Ako zbaliť muža vodnára?

mareka49
23. jún 2019

Ahojte zeny, tento muz vodnar da teda zabrat😊
Je tajomny, city neukazuje, skor chladny, neviem ho precitat.

Vnutri cosi drieme, to viem, ale ako to vyvolat?
Podporit?
Co na muzov vodnarov z vasej skusenosti plati?😜

zanetkafilipko
23. jún 2019

vraj ich laka tajomna nedosiahnutelna víla...mna naopak balil vodnar, akurat, ze ja som si to nevsimla...az ked som nasla jeho oblecenie v svojej skrini, tak mi pomaly zacalo blikat😉

mrkvicka060
23. jún 2019
mrkvicka060
23. jún 2019

@zanetkafilipko teraz ci on to robil tak "nenapadne" alebo ty si taka nesustredena...? 😀

0silvia0
23. jún 2019

@zanetkafilipko to oblečenie v skrini keď nevysvetlíš, tak ja dnes ani nezaspim🤪

dskjhfdlkdjhl
23. jún 2019

@zanetkafilipko a bola z toho svadba?😀

liv1
23. jún 2019

@0silvia0 som na tom rovnako 🤣🤣

daniell_ka
23. jún 2019

Vodnár, škorpiòn lev atď.Je to chlap :D nie je Vodnár ako vodnár.U mňa nie je škorpiòn ako škorpiòn.Každý je iný.Na znamenie by som sa nespoliehala 🙂.Určité črty tam sú.Tajomný muž... hmm. Na môjho zabral môj záujem a dávala som mu to jasne najavo 🙂 inak bol tajomný, tichý a opatrný.Tak som mu to normálne povedala, že sa s ním cítim dobre, chcem aby sme sa stretávali a teším sa na ďalší deň keď ho uvidím.Opätoval mi to.Nenápadne som ho pohladila potom po líci.Objala som ho.A potom ma pobozkal tak milo 😁.Ale neudialo sa to všetko za jeden deň.100 chutí som mala na neho vybehnúť, že či nevidí, že s ním chcem byť a myslím to vážne.Len v očiach som mu videla nejakú bolesť a strach a zároveň lásku.Teraz už viem, že sa sklamal a preto je taký utiahnutejší a opatrnejší.

miadi
24. jún 2019

Neporadim 😆Keby tak ako zbalit Škorpiona ..na to som expert ., a Potom by som vedela aj poradit ako snim 8rokov existovat. 😆 ale ak mà zaujem tak by to malo fungovat rovnako ako ine znamenia.

planetazem
24. jún 2019

Haha moj muz je vodnar a ja som tiez bola to sranda strasne sa ma hanbil ani sa ma nechcel chytit, no tuto branu som prelomila ja.. bola som ta odvaznejsia 😂

miskaska
24. jún 2019

Ja mam jedneho doma a je to s nim komplikovane 🙂

zanetkafilipko
24. jún 2019

@mrkvicka060 aj on nenapadny, aj ja nesustredena..

zanetkafilipko
24. jún 2019

@dskjhfdlkdjhl po 4 r chodenia ma nechal...ja som sa chcela usadit, on este nie..

dskjhfdlkdjhl
24. jún 2019

@zanetkafilipko a co veci v skrini? Zmizli tak tajne, ako sa tam dostali?😉

zanetkafilipko
24. jún 2019

@dskjhfdlkdjhl ked sa nad tym zamyslim, tak ano...ako prislo, tak odislo..akurat, ze som si uz vsimla, ze ma nechal..☹

kiwi3
24. jún 2019

vodnara jedine na chvost morskej panny.

zanetkafilipko
24. jún 2019

@miadi poprosim o info, mam to teraz doma a vie ma "pobavit"😅

maminuska
24. jún 2019

@miskaska vodnári sú komplikovaní, ironickí , uštipační , vzťahovační a život veru s nimi nie je med lízať. Dobre vychádzajú s váhami .
Práve pre túto jedinečnosť ich mám rada , mám ich požehnane medzi priateľmi a jeden spáva vedľa mňa doma.

miskaska
24. jún 2019

@maminuska ja som lev a muy vodnar.

natassha1
24. jún 2019

heh neviem, no ted si pripadam tak trocha divno, kedze ak sa mam priznat, tak som nieco taketo este neriesila. ze by som sla po tom, kto je ake znamenie a ci to bude fungovat alebo nie

majulino
24. jún 2019

@miskaska suhlasim, najkomplikovanejsi chlap na svete. Obcas sa sama sebe cudujem, ze som este nezutekala 🙈😂😂😂

0silvia0
24. jún 2019

@maminuska mne vzťahovačné pripadajú aj váhy-ženy. Váhy sú moja mama aj babka, to akoby ich jedna mater mala a vyčítajú jedna druhej to isté, čo samy robia 🙈

estrapo
24. jún 2019

@mareka49 bal niekoho, kto ma o teba zaujem.

danielak84
24. jún 2019

Moj manzel je tiez vodnar a vobec nie je hanblivy.Chvilu trvalo kym ma zbalil a dostala ma jeho uprimnost,humor a charizma,vlastne cely ON.Sme spolu skoro 9 rokov a este som na nom neobjavila nic take co by mi velmi vadilo a to ja som skorpion.Je uzasny manzel aj otec.Jedine co ma vie vytocit je ze byva flegmaticky a veci nechava na poslednu chvilu.Minuly rok sme mali svadbu a on si koselu a topanky siel kupit 2 hodiny pred svadbou,skoro ma porazilo ked som to zistila.

elenita
24. jún 2019

@danielak84 Podla mna vacsina chlapov je v tomto podobnych 😀 Toto robil aj moj exmanzel, a pritom on je skorpion 😀

janina1127
24. jún 2019

Podľa mňa sa to podľa znamenia nedá @danielak84. Predsa len každý sme úplne iný, vidím to aj na mne aj na mužovi. 🙂

miadi
24. jún 2019

@zanetkafilipko treba mat svatu trpezlivost a moc si nevšimat reči mudre skor sa sustredit na ich činy

zanetkafilipko
24. jún 2019

@miadi dobre pises, akurat mudre reci mam u nas doma ja😉

maminuska
24. jún 2019

@0silvia0 môj manžel je vodnár a niekedy s ním musím naozaj diplomaticky. Vodnár je silné znamenie a preto sa ťažko znášajú s ďalšími silnými znameniami . Kombinácia Vodnár , škorpion je značne napätá 🙂 . Váhy sú znamenie slabšie, vyrovnávajúce , ukľudnujuce , zmierovacie

danielak84
24. jún 2019

@janina1127 tiez si myslim,mozu tam byt niektore charakterove crty podobne ale neda sa povedat ze to ktore znamenie je rovnake.To by bolo len 12 typov povah😃.Na mna ako skorpiona nesedi takmer nic,asi iba to ze ked ma niekto sklame druhu sancu mu nedam inak som mily skorpionik a vobec nie som zakerna a pomstychtiva.

danielak84
24. jún 2019

@maminuska muz vodnar a ja skorpion ale za 9 rokov sme sa ani raz nepohadali a popri tazkych chvilach co sme mali,kde by mozno ine pary isli od seba, sme boli jeden druhemu oporou.