Ako vymazať staré obľúbené inzeráty?

babaka
6. feb 2012

poradte mi prosim vas ako sa daju vymazat stare oblubene inzeraty v "Môj wishlist", ked ich uz predavajuca zmazala???? mam ich uz vela a neviem ich zmazat, dakujem za odpovede 🙂

ivett1
7. feb 2012

@babaka ahoj, tak ako si ich dala medzi obľúbené...stačí kliknúť na hviezdičku (zobrazí sa odstrániť zo zoznamu...alebo niečo v tom zmysle...ak hviezdička pri inzeráte-aj keď je už zmazaný predajcom- nebude žltej farby, tak sa to podarilo🙂...)

babaka
autor
7. feb 2012

@ivett1 jeeeej moja zlata, dakujem velmi krasne 🙂 prajem krasny vecer 🙂

stanka_i
3. máj 2012

jeej, konecne sa to aj mne podarilo...takze sa oplati hrabat v starsich prispevkoch...dakujem 😉

caroline88
29. jan 2013

Dakujem baby za info🙂 Tiez som na to nevedela prist

suzisu
10. mar 2013

Ako vymazať inzerát z wishlistu, keď už nie je aktuálny ? Predtym tam bola hviezdicka, no uz tam nie je.Nieco sa zmenilo a nepostrehla som? Poradte prosim.

dicinka1
11. mar 2013

@suzisu tiyž by som to rada vedela..su tu zmeny..a nie su pre myslene..

vanesska
11. mar 2013

ano aj ja sa ich potrebujem zbavit ale hviezdicka tam nie je... 😠 kedysi bola ale tusim po poslednej vacsej aktualizacii na MK uz nie je... asi bude treba napisat adminovi...

deinaja
11. mar 2013

aj ja mam ten problém s hviezdičkou pri neaktuálnych inzerátoch....

jarka2007
14. mar 2013

baby už ste niektorá písala adminovi? aj mňa by to zaujímalo

vanesska
14. mar 2013

V inej diskusii sa na to baby stazovali a admin pisal ze sa na tom pracuje ale programator je mimo sr takze treba pockat kym sa vrati spominali nejake 2 tyzdne tak uvidime...

traktor
14. mar 2013

@jarka2007 odpoved admina @martinjasen v inej teme bola...* Chyba bud opravene, len co sa kolega vrati z pracovnej cesty, co bude po 20.3. Do toho casu prosim o trpezlivost a pochopenie.*