• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako zarobiť na spoločné bývanie?

4. februára 2008 
zdravim vas dievcata :slight_smile: mam taky problem ze mam priatela uz 5 rokov a chceli by sme sa vziat ale az ket budeme mat vlastny byt a zial netusime ako na to ziskat peniaze :frowning2: vedeli by ste mi poradit? dakujeem
25. jan 2008 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
prosim :frowning2:
25. jan 2008 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hypoteka - riesi to tak 90% mladych ludi
viac pozri na modrej streche http://www.modrastrecha.sk/forum/group.php?vGroupID=39
hlavne temu http://www.modrastrecha.sk/forum/show.php?vThreadID=10069
25. jan 2008 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lissa...u nas kupu bytu aj stavbu domceka sme riesili hypotekou.Bolo to bez problemov a rychle.
25. jan 2008 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prepáč, divná otázka v dnešnej dobe, ked dostaneš pomaly v každej banke 100% - nú hypotéku... :unamused:
25. jan 2008 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chodte zarobit do zahranicia aspon nieco ked nemate zavazky doma a zvysok doplatte cez hypo,alebo stavebko...
25. jan 2008 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my máme hypotéku... :grinning:
25. jan 2008 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ak nechces hypoteku, zostava ti potom už iba vyhrať loto alebo kradnúť.
25. jan 2008 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no zahranicie to uz take iste nie je uz to nie je take ako bolo kedysi jedine ze budes robit a budes na pastekach :confounded: takze ja navrhujem jedine zdedit byt alebo sa vela modlit aby clovek vyhral lotto :grinning:
25. jan 2008 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v dnešnej dobe si mlady ludia na byt nedokazu na Slovensku zarobit, pokial nekradnu tak urcite nie. V zahranici sa to da, par rokov v zahranici a potom si tu mozte kupit aj byt... alebo hypoteka, inac to nejde. My mame tiez hypoteku, dokonca na 30 rokov, brata mam v zahranici rok a pol a v lete si tu kupuje byt...
25. jan 2008 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, my sme v cechach, mame byt 3+kk tiez na hypo :sunglasses: ale je to tu lacn.ako na sk :sunglasses:
25. jan 2008 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani v banke toho veľa nenakradneš, viď náš posledný lupič, 160tis. a aké haló sa kvôli nemu robí :grinning:
potom máš len pár možností:
- poprosiť rodičov, ak na to nemajú
- nájsť si bohatého muža, ak chceš stále toho svojho, tak
- urobiť nejaký poriadny podvod, ak na to nemáš žalúdok, svedomie a ja neviem čo ešte, tak
- hypotéku :frowning2:
25. jan 2008 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my mame hypoteku na 30 rokov
25. jan 2008 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My v lete odchadzame s manzelom a dcerkou do zahranicia na 1,2,...rocky prave preto,ze si chceme zarobit na domcek-aspon 1/2 a potom si uz mozno vezmeme aj uver.....
25. jan 2008 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noo, alebo ísť si zarobiť von legálne, alebo nelegálne na E55 :slight_smile: ale najlepšie by bolo vyhrať nejaký ten melónik...
25. jan 2008 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja uprednostnim legalnu cestu :slight_smile:
25. jan 2008 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my s manzelom odchadzame do zahranicia...ked zarobime aspon polovicu na byt aj to bude dobre....na slovensku sa zarobit neda a vela ludi ma take platy,ze z nich splacat dvojmilionovu hypoteku je nepredstavitelne :frowning2: ...aj ja som ten pripad a to mam vysoku skolu
2. feb 2008 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam (mala som pred materskou) velmi dobry plat, teraz som sama s malou a NIKTO mi neda hypoteku!!! takze ta hypoteka nie je zalezitostou 90% mladych ludi..... aj ked sa budem musiet vratit kvoli bytovej otazke do prace a sef mi zvysi plat, aj tak sa na mna v banke vyprdnu :rolling_eyes:
a do zahranicia sama s takym malym deckom? ani omylom.
lissa, ty budes matkou siedmych deti??? a to byvate u rodicov? to mi je dost divne. sorry :fearful:
2. feb 2008 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andreafa...mas pravdu...jednoducho hypoteka nefunguje u kazdeho...v mojom okoli stoka 3-izbove byty okolo 2 000 000 SK...keby som si vzala hypoteku na 20 rokov, budem splacat okolo 13 000 sk mesacne a zhruba taky je moj plat...manzel este splaca jednoizbak, kde teraz byvame...esteze nemame male a mozeme bez problemov ist do zahranicia
2. feb 2008 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andreafa-akože si sama s malou?ved v albume mate aj tatinka...mala je zlate babo...
2. feb 2008 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lissa ak chcete ziskat peniaze na vlastne byvanie a ak ich ziskate, tak si rozmyslite ci by nebolo vhodnejsie investovat radsej do stavby domu lebo si myslim ze to ze sa deviati budete tlacit v jednom byte je velmi neprakticke a nikdy nevies ci nebudes mat este dalsie deti...
2. feb 2008 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzanockamt-my sme sa z toho isteho dovodu rozhodli na par rokov zit v zahranici.Mame obaja VŠ,dcérka bude mať 4 roky,tak to hádam nejako zvládneme.
Nemám chut makat tu ako blbec za par supov-a to som studovala 5 rokov.Bohuzial nasa vlada si nevazi vzdelaných ludi a podpora mladých rodín???? :grinning: :grinning: :grinning: -smiešna.
Ak by sme celé tie roky nebývali u našich,tak 2/3 platu by isli na prenajom bytu :angry:
3. feb 2008 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
etuska...no mas bohuzial pravdu :frowning2:
my mame obaja VS a tie vyplatne pasky su na smiech...dufam,ze v zahranici to bude lepsie...s dietatom by som nemala odvahu ist...my planujeme az potom po navrate o take 3-4 rocky
3. feb 2008 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenkalinka v dnesnej dobe si malokde mladi ludia z normalnych pomerov dokazu zarobit na byt/dom neplati to len o slovensku, ja zijem vo francuzsku a uprimne nepoznam par ktory by staval za vlastne, bez pozicky dokonca ani ti co na to viac menej maju nevyvalia vsetky peniaze na dom, ked si mozu pozicat a potom pomaly splacat a uspory odlozit "keby nahodou". Tu je to bezny standard.
Preto sa tiez pozastavujem nad lissinou otazkou, kde zarobit na byt? :unamused: Lissa, vsade, len potom zavisi ci ten byt chcete kupit o 30 ci 40 rokov :wink:
4. feb 2008 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no my by sme nebyvali vo svojom asi nikdy nebyt rodicov mojho priatela dali nam 700-tisic a isli nam rucit na dva miliony lebo ja som na materskej a on je zivnostnik ale nikde mu nechceli dat hypoteku,lebo nemal na danovom priznani sumu ktora by vyhovovala banke pri schvaleni uveru a urobit si danove tak,aby to im vyhovovalo to by sme sa nedoplatili na daniach takze dnes dostanete peniaze len od nebankoviek za nehorazne uroky alebo musite mat minimalne plat 30-tisic,aby ste presli u banky nie je to jednoduche
4. feb 2008 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok