Ako zbaliť muža vodnára?

mareka49
23. jún 2019

Ahojte zeny, tento muz vodnar da teda zabrat😊
Je tajomny, city neukazuje, skor chladny, neviem ho precitat.

Vnutri cosi drieme, to viem, ale ako to vyvolat?
Podporit?
Co na muzov vodnarov z vasej skusenosti plati?😜

dadka_bb
24. jún 2019

Ruky prec od vodnara.

maminuska
24. jún 2019

@danielak84 no , tak ste to napätie perfektne zvládli . 🙂.
Zas ja znamenia neberiem vážne, skôr ako takú zábavu .

6mia6
24. jún 2019

15 rokov s vodnarom, ja typický lev na neho charakteristika Vodnára moc nesedí. Zbalil o mňa. Zavesil sa na mňa a už ma nepustil 😁

mareka49
autor
24. jún 2019

@zanetkafilipko tak tajomna a nedosiahnutelna?
Tak ked ma "dosiahne" strati zaujem?
Teda len radsej flirt a nikdy nic viac..?

0silvia0
24. jún 2019

@maminuska prečo ja mam v mojom okolí šťastie na jesitne, skriepne, sebestredne a povysenecke váhy? 😭 Véd majú byť také pozitívne ako pises😬

maminuska
24. jún 2019

@0silvia0 to neviem , asi si výnimočná a máš aj také prostredie 🙂

0silvia0
24. jún 2019

@maminuska no diky teda😬, u mňa je to mama a babka a takto ako ja ich vnímajú všetci ostatni... Skôr ony majú pocit výnimočnosti a my ostatni nevieme oceniť ich výnimočnosť, musíme na sebe popracovat☺️

zanetkafilipko
24. jún 2019

@mareka49 neviem ako odpovedat..boli sme spolu 4roky..ak mate fungovat, budete..

montemotherone
24. jún 2019

@mareka49 a ja že VODÁRA 🤦‍♀️

simonahugo
24. jún 2019

No ja by som na horoskopy vobec neverila 😀 ja som panna a vobec sa s tym nezhodujem :D keby mna mal niekto balit podla toho, ake mam znamenie tak to urcite nevyjde 😂

mirkakab
24. jún 2019

@maminuska Tiež som škorpion a muž vodnár, sme spolu 20 rokov, a ja tvrdím, že sme zapadli ako puzzle. Mám šťastný život.

mirkakab
24. jún 2019

@danielak84 Nápodobne, sme spolu 20 rokov.

montemotherone
24. jún 2019

No, dievčatá, ja neviem či sa tým horoskopom dá veriť. My sme s mužom ryby a kozorožec a v čínskom drak a pes. V jednom aj v druhom máme ísť od seba čo najďalej. Nevhodné na akýkoľvek vzťah a už vôbec partnerstvo. Sme spolu skoro 22 rokov 🤷 a poviem vám, že ustáli sme si už spolu kadečo. Od začiatku som mala pocit, že napriek našim povahám sme si súdení... To asi bude tým, že som tie horoskopy nečítala 😁 Ale inak, ja som taká ako píšu a on je taký ako píšu. Úplne rozdielni. Ja s hlavou v oblakoch, umelecká nepraktická duša, on na zemi, praktický, zemitý... Dopĺňame sa, dávame tomu druhému niečo čo nepozná a negatívne stránky meníme, držíme na uzde kvôli tomu druhému 😊

jenny333
24. jún 2019

Poznam vodnarov. Su uleteny bohemsky život voľnomyslienkara ich priťahuje. Tak isto ich fascinuju nevšedne a originalne ženy. Ktore budu tolerantne a nechaju mu svoju slobodu. Maju radi netradične veci. Su to rebeli. Uleteny ale rychlo vedia padnut do depresie. Čiže plno optimizmu so štipkou šialenosti uletenosti netradična. S nehou a jemnym flirtom.

winni
24. jún 2019

Mala som ex vodnára, ako som ho zbalila? Jednoduchou vetou: Chceš sex alebo tu budeš na mňa iba potajomky pokukovať? Chudák, ten bol červený asi týždeň a ja som sa tvárila, že fajn, nezáujem a nakoniec navrhol on rande. No bolo to zaujímavé, ale boli sme spolu osem rokov, potom som ja blíženec sa začala pri ňom nudiť 😅 teraz mám škorpióna a poviem vám, tak toto manželstvo stojí za to 😍

danielak84
24. jún 2019

@mirkakab no vidis,skorpik a vodnar k sebe pasuju🤗

mamina_25
24. jún 2019

Ja som sice zena,ale tiez vodnar a tiez som sa stretla s tym,ze mi bolo vycitane,ze nedokazem dat najavo svoje city a ze som tajomna 😀 som s partnerom 6 rok,ale doteraz sa trapim s tym...tazko poradit len na zaklade znamenia 🙂

katrin21
24. jún 2019

Muzi vodnari su velmi sexualne zalozeni... povahy mozu mat rozne, su oddani rodine,ale radi si odskocia inam, ked je mozmost, pritom navonok su to najpozornejsi parneri.
Muz vodnar je proste filcka.😂 liska presibana...ale velmi sarmantna..

simca06022011
24. jún 2019

@miadi ako zbaliť škorpióna??? 🙂))

simca06022011
24. jún 2019

@montemotherone jaaj my sme ryba a váhy... A horoskop vraví správne pred od seba 😂 ideme sa pozabíjať... Ale tvrdohlaví sme ako mulice asi, lebo držíme to 15 rokov pomaly 😂

nyusika
24. jún 2019

ako akéhokoľvek iného - postav sa pred neho nahá, s pivom v ruke.

nyusika
24. jún 2019

@katrin21 všetci, alebo iba ten tvoj?

ivusikk
24. jún 2019

@mareka49 utekať čo najďalej od neho 😂😂

katrin21
24. jún 2019

@nyusika ja vodnara nemam... ale poznam vela muzov vodnarov,preto vidim aki su..🙈 navonok dokonaly manzelia a citala som to kedysi o nich aj.. moj je vaha . Nastastie

cililink82
24. jún 2019

Ó bože vodnár. S jedným žijem. Citový mrzak. Veľmi chladné znamenie. To nie je tajomnost o com píšete, to je neschopnosť prejaviť cit.

zuzka38
24. jún 2019

@mareka49 ja čítam že ako zbaliť vodara 😜není postup taký istý?

misiel
24. jún 2019

mamina_25 ja som tiez vodnarka a tiez mi to muz vycita ze som chladna ako lad, ale u nas zase nikdy nebola laska ako z telenovely tak si myslim ze to bolo aj tym.

misiel
24. jún 2019

@mamina_25 sorry neoznacila som spravne 🙂

janulka1802
24. jún 2019

Môj je vodnár je to zlatíčko a verný teda aspoň zatiaľ ale to nikto nikdy nezaručí podviesť môže každý bez ohľadu na znamenie vôbec není dáky typ záletníka ja som lev

tamtamka26
24. jún 2019

Chvíľu som randila s vodnarom, ale veru... Uleteny, bláznivý, neviazany, nezodpovedný a neschopný niečo pekné vydať zo seba.... Co hovorite na Lev a Strelec (ja)?