... tak som to oprala a v pohode ... nič sa nepoškodilo, akurát, že sa pekne oživili farby😀

lucinka0304
autor
21. máj 2014

Dakujem pekne 🙂 Ja som to dneska šupla tiež do práčky na 30tku síce len, lebo som bála na väčšie a je to super čistunké. Ale dakujem za radu 🙂