Ako získať sebavedomie a sebalásku?

23. jan 2023

Ako ziskat sebahodnotu
Sebavedomie a sebalasku?
Nemam sa rada
Nemam sebavedomie
Nepoznam svoju hodnotu
Rady, clanky ja neviem prosim pomoooc 😔😔

nika020
23. jan 2023

Ahoj. Napíš mi súkromnú správu 🙂

bloger
23. jan 2023

Odporúčam prečítať si knihu Prežívať otcovo objatie. Verím, že ti v mnohom pomôže.

romi0310
23. jan 2023

Odporucam bud psychologa, ku ktoremu budete chodit na terapie alebo najst nejakeho dobreho kouca, ktory vas spravne nasmeruje. Ziskanie sebavedomia a sebahodnoty je velakrat velmi vela intezivnej prace na sebe. A neziskate ho za par dni. Zial, tak to nefunguje. Ja by som investovala peniaze do kvalitnej terapie. Je skvele, ze chcete na sebe pracovat. Lebo po svete chodi tolko stratenych dusi, ktore keby miesto lamania srdc, navstivili radsej dobreho terapeuta, tak by sa zilo lepsie a stastnejsie. Ked sa neviete pohnut z miesta, odporucam investovat. Knihy su niekomu na dve veci, ked aj tak sa nimi neriadi. Navyse, uz je toho tolko na trhu, ze clovek je obcas z toho zmateny

minilla
23. jan 2023

Ahoj, som terapeutka, ak chces, kludne mi napis.

reanda
23. jan 2023

sebahodnotu nemusis ziskavat, tu mas.. staci si to uvedomit.. to znamena, ze veris svojim pocitom a povazujes ich za spravne, aj keby ti cely svet tvrdil opak 🙂 a podla toho sa aj chovas.. .. ak to nerobis, pomaly s tym zacni

simonettasimonova
23. jan 2023

Ťažká otázka 😶 ja beriem život športovo aj tak raz skončí netráp sa a užívaj si každý deň nevieš kedy príde posledný 🙂